Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba ciekawe czy Artur wykupił abonament na poruszanie się po moim zafajdanym mieście przestan jaki abonament przeciez tam sie nie da poruszac
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba ja dzisiaj po robocie jade tankować, jedziesz też ? o ktorej
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z tymi kołpakami to z 5 500 + RIKARO 6000 z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: zaje***ście nadawał by się na huśtawkę tylko te ciągnące się kable :polew: standardowy tekst Dimana :decayed: nie obgadywac mnie tu mendy jedne siemano taaaaaaaa gdzieeeeeeeee :gwizdanie:
  5. taki stary i taki imprezowicz :gwizdanie: stary ale jary :kox: jak to powiedziala pewna panna przezywam druga mlodosc :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    standardowy tekst Dimana :decayed: nie obgadywac mnie tu mendy jedne siemano
  7. siemano nie ma jak sie wybrac do czekolady i odrazu do roboty smigac drzemka w aucie w czasie drogi na przerwie i w drodze powrotnej wiec mozna znowu imprezowac
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra ja spadam spac do jutra
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to tak odp na twoje meczace pytanie TAK przy spadku napiecie rozladowanym akumulatorze i przy kazdym odlaczeniu akumulatora esp sie swieci i po ujechaniu kilku km sie przystosowuje do toru jazdy i gasnie to wyczerpujaca odpowiedz a co do krytykowania wszystkich to nie wszystkich krytykujemy tylko ciebie bo od poczatku sie napinales i nie chciales za bardzo do tego zadufanego klubu nalezec jak pamietam a co do reszty to tez mam prace zone i dziecka nie mam ale to chyba nie jest problem azeby poswiecic troche czasu na forum zeby nie byc darmozjadem [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 00:06_________________________________________________ na spoty jezdzi czarna b6 ale czy ma listwy w macie to nie wiem
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie - sie zapiszesz i bedziesz mial serwis za darmo tos se wykombinowal a na pomoc jeszcze ani razu nie narzekalem na tym forum jak i na klubowym tak samo i na technicznym wiec daj co z siebie a bedzie ci dane a jak nie masz czasu na udzielanie sie na forum to zaplac komus i ci pomoze sprawdzi stan na komputerze i poda diagnoze
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja a sorry że nei piszę że dzisiaj już 7 piwo piję przed kompem lub że na Spirz bym uderzył d*py pooglądać....toż to takie tematy - to sama ciekawostka;) :polew: a czeko kolo sie spodziewasz jakiej reakcji jak na spotach sie nie pojawiasz na forum sie nie udzielasz no chyba ze masz problem z tym twoim wozidlem co ty myslisz ze tu ekipa robi za serwis audi goń do serwisu tam cie wysluchaja i pewnie beda probowac naprawic chodz watpie zeby naprawili
  12. 00:11 miazga :polew: musisz być taki szczegółowy no ja wiem że w tej 11 sekundzie Pucek wystaje z bryczki, ale nie wiem kto dojeżdża kucuka - Kędzior, it's you?? dokladnie mech to jest kedzior
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli ile dopiero 5 minut temu wróciłem to co wyscie tam tak dlugo robili :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli ile
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    baska filmik jest poprostu dojebany :ad: wielki szacun :notworthy:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nowa parka sie zawiazala :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:26_________________________________________________smigam spac trzymta sie
  17. no wiec poszly zdjecia lacznie z impreza u seskich oczywiscie rowniez w odpowiednim temacie tez je znajdziecie http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/GokartyImprezaSescy#[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________smigam spac trzymta sie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze nie wiem postaram sie byc Mam Twojego VAGa! A w Gliwicach czasem jutro nie będziesz? Miałbym sprawe... :gwizdanie: bede ale o 7 rano jak bede do roboty smigal potem na czestochowe uderzam
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze nie wiem postaram sie byc
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zdjecia poszly pany i panie http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/GokartyImprezaSescy#
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w Rybniku tak się pracuje non stop wydawać polecenia, masakra :gwizdanie: już mi się to dziś znudziło to teraz mi załatw zniżkę na części no wlasnie ja potrzebuje egr i filtry wszystkie :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  23. siemano w ten piekny poniedzialek ale byla masakra w robocie chyba z 50 stopni w sloncu
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ten pomidor tam robi ? :polew: tez sie zatanawiam ze on sie tam zmiescil :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.