Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________ Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar? :gwizdanie:
  2. no ona o mnie dba kochana jest
  3. siemacie ktos tu o mnie gada jestem jestem a do czekolady to sie mnie juz kasia pytala czy jade
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie no cza bylo moja z roboty odebrac wiec jechalem tylko do zabrza ale zawsze nie moglem sobie kielbaski nie zjeść :kox: a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor tak jest diman - przepraszam :polew: no ma sie rozumiec a tak na powaznie ide zarzyc troche przyjemnosc i spac narazie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    za dużo ibupromu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________ pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor starszyzna rządzi i dlatego wyznaczam u nas w domku miszke na glownego platniczego kaucji
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    6:0 masakra ;(
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale walka masakra "cza od pierwszych minut na nich isc" co to typek to powiedzial w tym radiu szkoda ze nie pamietam
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u to musi byc dopiero wychyl
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dawaj foty Spoko spoko będa zaraz czekamy czekamy [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:18_________________________________________________ja zawijam w wyrko panowie no to nara wyspij sie
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty to robisz z obowiazku bo ja z przyjemnosci :gwizdanie:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    one przyjechały podobno z Mironem na tylnej szybie w jego bolidzie :gwizdanie: :polew: :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i jestem wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:
  15. wybierasz sie moze dzisiaj do kato i tak będzie tyle ludzi,ze :gwizdanie: (padam po robocie) walne bronka na rozluznienie oki luz
  16. wybierasz sie moze dzisiaj do kato
  17. bo w garażu czekają nowe silniki :naughty: mocniejsze :kox:
  18. nie, kumpel zapomniał zostawić klucze do garażu... ;/ ale zaciski sa gotowe do założenia no to cza bylo cos gadac ja bylem u mnie w garazu założylibyśmy te hamulce spoko spoko poczekają jeden dzień nic im się nie stanie - tym bardziej, że pod kołpakami 17' nie widać :gwizdanie:
  19. nie, kumpel zapomniał zostawić klucze do garażu... ;/ ale zaciski sa gotowe do założenia no to cza bylo cos gadac ja bylem u mnie w garazu założylibyśmy te hamulce
  20. krolu opanowales hamulce auto staje z w miejscu pewnie co
  21. zapraszamy na spoty Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej ok ja sie pisze na rybnickiej bede o 18.30
  22. a ja zaraz fure porzadnie wyczyscic wkoncu
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra ja spadam do jutra pa
  24. dobra ja spadam do jutra pa
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.