Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie z wypasem bym nie przesadzal bo budżet słaby jak na mega wypas- 30k szkoda ze Tolka jest w sedanie a co do silnika to obojętnie, może być benzyna może być być diesel
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szwagier szuka b7 jak by ktoś coś słyszał byłbym wdzięczny za info avant jak coś Siemanko w niedzielny wieczór
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moje jeszcze jechało jakieś 3 kilometry na parking po wystrzale turbiny Podziękowania za dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmm może i ja bym się pojawił na kebsa ok 19 myślę że dam radę ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Podziękowania za dzisiaj fajnie i śmiesznie jak zawsze ☺
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tez i miszka też
-
Spoty Katowice i okolice
Oki to jak cza to za mnie wyłozcie kasiore ja siadam do padaki i jada
-
Spoty Katowice i okolice
I jak tam z grillem robicie coś bo chętny jestem przyjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co się stało zaspalo się ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niecierpie niecierpiec hehe Widzę, że nas więcej jest ☺ Aloha z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę jechał po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A na coś do grilla?Tez aczkolwiek musi być bezalkoholowe ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez się piszę na grilla ☺
-
Spoty Katowice i okolice
my + diman on to dopiero jest konstruktor Piszę się coś pod produkcję się ogarnie i dajemy ☺A tak w ogóle to spać nie możecie czy co A Ty spać nie możesz???He ja do roboty śmigałem my + diman on to dopiero jest konstruktor Piszę się coś pod produkcję się ogarnie i dajemy ☺A tak w ogóle to spać nie możecie czy co Domek Dimana przetestowany i bardzo wytrzymały, tylko trochę niewygodny Niewygodny bo nie przygotowałem się ze będziecie tam spać ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ładnie. jednak co sedan to sedan w b5 ☺
-
Spoty Katowice i okolice
my + diman on to dopiero jest konstruktor Piszę się coś pod produkcję się ogarnie i dajemy ☺A tak w ogóle to spać nie możecie czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki w takim razie odpuszczam piątek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę z tobą podjechać któregoś weekendu busemA ma w środku blachę minimum 1.70?2.6 długość2 z hakiem wysokość 1.4 szerokość No właśnie lipa z ta szerokością bo na szerokość musi być 1.7 żeby ją wepchnąć na kochałch waży kolo 350kgWaga to luz ale jak musi być 1.7 to nie pomogę przykro mi chociaż uwalnia te koła i pakujemy bez nich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę z tobą podjechać któregoś weekendu busemA ma w środku blachę minimum 1.70?2.6 długość2 z hakiem wysokość 1.4 szerokość
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przyjadę na spota a po można ogarnąć jakąś trasę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto tam się na piątek szykuje na spota bo nie wiem czy się gonić z roboty. Tomekstn będziesz może piz*zikiem bo chyba pozycze od szefa jego pascia to by my się kulneli gdzie na przejażdżkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę z tobą podjechać któregoś weekendu busem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pierwszy raz mnie zabraknie i od razu lipa z wypadem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jedz i kup coś co cie zadowoli a resztę ci poprawimy