Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac przyszłej zony :polew: :polew: jak wytrzymam z nią jeszcze miesiąc to będzie wyczyn :gwizdanie: no tak to zaczynam widziec bo podporzadkowales sie jej jakby byla przynajmniej twoja zona :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
przeciez jutro nie jest sroda z orange nie musisz jeszcze przyszlej zony do kina zabierac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to super ale nie chwal dnia przed zachodem slonca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: prawda diman nie zgadzam się - tyle samo przelewa co reszta no to musisz mu stawke podnies
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet jak go nie ma to jest tak guru mu kapuje co sie dzieje A ty to zaraz musisz wszystkim rozgadać to miała być tajemnica jaka tajemnica wszyscy wiedza ze fioletowemu od samego poczatku wdupe włazisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet jak go nie ma to jest tak guru mu kapuje co sie dzieje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli jednak cie nie rzucili na koniec świata :kox: ano nie luz ale mialem sms'a o 21.45 ze na miejscu wiec sie prawie pakowalem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie
-
Spoty Katowice i okolice
tez spadam do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
e bols jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wejdziemy tam w 14 osób? :naughty: lekko widzialem go na parkingu jak sie stawia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no spoko moj sie stawia podobnie nawet prędzej
-
Spoty Katowice i okolice
a może jakiś bodypainting jak beda kobitki to ja maluje :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( szkoda
-
Spoty Katowice i okolice
dobre :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne od bukowiny sie nie pokazales przeciez az tak nie nawyrabialismy zeby dostac od zony az takiego bana a i poczytaj sobie o wyjezdzie pod namioty moze byscie sie wybrali z twoja http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nadrob spam, a pozniej sie wypowiadaj :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam nie mozesz pare minut wykombinujesz z rodzinka w plenerze [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________siemano patrikos dawno cie nie bylo na forum jakies pol roku:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
podaj numer na pw :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ? bez komentarza (poszło) no ten to ma urok osobisty
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu są kable?! akjam a ty pod namioty nie jedziesz nie dasz rady na jakas imprezke podjechac za tydzien
-
Spoty Katowice i okolice
się kurna ciesz, że nie trzeba nadrabiać bo ciebie nie bylo A Wy co robiliście? no jak zawsze to samo forum imprezy i takie tam
-
Spoty Katowice i okolice
bo ciebie nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest nowe info z namiotami obczajcie sobie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
-
Spoty Katowice i okolice
panowie i panie nowe info z namiotami obczajcie sobie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poczytaj sobie moze sie zdecydujecie pojechac bylo by fajnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152219.0