Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie, bo jeszcze był z małej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to szkoda ze nie moglem isc mysle ze jeszcze sie tam wybierzemy co :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za kolektor to będzie :drunk: A na liście Cie nie ma bo zapomniałem jaki masz nick... bo ostatnio zmieniałeś krolu no sie nie dziwie bo zmiana jego nicka byla diametralna to zaburzyło moje Fen-shui na forum :naughty: Co wy gadacie mam nicka takiego samego jest tylko czester1800 bez 1800, tak samo jak psikutas bez s no wlasnie o tym mowie ze mogl sie pomylic bo takie duze zmiany zaszly w twoim nicku :naughty: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za kolektor to będzie :drunk: A na liście Cie nie ma bo zapomniałem jaki masz nick... bo ostatnio zmieniałeś krolu no sie nie dziwie bo zmiana jego nicka byla diametralna to zaburzyło moje Fen-shui na forum :naughty: no pewno cos w tym jest :polew:a byles na tej imprezie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za kolektor to będzie :drunk: A na liście Cie nie ma bo zapomniałem jaki masz nick... bo ostatnio zmieniałeś krolu no sie nie dziwie bo zmiana jego nicka byla diametralna
-
[B6 AWX] Brak sygnału włączonych świateł przy otwartych drzwiach
kolego brzeczyk jest w liczniku do serwisu nie polecam jechac tam nie ma dobrych fachowcow poszukaj sobie jakiegos eletromechanika to ci go wymieni ja mialem taka sama awarie koles mi to rozebral wylutowal spalony wlutowal nowy i poskladal w jakas 1h wiec nie ma z tym jakis wiekszych problemow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale niekumaci milosnicy a4-rek :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 17:51_________________________________________________ tez nie :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 17:45_________________________________________________Tylko Diman zrozumiał :notworthy: :polew: nie moglem sie powstrzymac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok, Guru, Pucek, Miron, Somes, Keżor, Rudi, Pelex, Skydiver, Diman, Patrikos, Piterra Poszło PW :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no przeprowadzka, lipa w robocie bo trza sp***dalac chyba z obecnej chyba ale jeszcze nie wiem i jestem taki niedojeb.ny a dzis z rańca lapek spadł mi na zol i sie matryca wyj.bała ;( solidaryzuje sie z twoim bulem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to chyba juz do niego nie wstapisz bo sie ive wkurwil na was
-
Spoty Katowice i okolice
co tam u ciebie slychac cos cie nie bylo ostatnio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to wam watek zamknal czyt kezor somes arek rudi tzn b5 batalion
-
Spoty Katowice i okolice
siema filip
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to teraz beda nas razem jechac na dwa konta [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 17:11_________________________________________________ jak tam po programie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale slangiem jada nic nie rozumiem :gwizdanie:
-
[B7 BLB] ORI ogrzewanie postojowe -strasznie dymi spod maski
dokladnie daj mu pare minut pochodzic po czasie powinno ustapic te kopcenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeee tam nie dramatyzuj źle nie było moze dla ciebie a rudi juz tam szlocha w kącie ja jak ja ale Janusz to sie wkurwił i to nie ziemsko a to dlatego sie pytalas ile ludzi bedzie na spocie w piatek wp***dol bedzie sposzczal jo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeee tam nie dramatyzuj źle nie było moze dla ciebie a rudi juz tam szlocha w kącie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Mirka da radę, spuści z barów i klaty trochę powietrza, bo będzie mniejszy opór i może stawać do realizacji :naughty: no mam nadzieję, że nie zmięknie i nie popuści :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: może jakieś nagrody ustalimy ? proponuję aby organizatorzy za pierwsze miejsce wręczyli buteleczkę cytrynówki :gwizdanie: oczywiście proszę mi ją dostarczyć do VIP-roomu na poddaszu nie licz, że Ci odpuszczę - publiczy łomot Ci spuszczę i tyle [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 15:40_________________________________________________ Miron w Pile też miał postawić butelkę wódki, a co przyniósł to wszyscy widzieli więc lepiej określ pojemność obiecałem postawić i postawiłem - a że nie wiedzieliście jak się do tego zabrać to już nie moja wina[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 15:41_________________________________________________ dla Mireczki małpkę (starczy my na 3 lata) rozpiłem się ..............żebyś mnie na sylwestra widział :gwizdanie: Tyskie x 1 Żywiec x 2 i szampan ( chyba z 2 lampki nawet )...........................stary jazda na drugi dzień była niezła....................choć Dorota mówi, że to już był trzeci dzień o stary to musialo grubo byc [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 15:51_________________________________________________jak na ten weekend pojedziesz to musze podejsc do doroty pogadac co sie z toba dzieje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widze ze se wziales do serca te nabijanie do tych 3000 stron A tu już po zadymie cale szczescie bo juz sie to zaczynalo nieprzyjemne robic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i znów bedzie na mnie co? moze tak byc za nami nie nadarzysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kezora wozidlo robi tam robote na kresce z glutem no i od razu widac ze czujniki ma nie powymieniane :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
mówisz, że już do 99kg dobiłeś ? :naughty: 99kg to mial w zeszlym miesiacu teraz to bedzie juz wiecej :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
może zrobimy wyścigi równoległe Poziek i każdy po 3 sanki za sobą no to ja odpadam oska nawet nie rusze z miejca z tymi sankami :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda ze nie moja