Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Spoko kup jakąś fajną b7 popraw mankamenty silnika i ciesz się tym co masz, bo tym napinaczom ciągle mało bajerów
  2. Ja cicho siedzę żeby nie psuć wizerunku marki Audi haha co za tekst poprostu dbam o techniczne sprawy, pominąłem awaryjne elementy silnika korzystam z dobrodziejstw 205 konnego potwora
  3. To popytaj sprzedam ci moja a ja wezmę bialasa
  4. Czyli brd 170 kuca jaka kasa ?
  5. Stasiu ile i co to za silnik
  6. Jo mom smaka na kebabik ale widzę lipa
  7. Jest tak kto dzisiaj bo kebab bym opendzlowal
  8. Z tą przypadloscia też się zmierzylem bo akurat też tam jechałem i Q nie mam wiec gowno to warte ino znaczek w wątku na forum szkoda kasy
  9. fajnie fajnie ale Diman tyle czasu jeździ ośką i co psioczy? Ja jestem zadowolony z mojego wozidla może nie ma wypasu ale jeździ i się nie psuje jak dbasz o serwis to da frajdę a z tym Q to sobie daj spokój bo to wykorzystasz w 10%Pewnie masz racjęNo jako wieloletni użytkownik b7 to mam a Q fajny bajer jak do niego nie doplacasz a jak masz zejść z rocznika dla Q to nie ma sensu. Masz kasę by dołożyć to bierz jak nie masz to kupuj na co Cię stać i co ci się podoba, nie słuchaj tych popaprancow motoryzacyjnych
  10. fajnie fajnie ale Diman tyle czasu jeździ ośką i co psioczy? Ja jestem zadowolony z mojego wozidla może nie ma wypasu ale jeździ i się nie psuje jak dbasz o serwis to da frajdę a z tym Q to sobie daj spokój bo to wykorzystasz w 10%
  11. Pierdziele te rezanie to co mam mom dobre są inne wydatki cza zbierać na te za***iście drogie mieszkanie Dobry w niedzielny poranek
  12. Fajne ale już nimaBedzie mial po dlugim weekendzie, napisz mu pw że jesteś zainteresowany, podaj od razu jaki chcesz kolor i git Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Jak się ogarnie dzisiaj trochę czasu to to dogram
  13. Podziękowania za dzisiaj I za transport Aniu ☺
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to zaczynamy
  15. Przecież w biurze masz kibel ☺
  16. Kebabik trzeba ogarnąć pod wódeczke co by było czymś rzygać
  17. Ja już wstawiłem 0.5 wyborowej do zamrażalnika wiec na jutro będzie dobrze zmrożona
  18. No to bym się nie zastanawiał
  19. Masz ale bez drogi dojazdowej Alloha
  20. Co wy się tak jaracie mieszkanie zarezerwowane A i na piątek tez się piszę chociaż z piciem bez przesady bo mam imprezę od wiktora do ogarnięcia w sobotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.