Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac przyszłej zony :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie: no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac
  3. no to super ale nie chwal dnia przed zachodem slonca
  4. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: prawda diman nie zgadzam się - tyle samo przelewa co reszta no to musisz mu stawke podnies
  5. Nawet jak go nie ma to jest tak guru mu kapuje co sie dzieje A ty to zaraz musisz wszystkim rozgadać to miała być tajemnica jaka tajemnica wszyscy wiedza ze fioletowemu od samego poczatku wdupe włazisz
  6. Nawet jak go nie ma to jest tak guru mu kapuje co sie dzieje
  7. czyli jednak cie nie rzucili na koniec świata :kox: ano nie luz ale mialem sms'a o 21.45 ze na miejscu wiec sie prawie pakowalem :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tez spadam do jutra
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e bols jest
  10. wejdziemy tam w 14 osób? :naughty: lekko widzialem go na parkingu jak sie stawia
  11. nie no spoko moj sie stawia podobnie nawet prędzej
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a może jakiś bodypainting jak beda kobitki to ja maluje :kox: :kox:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobre :polew:
  14. jasne od bukowiny sie nie pokazales przeciez az tak nie nawyrabialismy zeby dostac od zony az takiego bana a i poczytaj sobie o wyjezdzie pod namioty moze byscie sie wybrali z twoja http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
  15. nadrob spam, a pozniej sie wypowiadaj :polew: :polew:
  16. e tam nie mozesz pare minut wykombinujesz z rodzinka w plenerze [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________siemano patrikos dawno cie nie bylo na forum jakies pol roku:decayed:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podaj numer na pw :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ? bez komentarza (poszło) no ten to ma urok osobisty
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu są kable?! akjam a ty pod namioty nie jedziesz nie dasz rady na jakas imprezke podjechac za tydzien
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    się kurna ciesz, że nie trzeba nadrabiać bo ciebie nie bylo A Wy co robiliście? no jak zawsze to samo forum imprezy i takie tam
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo ciebie nie bylo
  21. jest nowe info z namiotami obczajcie sobie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    panowie i panie nowe info z namiotami obczajcie sobie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
  23. poczytaj sobie moze sie zdecydujecie pojechac bylo by fajnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.