Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej by wyglądał na tablicach np. S3 MARIO ... :evil: a ty lepiej sie fachura chwal co tam ze wspolnikiem ustaliles z moim fonem Spokojnie fachowa robota wymaga czasu.... bądź cierpliwy... musimy go dokłądnie sprawdzic żeby nie było tak że wymienimy częsc za 50 albo 70 zł a sie okaże że jeszcze coś padło bo to wtedy już nie bardzo będzie się opłacac.... daj nam troche czasu... spoko diagnozuj spokojnie tak pytam czy go juz szukac na allegro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej by wyglądał na tablicach np. S3 MARIO ... :evil: a ty lepiej sie fachura chwal co tam ze wspolnikiem ustaliles z moim fonem
-
Spoty Katowice i okolice
Te Stan a Gaz tam też idzie naloc u Ciebie... :polew: nie, ale mogę Ci pochytać po 3 zł/l [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:42_________________________________________________ spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam Za 3 zł za litr to chyba robisz loda gratis do każdego tankowania... :polew: no comment k**wa zboczeniec nie ma co
-
Spoty Katowice i okolice
pare razy juz byles to pewnie tak zagadaj do krola to jest nasz fachowiec od komputerow czy bedzie mu sie chcialo
-
Spoty Katowice i okolice
spoko to jak wyszoruje fure jutro rano do do ciebie zawitam
-
Spoty Katowice i okolice
co mam pokazac jak ese to ja nie kupyje esy tylko interes do kedziora mam o jego fure chodzi Diman chce się zamienić, oferuje mi swoje BLB + 10tysi :polew: no wlasnie negocjujemy na gg :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:20_________________________________________________ na ktora jutro pracujesz bo cza sie wkoncu zatankowac
-
Spoty Katowice i okolice
aleś mi zabił klina Diman :gwizdanie: myśl myśl jest okazja oczywiście jak cena będzie odpowiednia co to za interesy mi tu kręcicie?? :mysli: a takie tam :gwizdanie: znów mam sie włamać na serwer i odczytać pw? a potem macie pretensje, że forum muli.// luzik mozesz zbadac bo cos sie kedzior obija chyba poszedł jednak spać i nie odpisuje
-
Spoty Katowice i okolice
aleś mi zabił klina Diman :gwizdanie: myśl myśl jest okazja oczywiście jak cena będzie odpowiednia co to za interesy mi tu kręcicie?? :mysli: a takie tam :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
aleś mi zabił klina Diman :gwizdanie: myśl myśl jest okazja oczywiście jak cena będzie odpowiednia [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 21:37_________________________________________________ aleś mi zabił klina Diman :gwizdanie: chce wymienić swój nowy telefon na twoją furę ?
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior pw odbierz najpierw wazne :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprawdź czy nie wypadła pojedyńcza wtyczka kompresora co idzie do pasa przedniego. siema jak tam w pracy nie mecza cie za mocno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ojj z tym drugim juz cos wiemy ale to na razie tajemnica....[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:58_________________________________________________ Co jest coś nie gra z telefonem ???? musisz mi zwrócić kasę bo telefon nie bangla :gwizdanie: Po odejđciu od kasy reklamacji nie przyjmujemy.... :polew: Pucek nie gniewaj sie.... robie polewke z ciebie zeby swoj serwis rozreklamowac.... :polew: spoko spoko, Ty i tak się nie znasz na telefonach więc co Ci będę mówił Dokadnie tak... od roboty i naprawiania mam ludzi... ja tylko kasuje... :polew: opowiadaj co jest a nie mi tu tajemnice robisz dasz rade go zrobic czy nie Dimek powiem tak... kazdy telefon jest do naprawienia jednak nie kazdy oplaca sie naprawiac... twojego robimy wycene na razie tego co musimy kupic zeby go postawic czyli czesci... jutro ci powiem dokladnie a w tej chwili nie bede nic obieczwal... Ten telefon juz byl wygrzewany hotem i kapany wiec skoro to nie pomoglo to grubsza robota oki spoko zrozumialem fachure poczekam nie pali sie oby dobrze zes to policzyl i nie tak drogo jak dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ojj z tym drugim juz cos wiemy ale to na razie tajemnica....[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:58_________________________________________________ Co jest coś nie gra z telefonem ???? musisz mi zwrócić kasę bo telefon nie bangla :gwizdanie: Po odejđciu od kasy reklamacji nie przyjmujemy.... :polew: Pucek nie gniewaj sie.... robie polewke z ciebie zeby swoj serwis rozreklamowac.... :polew: spoko spoko, Ty i tak się nie znasz na telefonach więc co Ci będę mówił Dokadnie tak... od roboty i naprawiania mam ludzi... ja tylko kasuje... :polew: opowiadaj co jest a nie mi tu tajemnice robisz dasz rade go zrobic czy nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a u mnie menu juz po polsku wiec luzik ciekawe jak pójdzie z tym drugim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez tam bede po telefon :gwizdanie: ale jeszcze nie wiem o ktorej Wszystkim zaczynam świadczyc usługi tylko jakoś Adrenalina nie chce bo na PW pisała mi że Sim-Locka już jej Stan zdjoł... :polew: Ja dziś zdjołem Puckowi blokade ... i sprawiłem że jest już mężczyzną... [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________ Nie spoko troche tylko ale jak potem powiedziałem że skroiłem frajera 60 zł za polskie menu to zrozumiała :polew: :gwizdanie: ;( :polew: :polew: Nie no Dimek tak na powarznie to chciałbym tez zapłacic 60 zł za to menu bo by to oznaczało że też mam taki telefon..... a Twoja enka jest konkret wypas... :good: :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez tam bede po telefon :gwizdanie: ale jeszcze nie wiem o ktorej Wszystkim zaczynam świadczyc usługi tylko jakoś Adrenalina nie chce bo na PW pisała mi że Sim-Locka już jej Stan zdjoł... :polew: Ja dziś zdjołem Puckowi blokade ... i sprawiłem że jest już mężczyzną... [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________ Nie spoko troche tylko ale jak potem powiedziałem że skroiłem frajera 60 zł za polskie menu to zrozumiała :polew: :gwizdanie: ;( :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam mario fest tam mama buczala po tobie ze ci kolesie dupe suszyli na urodzinach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a u kogo baba ma ubezpieczenie Hmm chyba w PZU to nie wiesz u kogo Policja mi powiedziała że mam iść do PZU to do nich dzwon na infolinie i umow sie na wycene przez telefon
-
Spoty Katowice i okolice
a u kogo baba ma ubezpieczenie Hmm chyba w PZU to nie wiesz u kogo
-
Spoty Katowice i okolice
a u kogo baba ma ubezpieczenie
-
Spoty Katowice i okolice
No to jest tylnia to tak nie czuć też, podjadę jutro sprawdzić. No na takie coś liczę A za felgę mi nic nie zwrócą :gwizdanie: jak felga będzie krzywa to tak, ale tam masz tylko zadrapanie, więc wątpię że coś więcej z tego będzie Diman wiesz jak to jest z tymi wycenami :gwizdanie: ano wiem ale felga jest do malowania wiec pewnie mu to policza jako element
-
Spoty Katowice i okolice
pucol jakie 600 jak ma dwa elementy do malowania i felga rowniez czyli wiecej
-
Spoty Katowice i okolice
widzisz przez ciebie teraz nadal jestem samotny i niewyżyty :polew: możesz mieć mnie teraz na sumieniu eheheh[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 18:07_________________________________________________i nadal się zastanawiam gdzie się podziała ta blondyna z klatki :mysli: uciekla pewnie jak zaczales tańczyć
-
Spoty Katowice i okolice
Ty byłeś w spiżu... :gwizdanie: wczorajsze dwa hasła wieczoru: "chropowato" i hasło Kedziora na widok wieczoru panieńskiego: "... biorę tą w krótkich włosach... albo którąkolwiek..." no i wyrwal cos :gwizdanie: