Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to cza jutro sie do forum przeniesc ze spotem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bym rzekl standarcik jakis
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no szkoda chwila nieuwagi z mojej strony i trach no coz a jutro bede ich gnebil o kase zeby malo nie dali[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:36_________________________________________________a mialem na liczniku nie wiecej niz 40km/h [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:37_________________________________________________rudi wrzuc jakies fotki poogladamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki rudi nie ma co sie przejmowac to tylko wozidlo moze fajne ale tylko wozidlo jutro sie wyceni i bedziemy cos z tym robic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pogratulowac pewnie wrazenia z jazdy zaj.....ste co?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wlasnie chodzi o to ze nie mialem wiecej niz 40km/h bo dopiero ominelismy czyszczarke do ulic i babka zahamowala bo wysraszyla sie wyjezdzajacej z prawej strony koparki no i ja juz nie zdarzylem zahamowac az strach pomyslec co byloby z tej astry jakibym mial 100km/h [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:40_________________________________________________a i co do domkow to moze wezmy te dwa domki i tak to nie wyjdzie wiecej niz 50zł na osobe wiec chyba nie ma tragedi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie nie mam zamiaru im tego puscic bo place im juz 6 lat autocasco wiec niech placa jak nie to wstawie auto do serwisu audi i sie dowiedza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie zrobilem maly rekonesans cenowy na podstawie cen z allegro i niby nic a jednak troche to kosztuje zderzak z grilem kompletny oczywiscie od 400-1400zł maska od 200-1000zł a pas przedni od 200-2000zł wiec jesli to po kosztach zrobic to niezla kasa sie robi no i oczywiscie jeszcze tylny zderzak jutro jade na ogledziny furki zobaczymy ile mnie wyceni te pzu jak daja malo to od nich odchodze do konca miesiaca mam ubezpieczenie ino
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie co do wyjazdu to mysle ze jak jest te 6 czy 7 osob to bierz jeden domek sie pomiescimy bez problemu a tym bardziej ze bedziemy dziabnieci :gwizdanie: no i druga sprawa duzo gorsza dzisiaj rano moja padlina dodam bezwypadkowa stala sie niestety wypadkowa ;( piznolem w astre ale musze przyznac ze audi to mocny woz astra niestety bedzie skasowana no i sie na tym nie skonczylo za mna jechala babka w matizie ona tez nie wychamowala i zapiola mnie w dupe w matizie lekkie uszkodzenia do z zrobienia samemu no u mnie zderzak z grilem pas przedni i maska ale ta astra pare fotek zara przygotuje[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 16:22_________________________________________________ a tu moj tyl po matizie luzik no a tu foty astry no a matiz tez luzik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no stary ujecie pierwsza liga moze masz dojscia do takich to bys na weekend zaprosil Chyba było by jej zimno :> a tam byloby jej zimno przeciez my bysmy tam byli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no stary ujecie pierwsza liga moze masz dojscia do takich to bys na weekend zaprosil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a w garażu MOJE witam no krolu widze ze poczucie humoru cie nie opuszcza zaje....sty tekst a co do weekendu to nie ma problemu jak juz mowilem termin podajecie ja sie dostosuje ale cza by pomyslec o jakims szybszym terminie bo sie zimno robi wiec zapisywac sie i JEDZIEMY
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam spac przemyslcie sprawe tego weekendu bo sie zima zrobi zanim sie na cos zdecydujemy w koncu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dasz rade bez problemu na naszej bedzie spokoj i bezalkocholowo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jak tam gregor robisz jakas pogladowa liste na ten weekend? [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 22:14_________________________________________________poprostu lasce nie dali sie odlac masz tu stac obojetnie co by sie dzialo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie jakby wpadł no cos tam wspominal ze bedzie w sumie musi bo ma moja plyte od nawi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo ty mi miron nie chciales dac sie karnac :gwizdanie: ale tak na powaznie to chcialem sie przejechac tylko dla sprawdzenia jak to sie w automacie zachowuje i niezle mnie to zaskoczylo ma niezle kopyto jak na automata biegi sie fajnie przerzucaja bo ideanie sa dobrane do obrotow nie przeciaga na obrotach no i ma opcje z ta koncowka gazu dodaje niezlego kopa gosciu ma byc w piatek to sie moze tez przejedziesz dla porownanie z twoim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten kto ma urodzinki zawsze wychodzi z inicjatywą, ale Pucuś na 23 urodzinki będziesz już wiedział co i jak Oglądałem właśnie Kac Vegas, spoko film. Też mogliśmy wtedy pójść na tą imprę, najebać się i zabawić Pal licho już z autkami, jakoś by może tam przestały szkoda, że tak nie zrobiliśmy Gadaliśmy również o imprezie na której można by się czegoś napić i pobalować na prawdę dłużej. No więc u mnie jest zalew/jezioro Zielona, jest to w sumie część Kalet. Dziś byłem tam na rowerq i podpytałem o aktualne ceny. Jest tam możliwość wynajęcia domków. Ceny są bardzo przystępne. Więc jakbyśmy się zebrali na jakąś imprezę pożegnalną lata plener/domek to jest tam dobra opcja. Zobaczcie zresztą sami: http://www.osrodekzielona.pl/oferta,wypoczynkowa.html Ceny za domek(za dwie doby, bo jest to nim. jakie trzeba wynająć): 6-osobowy 130zł 5-osobowy 110zł 3-osobowy 65zł Reszta jest na stronie w opisie, także lokalizacja. Jest tam boisko do siatkówki, tenisa, jeziorko z plażą i palenisko na ogniska. Tyle, że trzeba by się namyśleć bo sezon w którym wynajmują domki czyli sezon letni trwa tam od kwietnia do września i na koniec września zamykają sezon. Jednak na pewno myślę, że w Październiku jak będzie jeszcze pogoda dałoby się dogadać. Co wy na to. Jak będą chętni to może zrobię jakąś listę. ja za weekendem jestem jak najbardziej dajcie termin i ja sie dostosuje lecz mysle ze jak najwczesniej bo im pozniej tym bedzie zimniej i cza bedzie w centralnym grzac a i szykuje mi sie cholera jakas delegacja ;( a co do chipa to jestem mega zadowalony chodzi to zajefajnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to powodzenia na imprezie daj czadu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie jechalem z ta mysla na spota i zapomnialem a moglismy jakos ubarwic ci te dwie dwojki na jakiejs mega imprezie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i pucek nie zlozylem ci zyczen w piatek wiec teraz to zrobie wszysztkiego najlepszego co bys znalazl ta jedyna i zeby ci nie zabraniala rezac furki na mega wypasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty to tymbardziej jade z toba bo to nie moja rodzina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze Q nie ma ale kanapy sa mega wygodnena co nieco :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek jak chcesz to z toba podjade pod te wesele mi te 30stki jak najbardziej pasuja :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nosb ma pakiet mega gleba na 19-stkach jakies 260KM i mega pakiet otwierania bagaznika za pomoca muzyki