Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Jędrek chętnie bym odwiedził Bukowine ale niestety w UK nowy rok rozliczeniowy zaczyna sie od kwietnia a co za tym idzie nowe urlopy tez zaczynają się od kwietnia więc dlatego dopiero w kwietniu będę miał urlop i będę w PL a poza tym mam jeszcze inne sprawy związane z tym terminem w PL ale obiecuję, że w Bukowinie prędzej czy później sie pojawię jak juz wróce do PL a to niedługo jak skończę budowę domu bo wtedy powrót do ojczyzny na stałe ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 20:02 ---------- Termin w EcuProject zaklepany na 19 kwietnia A druga sprawa dzisiaj były kodowania: - Gauge Test/Needle sweep oraz Lap Timer - Odblokowanie ukrytego menu w MMI 3G - Wskazanie naładowanie akumulatora - Włączenie pulsacyjnych świateł STOP podczas awaryjnego hamowania - Wyłączenie naciskania pedału hamulca podczas odblokowywania hamulca ręcznego - Obniżanie sie lusterka przy włączeniu wstecznego Wszystko dzieki działowi Warsztat a co za tym idzie dzieki Grzesiowi naszemu GURU
-
Żarówki LED H11 w przeciwmgielne
Witam Czy ktoś montował może takie żarówki H11 LED w przeciwmgielne?? H11 / H8 CREE 16W XENON WHITE LED FOG LIGHT BULBS UK PAIR SPOT DRL AUDI | eBay Pytam bo wygladają solidnie i powinny ładnie świecić kolorem podobnym do xenonów i ledów a wkurza mnie jak zamykam auto i halogeny świecą żółtym światłem
-
Problem z VCDS-em
A co ma auto do programu który nie chce wystartować ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ---------- Sprawa załatwiona. Wszystko zakodowane
-
Problem z VCDS-em
Kabelek mam od klubowicza z forum za 200zł i na bank ori to nie jest Ważne, żeby zaczął działać. ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- Sprawa jest tego typu, że po zainstalowaniu programu i podłaczeniu kabla wyskakuje info TIME OUT. BYTES NOT FOUND. Jak odłacze kabel i próbuje włączyć program to wtedy jest info to samo co wyżej oraz Error code=-4 Jakieś podpowiedzi panowie
-
Problem z VCDS-em
Grzesiek podniosłeś mnie na duchu zaraz będę działał z programem 10.6
-
Problem z VCDS-em
Tak tylko, że mozliwe, że juz uwaliłem kabel przez to, że podłączyłem go ze złym programem.
-
Problem z VCDS-em
Czyli teraz moge się jedynie na tym kablu powiesić
-
Problem z VCDS-em
czyli?? cos jaśniej? Instaluje właśnie program który dostałem z kablem na drugim laptopie na którym jest windows XP
-
Problem z VCDS-em
Tak mam, kupiłem kabel z VCDS-em 10.6 ale on nie biega na windows7 i dlatego ściągnąłem 11.5
-
Problem z VCDS-em
Ok spróbuje to ogarnąć
-
Problem z VCDS-em
Tzn? skąd i gdzie??
-
Problem z VCDS-em
Zakupiłem VCDS-a i mam problem takiego typu, że po zainstalowaniu go, podłączeniu do auta i zrobieniu testu wyskakuje info, ze wszystko jest OK ale interface nie jest połaczony z autem. Dioda na kablu świeci co oznacza, że kabel jest połączony z samochodem VCDS to wersja 11.11.5 Co robić bo wywaliłem siano a tu sprzęt nie chce hulać
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber patrząc na podpis, teraz powinna być B9 a problem jest w tym, ze jeszcze takowej nie ma
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Maniak Chciałbym mieć tak wypasiona swoją B8
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Czyli tak samo jak miałem w B6, jak butowałem to auto jechało i tym samym więcej spaliło ale na trasie jak sie płynnie jechało to spalało mniej. Tak więc już nie mogę się doczekać kwietnia i zrobienia programu
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Kurde szkoda, że tyle grzebania z tym ---------- Post dopisany 28-01-2013 at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 21:58 ---------- Mam głupie pytanie Jak jest ze spalaniem w B8 po wgraniu softa na jakies 180 kucyków?? Teraz pali mi wedłóg FIS-a 9,8 l/100km w mieście i 6,5 l/100km na autostradzie przy prędkości do 120 km/h Czy po sofcie dużo wzrośnie spalanie?? Nie żebym sie tym przerażał bo wcześniej w B6 miałem 168 kucyków i odniosłem wrażenie, że na trasie palił mi nawet mniej ale fajnie by było gdyby ktoś sie na ten temat wypowiedział
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Andrzej gdybym nie kupił B8 to kupiłbym własnie taką A6 i szedłbym w kierunku twojego auta. Zawsze mi sie te krowy podobały Jakie wzór kół kupiłeś??
-
Dobrzy chiptunerzy
Lukas4334 a z czym ty sie tak czaisz?? Z tego co zauważyłem to już od roku próbujesz się wybrać do EcuProject ijakoś nie możesz dojechać. W czym problem? dzwonisz, umawiasz sie i to tyle.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Aha... czyli odpuszczam bo jak ja zrobie okablowanie to już nic nie będzie świecić
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek powiedz mi czy lampy poliftowe tył pasuja P&P czy trzeba coś przerabiać?? Dodam, ze mam teraz Ledy z tyłu
-
Dobrzy chiptunerzy
Ale ja takiego planu nie mam tylko jade tam na milion procent prawdopodobnie termin mam zaklepany na 22 kwietnia. Czekam na maila od chłopaków.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Czyli przy samej zmianie IC miałbym pewne 185 kucyków i 400 NM i silnik bedzie miał lzej. jakie jeszcze części potrzebuję oprócz samego IC?
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Co oprócz inercoolera o numerze 8K0 145 805 E jeszcze potrzebuję?? Tzn jakie węże itp?? A czy jeśli założę sam intercooler do turbo które teraz mam pomoże to coś?? Zapewne będzie sie łatwiej oddychać samochodzikowi ale czy wpłynie to jakoś na moc??
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Już znalazłem... Nowa CAHA to koszt 2300zł a za moja powinienem tysiaka dostać. Pomysle o tym ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- No to w kwietniu będzie podobny wynik u mnie chyba, że zmienię turbo
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
W jakiej cenie chodzi turbo CAHA i ile dostane za moja turbinę?? Tak orientacyjnie proszę