Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. nie, lubię swój komfort a ile za nie chcesz siemano :hi:może się troszkę później też pojawię ok. 20 ale muszę na razie z małym się ogarnąć
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. :hi:dorzucę kapelusza
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pewnie Titanic 3D
  6. no to w takim razie będę musiał załatwić sobie jakieś wolne i też podjechać ale nie na kebaba bo to wielki piątek zasady cza jakieś jednak mieć
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. nagrywam dla potomnych
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A co wy o tej porze robić będziecie Czyżby Natali nie było Natalia jest u mnie jaaa mhhmmmm tajne spotkanie mamy z Hammerem :decayed: no to rzeczywiście tajne jak się chwalisz diman przed Wami nie ma tajnych spotkan... Wy mozecie wiedziec... dla innych jest TAJNE
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A co wy o tej porze robić będziecie Czyżby Natali nie było Natalia jest u mnie jaaa mhhmmmm tajne spotkanie mamy z Hammerem :decayed: no to rzeczywiście tajne jak się chwalisz
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://images38.fotosik.pl/1465/94d4e2f1cb7817a3m.jpg :polew: tyś się mamie udał Bulik
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak jedzie to chlać nie będziecie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurde wróciłem w końcu do domu i czas walnąć drinka
  14. od dzisiaj wchodzi nowy kodeks drogowy i możesz odpracowac np. przez dobre uczynki i to nie zart przeprowadzanie staruszek przez drogę -2 punkty karne, najwięcej pomoc niepełnosprawnemu przez jeden dzionek -5 punktów :hi:w niedzielne po południe Coś czuje że duuużo kolegów będę miał :grin: ty patrz tak do tego nie podeszłem dobry pomysł :kox: ty to masz łeb Hamer
  15. http://showcarshine.pl/felgi/849-nielsen-non-acid-aluminium-cleaner-1-l.html Czy konserwje to nie wiem, ale fajnie zmywa pył z klocków w proporcjach 1:1 i nie jest żrący Od razu kup sobie http://showcarshine.pl/opakowania-i-etykiety-/516-showcarshine-najpopularniejsza-butelka-w-autodetailingu.html http://showcarshine.pl/opakowania-i-etykiety-/375-showcarshine-uniwersalny-atomizer-z-regulacja-rozpylenia.html PS. wczoraj auto przepolerowałem maszynowo Hmmm ... wrzucaj cennik za polere i na ile potrzebujesz auto i pochytamy leona jak bedzie pogoda ... konkret polera na sezon ... u ciebie to zejdzie lakier do żywej blachy jak zaczniecie polerować siemacie
  16. od dzisiaj wchodzi nowy kodeks drogowy i możesz odpracowac np. przez dobre uczynki i to nie zart przeprowadzanie staruszek przez drogę -2 punkty karne, najwięcej pomoc niepełnosprawnemu przez jeden dzionek -5 punktów :hi:w niedzielne po południe
  17. siemano po ciężkim dniu
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nic się nie martw dla pocieszenia powiem ci że ja też jutro do arbajtu
  19. gratulacje dla mamy i taty :banan: i życzę wiele cierpliwości bo dużo się jej przyda powodzenia
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.