Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kasuje bledy do naszych rowniez w przeciwnym razie bym go nie mial jak chcesz to sie zgadamy jakos ci go pozycze nie ma problemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jest wszystko śmiga pięknie Jutro jak nie na spota (bo nie wiem czy będę) to do domu Ci Diman podrzucę sprzęcik spoko wazne ze sie przydal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witajcie panowie ja mam juz ten tydzien zaliczony z wyjazdami somes opanowales furke bledy pousuwane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok jak chcesz to nie ma sprawy ale ja mam tego malego vaga i go nie trzeba do laptopa podlaczac takze jak chcesz to podjezdzaj jak podjedziesz to posc sygnal to sie z chaty wydobede 509807196 mieszka I 17
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z wieczorka troszke czytania bylo ale to nic cza cwiczyc a co do tego vaga to ja mam somes jak chcesz to podejdz do mnie ci pozycze masz niedaleko na mieszka 17
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajna sprawa ale on w to władował 8000 zł ... za sam silnik... no to daj spokój + hamulce + sprzęgło i mi wyjdzie więcej niż za mojego dałem... Krolu ale później wrażenia z jazdy bezcenne dopóki byś sie nie przyzwyczaił do mocy :gwizdanie: diman jak opanowałeś zdjecia i avatarki?? bo ja juz siedze i sie bawie i nawet mi coś wyszło Dzieki Pucek za podpowiedz No miejscówa była ok, co niektórzy poszaleli, my z dimanem z racji tego że mamy silnik z wadą fabryczną :gwizdanie: nie ustawialiśmy sie na kreske bo w głowie cały czas była kontrolka ciśnienia oleju.. Pelex ale Ty ładnie te swoje wątki zaczynasz "Witam serdecznie..." :polew witam no nie stety nie dalem rady wczoraj na popracowanie nad awatarem ale mysle ze w niedziele bedzie troche czasu wczoraj pierwsza liga spocik cza zmienic fure na 3.0tdi i wtedy tam zwami stane na tej kresce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie ja sie na piatek pisze ale nie na sciganie z wiadomych przyczyn ;( ale nie wiem o ktorej zjade z roboty mysle ze sie mocno nie spoznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
się uśmiałem z samego rana :polew: siemacie ja ci sie kris zara posmieje nonono
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany teraz tylow obstawial nie bede- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano widze ze jest jakas swada co do tego scigania na autostradzie czeba bedzie to kiedys powtorzyc to cholera i ja wam pokarze moim dieselem :gwizdanie: a i panowie widzialem dzisiaj rs4 ale w budzie b7 niebieskie w tomaszowie mazowieckim bylo zaje....ste- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich wieczorkiem pelex jak tam sie grilek udal jak sie jeszcze poli to juz tam jada- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes smigasz dzisiaj na arene czy odposzczasz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiem ci pucek ze to byl moj rekord jak narazie z ta predkoscia 210km/h ale mysle ze jak by co to pojdzie 215km/h ale z gory to 225km/h :laghing2: [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 15:16_________________________________________________egon0407 ja smigam z knurowa takze jak cos to ja bede na bp czekal o 17.45 podjedz to pojedziemy razem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam ja juz po robocie pierwszy dzien jest przerombany ale juz po a co do spociku to musimy to powtorzyc bo wygladalismy zajefajnie na tej autostradzie jak do kotowic gonilismy widzieli nas moi kumple z roboty i mowili mi dzisiaj ze wyszlo to zajebicho a co do dzisiaj to bede bo chyba sie juz na dobre zarazilem audi mania- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to napiszcie jutro czy bedziecie zebym tam sam nie kwit pod ta arena[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:40_________________________________________________no to jeszcze raz do widzenia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez dotarlem i zyje spoko spocik troche jezdzenia ale co tam po to mam ta do zabaczenia jutro na spocie jak ktos bedzie to spoko ja uciekam spac [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:31_________________________________________________no troche tam macie rozpirdziel ale spoko wazne ze sie cos dzieje[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:32_________________________________________________no widze proton ze dotarles- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja sprobuje z moja cos pozalatwiac i sie zobaczy co sie da zrobic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chcialem z moja ale ona konczy dopiero o 19.00 w zabrzu takze chyba nie da rady zeby jechala ale chciec chciala [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:32_________________________________________________a twoja jedzie bo jak ona sama nie bedzie to najwyzej powiem zeby ja ojciec przywiozl na 3stawy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kris nie bylo b7 w 2003 roku jak juz to b6 a o koszulce mi teraz mowisz miron ja wlassnie wczoraj u jarko zamowilem dla mnie i mojej na ogolnopolskim sie cza prezentowac wkoncu nowicjusz jestem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co 18.10 na BP Majki fajnie - postaraj się pojechać do SK - zawsze to silniejsza ekipa no i 2x B7 [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:29_________________________________________________Somes - jedziesz z nami z BP ?[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:29_________________________________________________będziesz miał możliwość podjechania do Gliwic z naklejką ok to jestesmy umowieni na bp 18.10 a tak poza tym to witam wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawaj majki chociaz na chwile[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:18_________________________________________________guru walcz walcz[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:19_________________________________________________dobra ja spadam do jutra cze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem jeszcze przez chwile miron o ktorej jutro smigasz z knurowa moze bysmy sie razem przejechali pod autostrade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piterra wydaje mi sie ze ta druga opcja jest duzo lepsza dla niego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaliczka poszla lekkie nieporozumienie wyszlo z mojej strony ale jest juz oki - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE