Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. jakto nie rzygasz przy ludziach chyba ze mnie nie liczysz siemano
  2. [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:24_________________________________________________dobra pany ja spadam do wyra narazie trzymta sie
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil jak mu zabraknie no widze ze go wspierasz w postanowieniu no ja też nie piję, więc wspieram Ja też chyba nie będę pił alko do piątku. Czujecie, jak w piątek po przyjeździe walniemy se browca i od razu nam się bania wkręci :> bedzie taniej :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil jak mu zabraknie no widze ze go wspierasz w postanowieniu no ja też nie piję, więc wspieram
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil jak mu zabraknie no widze ze go wspierasz w postanowieniu
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil
  7. my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100% Też bym chciał wiedzieć :gwizdanie: a co chcialbys sie zabrac A no jak będę jechał to nie ma sprawy O Wielki :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci tzn. że moge do Ciebie dzwonić o każdej porze dnia i nocy? wtedy jak będe czuł potrzebę wypicia małego co nieco ? :gwizdanie: jasne mój nr telefonu masz do swojej dyspozycji w tym tygodniu 24 na dobę wiec dzwon jak będą problemy
  9. my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100% Też bym chciał wiedzieć :gwizdanie: a co chcialbys sie zabrac A no jak będę jechał to nie ma sprawy
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci
  11. my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100% Też bym chciał wiedzieć :gwizdanie: a co chcialbys sie zabrac
  12. my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100%
  13. :polew: :polew: niepytam nawet naczym mokrym na mokrym tapczanie ma sie rozumiec
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale za***ista :slina: :slina:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gregory sie zna bardzo dobrze na 1.8t wiec do niego uderz moze ci pomoze
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  17. siemacie z rana miron fura wygląda pięknie szkoda ze czarna ale robi wrażenie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurde szkoda ze nie moge podjechac ;( ale innym razem
  19. dobrze godo polac mu [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:20_________________________________________________a poza tym co wy tak na ta pogode narzekacie lalo bylo zle teraz porzadna piekna pogoda nazekaja masakra jakas typowe zachowanie polaka - narzekac ile sie da
  20. siemano ja nie bo nienawidze slonca
  21. siemacie po pracy i malym piwku a i jutro niestety nie ma mnie na spocie bracik mega impreze szykuje i nie moge mu odmówic wiec bawcie sie dobrze i jak bedziecie dzwonic zebym do spiza sie wybral to zalatwcie mi transport i dzwonic po 23.00 :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    akjam jak tam moja dokladka do zderzaka albo juz nie moja ;([br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:40_________________________________________________dobra ludziska spadm spac bo juz sie zdziabke pozno zrobilo
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: to chyba byl krolu :gwizdanie:
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.