Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. ja tez tam bede po telefon :gwizdanie: ale jeszcze nie wiem o ktorej
  2. ja ci dam sprzedam wgrywaj mi tam te menu i wracaj z fonem do mnie gówniarzu Spoko tylko pozdgrywam sobie te filmiki co z Twoją nago kręciliście .... :gwizdanie:
  3. ja ci dam sprzedam wgrywaj mi tam te menu i wracaj z fonem do mnie gówniarzu
  4. no to znowu pucol narobiłeś mamie roboty nie ma z toba lekko
  5. pucol jak tam impra udala sie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ogladam twardziele z nich jak diabli Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem... ale tylko tylne kola mu wpadly i nic takiego sie w sumie nie stalo ale jakie tam maja zarobki, srednio 20000 $ w miesiac dokladnie ale robota przerabana bo zimno jak cholera 40 na minusie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ogladam twardziele z nich jak diabli Dokłądnie tak.... jak tam ktoś przekroczy prędkoś i go złapią to jest wydalony na zawsze z tych terenów transportowych.... osttanio gościu się zapadł pod lód 40 tonowym zestawem... widzialem ten odcinek
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ogladam twardziele z nich jak diabli
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e grubo nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało no to wsiadam do wozidla i jade do nich to chyba w pekaesa a nie wczoraj az tak duzo nie wypilem zeby dzisiaj nie móc jezdzic bylem juz dzisiaj w zabrzu rano wiec ..... :gwizdanie: a ja bardziej miałam na myśli Twój powrót stąd az tyle tego maja no to zostaje w domu
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e grubo nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało no to wsiadam do wozidla i jade do nich to chyba w pekaesa a nie wczoraj az tak duzo nie wypilem zeby dzisiaj nie móc jezdzic bylem juz dzisiaj w zabrzu rano wiec ..... :gwizdanie:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    e grubo nie piją bronków bo kończą o,5 co im zostało no to wsiadam do wozidla i jade do nich
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem Dimek ciołku trzeba było domnie zadzwonic chętnie bym pojechał i był Twoim kierowcą..... no widzisz mialem taka wizje zeby zadzwonic do mirona ale juz puzno bylo 23.30 ty juz spales a pozatym dopiero dzisiaj wyslales mi swoj nr tel [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________ dzieki pozdrow go tez ten to ma zdrowie no ma ..... ale odmówił porannego browarka, więc nie jest najgorzej jest szansa że pójdą jutro do roboty :gwizdanie: no to musialo byc grubo wczoraj z alko skoro kedzior ze stanem nie chca browarka
  13. nadrabia dawno go nie bylo to ma troche :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem Dimek ciołku trzeba było domnie zadzwonic chętnie bym pojechał i był Twoim kierowcą..... no widzisz mialem taka wizje zeby zadzwonic do mirona ale juz puzno bylo 23.30 ty juz spales a pozatym dopiero dzisiaj wyslales mi swoj nr tel [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________ dzieki pozdrow go tez ten to ma zdrowie
  15. a ty co tak nieprzepisowo po tym knurowie sie poruszasz moja mowi co to za idiota nas wyprzedza :gwizdanie: a ja mówie ze znam goscia a i pozatym bys sie kiedys wzial do porzadnego umycia tego twojego nizmo a nie na latwizne idziesz :polew: :polew: :polew: :polew: Mówisz powiedziała idiota.... to dobrze laski lubią szalonych gości w konkretnych furach... :polew: także Dimek uważaj uważaj na tym zatorze... spoko bede sie mial na bacznosci :gwizdanie: :> ty a moja jeszcze mowi chyba nie chcesz sie z nim scigac a ja do nie jak to nie ale widzialem przerazenie w jej oczach wiec odpuscilem Widac twoja Pani to rozsądna kobita... od razu wiedziałą że nie masz szans... :polew: no dokladnie widzialem jak wyrwales przed tego punciola to se odpuscilem
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza ja nic nie piłam, ale nie wiem czy stan dałby mi swoją maszynę no trudno nastepnym razem sobie odbijemy
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem mogłem się powstrzymać - bo i tak on mi nic nie dał nic następnym razem - ja tymczasem spadam na rower przed obiadem no uwarzej na siebie co bys gleby nie zaliczyl
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza no ja wypiłem browarka świeżo przed spiżem no wiem dlatego do ciebie nie dzwonilem
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teraz mi to mowisz gadalem z ania i nic wam nie powiedziala ;( ze nie mam sie jak dostac do spiza
  20. a ty co tak nieprzepisowo po tym knurowie sie poruszasz moja mowi co to za idiota nas wyprzedza :gwizdanie: a ja mówie ze znam goscia a i pozatym bys sie kiedys wzial do porzadnego umycia tego twojego nizmo a nie na latwizne idziesz :polew: :polew: :polew: :polew: Mówisz powiedziała idiota.... to dobrze laski lubią szalonych gości w konkretnych furach... :polew: także Dimek uważaj uważaj na tym zatorze... spoko bede sie mial na bacznosci :gwizdanie: :> ty a moja jeszcze mowi chyba nie chcesz sie z nim scigac a ja do nie jak to nie ale widzialem przerazenie w jej oczach wiec odpuscilem
  21. a ty co tak nieprzepisowo po tym knurowie sie poruszasz moja mowi co to za idiota nas wyprzedza :gwizdanie: a ja mówie ze znam goscia a i pozatym bys sie kiedys wzial do porzadnego umycia tego twojego nizmo a nie na latwizne idziesz :polew: :polew: :polew: :polew: Mówisz powiedziała idiota.... to dobrze laski lubią szalonych gości w konkretnych furach... :polew: także Dimek uważaj uważaj na tym zatorze... spoko bede sie mial na bacznosci :gwizdanie:
  22. a ty co tak nieprzepisowo po tym knurowie sie poruszasz moja mowi co to za idiota nas wyprzedza :gwizdanie: a ja mówie ze znam goscia a i pozatym bys sie kiedys wzial do porzadnego umycia tego twojego nizmo a nie na latwizne idziesz
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja niestety nie mialem jak sie do was dostac ;( a smaki mialem jak cholera
  24. :no: pijooooki[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 09:52_________________________________________________ :doh1: :doh1: :doh1: oooooch pucol widac ze twoja klasa nawet po 10u latach to same %%%% :gwizdanie: :gwizdanie: jakich 10 latach przeciez on dopiero co niedawno szkole skonczyl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.