Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakto nie rzygasz przy ludziach chyba ze mnie nie liczysz siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:24_________________________________________________dobra pany ja spadam do wyra narazie trzymta sie
-
Spoty Katowice i okolice
już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil jak mu zabraknie no widze ze go wspierasz w postanowieniu no ja też nie piję, więc wspieram Ja też chyba nie będę pił alko do piątku. Czujecie, jak w piątek po przyjeździe walniemy se browca i od razu nam się bania wkręci :> bedzie taniej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil jak mu zabraknie no widze ze go wspierasz w postanowieniu no ja też nie piję, więc wspieram
-
Spoty Katowice i okolice
już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil jak mu zabraknie no widze ze go wspierasz w postanowieniu
-
Spoty Katowice i okolice
już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1: :gwizdanie: bedzie dzwonil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100% Też bym chciał wiedzieć :gwizdanie: a co chcialbys sie zabrac A no jak będę jechał to nie ma sprawy O Wielki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci tzn. że moge do Ciebie dzwonić o każdej porze dnia i nocy? wtedy jak będe czuł potrzebę wypicia małego co nieco ? :gwizdanie: jasne mój nr telefonu masz do swojej dyspozycji w tym tygodniu 24 na dobę wiec dzwon jak będą problemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100% Też bym chciał wiedzieć :gwizdanie: a co chcialbys sie zabrac A no jak będę jechał to nie ma sprawy
-
Spoty Katowice i okolice
jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100% Też bym chciał wiedzieć :gwizdanie: a co chcialbys sie zabrac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my z kaska sie jeszcze zastanawiamy na wyjazdem w tym tygodniu bedziemy wiedziec na 100%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: niepytam nawet naczym mokrym na mokrym tapczanie ma sie rozumiec
-
Spoty Katowice i okolice
ale za***ista :slina: :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
gregory sie zna bardzo dobrze na 1.8t wiec do niego uderz moze ci pomoze
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana miron fura wygląda pięknie szkoda ze czarna ale robi wrażenie
-
Spoty Katowice i okolice
kurde szkoda ze nie moge podjechac ;( ale innym razem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze godo polac mu [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:20_________________________________________________a poza tym co wy tak na ta pogode narzekacie lalo bylo zle teraz porzadna piekna pogoda nazekaja masakra jakas typowe zachowanie polaka - narzekac ile sie da
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ja nie bo nienawidze slonca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po pracy i malym piwku a i jutro niestety nie ma mnie na spocie bracik mega impreze szykuje i nie moge mu odmówic wiec bawcie sie dobrze i jak bedziecie dzwonic zebym do spiza sie wybral to zalatwcie mi transport i dzwonic po 23.00 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
akjam jak tam moja dokladka do zderzaka albo juz nie moja ;([br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:40_________________________________________________dobra ludziska spadm spac bo juz sie zdziabke pozno zrobilo
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: to chyba byl krolu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: