Treść opublikowana przez diman
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
He no może nas przedstawisz w końcu ☺
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Czyli po spocie jadymy do hemi ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He może wpadniemy ekipą z a4 na tą waszą wigilię po spocie ☺
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Miron jeszcze nie wiem ,ale ja mam ponad 200km to jest kawalek[emoji6]tąpniete z LG F60 A ja mam 1100km, tak więc te 200 to taki spacerek Mnie nikt nie przebije chyba...Ale ty masz a5 ty się nie liczysz ☺
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
A ten dalej o autach ludzie to potęga
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
No to gruby spot się szykuje ☺
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Audi to nie wstęp jak to ci poprawi Libido to pojadę toyota ☺
-
ŚLĄSKI ZLOT WIGILIJNY - ŻORY SZAŁAS
Postaram się być ☺ Może wezmę i rodzinę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sorry ale odpadam weszlem do chałupy dopiero i jeszcze kąpiel i juz mi się nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aloha pijoki dziś nasz dzień chyba się tam na kebsa przyjadę na 19 powinienem się pojawić ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a na Arenie miejsca parkingowe od 326 do 343 , to są akurat te przy placu nauki jazdy widzę Diman ,że będzie zmiana na coś z inteligentnym licznikiem Będzie jak moje oddam na złom myślę że nie szybko ☺Aloha z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy swoje miejsce i owszem jak wjeżdżasz wjazdem od Zabrza to pierwsza alejka w prawo do końca i tam zawsze jesteśmy jakąś większą lub mniejszą grupą nie da się zauważyć Mowa o forum oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ach te futerkowe koleżanki z podstawówki najfajniejsze są ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie foty teraz żałują a jak proponował ze z futerkiem pozna to się bali iść ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przed 2 w nocy a ja już o 5 po mamę jechałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czemu nie jak fajny nie mam pierdolca na audi na siłę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak zrobimy ☺a ja już znowu na nogach i kieruje wozidlem touran bardzo przyjemne auto słabe ale fajne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękowania za dzisiaj następny pijący bo za kierującego mi się spać chce ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Info ja jestem jeszcze w robocie i musze jeszcze jechać rzucić okiem na jedną robotę w Chorzowie ale jesteśmy ugadani na kebaba będziemy ekipą z knurowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się masz dobrze przynajmniej pić nie będziesz musiał ☺
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę miał tourana od ojca wiec jest 6 miejsc do dyspozycji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra widzę ze macie smaki to ja ogarniam transport mam 3 miejsca to się zabierzecie wszyscy czyli Tomek Egon Miron a majka możemy potem odwiesc na chatę ale nie wiem jak to jeszcze będzie czasowo dam znać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mogę też się pojawić ale pił niestety nie mogę do roboty idę w sobotę i mogę kogoś pijacego zabrać z knurowa ale to dopiero około 18.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie o takich osobach mówiłem oni nie liczą kasy na fury
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten kto kupi ta furę to już w garażu ma wszystkie te fury o których ty mówisz porostu brakuje mu akurat tej ☺