Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________ Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ona o mnie dba kochana jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie ktos tu o mnie gada jestem jestem a do czekolady to sie mnie juz kasia pytala czy jade
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie no cza bylo moja z roboty odebrac wiec jechalem tylko do zabrza ale zawsze nie moglem sobie kielbaski nie zjeść :kox: a nie mowilem ze dostanie wiecej a pucek dalby sobie reke obciac ze nie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor tak jest diman - przepraszam :polew: no ma sie rozumiec a tak na powaznie ide zarzyc troche przyjemnosc i spac narazie
-
Spoty Katowice i okolice
za dużo ibupromu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________ pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor starszyzna rządzi i dlatego wyznaczam u nas w domku miszke na glownego platniczego kaucji
-
Spoty Katowice i okolice
pamietaj kolego ze jestes u mnie w kampingu wiec trzym klamor
-
Spoty Katowice i okolice
6:0 masakra ;(
-
Spoty Katowice i okolice
ale walka masakra "cza od pierwszych minut na nich isc" co to typek to powiedzial w tym radiu szkoda ze nie pamietam
-
Spoty Katowice i okolice
u to musi byc dopiero wychyl
-
Spoty Katowice i okolice
dawaj foty Spoko spoko będa zaraz czekamy czekamy [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:18_________________________________________________ja zawijam w wyrko panowie no to nara wyspij sie
-
Spoty Katowice i okolice
ty to robisz z obowiazku bo ja z przyjemnosci :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
one przyjechały podobno z Mironem na tylnej szybie w jego bolidzie :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no i jestem wielkie dzieki bylo mega oprocz tych katowickich komarow :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wybierasz sie moze dzisiaj do kato i tak będzie tyle ludzi,ze :gwizdanie: (padam po robocie) walne bronka na rozluznienie oki luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wybierasz sie moze dzisiaj do kato
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo w garażu czekają nowe silniki :naughty: mocniejsze :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie, kumpel zapomniał zostawić klucze do garażu... ;/ ale zaciski sa gotowe do założenia no to cza bylo cos gadac ja bylem u mnie w garazu założylibyśmy te hamulce spoko spoko poczekają jeden dzień nic im się nie stanie - tym bardziej, że pod kołpakami 17' nie widać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie, kumpel zapomniał zostawić klucze do garażu... ;/ ale zaciski sa gotowe do założenia no to cza bylo cos gadac ja bylem u mnie w garazu założylibyśmy te hamulce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu opanowales hamulce auto staje z w miejscu pewnie co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapraszamy na spoty Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej ok ja sie pisze na rybnickiej bede o 18.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja zaraz fure porzadnie wyczyscic wkoncu
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam do jutra pa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam do jutra pa
-
Spoty Katowice i okolice
no chyba beda czyli ja krolu ty i ktos sie jeszcze napewno pojawi