Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
System Start/Stop to ten przycisk po lewej stronie gałki zmiany biegów. To tak w woli wyjaśnienia bo co niektórzy myla to z keyless jak napisał dziadek Też jeszcze nie wyczułem tego systemu. Wydaje mi się, że np. jak stane na górce to wtedy silnik się nie wyłączy. Osobiście ja mam ciągle wyłaczony ten system co zreszta widać na zdjęciu bo swieci na nim dioda.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant jak smoła
B8 jak każde czyli ładne gdy ja kupowałem swoje B8 to podstawa był xenon i led bez tego nawet gdyby auto miało wszystko to i tak bym go nie kupił. Tak czy siak gratuluje zakupu i witamy w klubie B8
-
Opóźniona reakcja na dodanie gazu
0,5 sekundy opóźnienia?? Przecież to diesel.
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
A zawieszenie jakie masz??bo na zwykłym bedzie troche furka stała jak koza
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
Fele ogień z d*py jak stanę przed kupnem 19" to bedę miał duzy dylemat pomiędzy tymi właśnie felami a rotorami
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
40kkm?? to nieźle widać, że nie ma na to reguły Grzesiu musze rozkręcić mojego dwumasa i zobaczyć jak srzęgło wygląa przy przebiegu jaki ja miałem przy wymianie. wstawie później fotkę.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Nie zamierzam robic żadnych przekładek to po pierwsze bo mieszkam w UK a po powrocie do PL kupię Audi z kierą z właściwej strony Mi wymienili dwumas i sprzęgło przy 207kkm bo było go słychać ale niektórzy juz przy 180kkm mają dwumas do wymiany z tego co słyszałem tak więc reasumując to granice 200kkm to czas wymiany koła dwumasowego no i sprzęgła przy okazji.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dobrze stoi :slina: Coś mi sie wydaje, że przekonałeś mnie tymi zdjęciami żeby zmienić 18 na 19 w mojej B8 W ...uj mi sie podoba ta twoja C6
-
kontrolka air bag
Stawiam na wtyke od poduszki pod którymś fotelem tak jak napisał przedmówca. Miałem ten sam problem w swojej B6
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Dzięki Mam nadzieję, że jutro pogoda dopiszę i w ruch pójdzie glinka, UC, politura no i wosk, wtedy będzie W kolejnym tygodniu zajme sie środkiem czyli na skórę wpadnie zestaw Glipton Wtedy porobie profi fotki. ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 21:51 ---------- Po kilku godzinnej "walce" w sobotę i 2 godzinnej zabawie dzisiaj auto nabrało blasku zdjęcia na pierwszej stronie
-
Quattro a dojazdówka!
Powinno być pełno wymiarowe.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Po raz kolejny jestem zadowolony z zakupów u Marcina. Szybko i konkretnie. Czy kupuje części za 500zł czy za 1500zł ciągle robię przelew i wiem, że części napewno zostana wysłane... dlaczego?... bo słowo Marcina jest droższe od pieniędzy Dzięki Marcin!!!
-
Pytanie o olej ?
Jęśli chodzi o to gdzie kupić to proponuje Dzika http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-motul-najlepszej-cenie-32035/ Lub bezpośrednio 663-962-604, powiedz, ze jesteś od Pawła z Leszna Dodam, że Marcin/Dzik ma najlepsze ceny na Motula no i filtry Mann. Z mojej strony jest 100% zadowolenia, zostawiłem juz u niego kilka tysięcy za części, oleje, filtry i ciagle jestem zdowolony
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja bym najpierw spryskał je IronX-em i zapewne ten żółty nalot w większości by zszedł a później np. Ultimate compand no i wosk
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Kosa! Chcę zobaczyć całe auto na tych felach bo już teraz widać, ze jest dobrze
-
pompa hepu
Miałem hepu kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Teraz do B8 tez zakupiłem hepu.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Strona 232 instrukcji obsługi sorry za OT Na stronie 232 jest jak tankować auto, przynajmniej w mojej ang instrukcji a jeśli chodzi ci o sprawdzenie poziomu oleju na MMI to... proponuje czytać ze zrozumieniem
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ebay FOG LIGHT Bulbs H11 White CREE LED Match Xenon HID AUDI A3 A4 A6 S3 VW GOLF MK5 | eBay a do tego potrzebujesz jeszcze takie rezystory ale sa one dostępne w powyższej aukcji za tańsze pieniadze H11 PLUG AND PLAY LED CAR BULBS RESISTORS NO CAN BUS ERROR AUDI 2 | eBay ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- Dzięki Młody Przyjdzie wiosna wyglinkuje i nawoskuje furkę to porobie nowe fotki bo te co teraz sa wstawione to Autko sprawia, że mam banana na twarzy z każdym razem jak wsiadam do niego a jazda to prawdziwa przyjemność a najlepsze jest jak ludziska zawieszaja na nim wzrok jak jadę... bezcenne a to tylko zwykła B8 w s-linie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu mam pytanko, co jakiś czas na FIS po wcisnieciu kluczyka aby auto odpaliło pokazuje mi się info ze stanem oleju w silniku, że jest ok itp. na jakieś 5 sekund. Wszystko wyglada tak samo jak na MMI w opcji sprawdzenia poziomu oleju ale wyskakuje to na FIS. Pytanie dlaczego raz wyskakuje a kolejne "100" odpaleń auta nie? Zdarzyło mi sie to 2 razy od momentu zakupu auta. Myślałem, że ma to jakis zwiazek z zagladaniem pod maske bo w obu przypadkach przed odpaleniem zagladałem pod maskę ale otwierałem później jeszcze raz maske i już to info nie wyskoczyło Pytam bo to fajnie wygladało i cieszyłbym sie gdyby takie info o stanie poziomu oleju wyskakiwało przy każdym odpaleniu
-
[B8 CAHA] Bialy avant
Fajna sztuka Masz navi 3G z tego co widzę
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ja jakiś dzień zakoduję to napiszę Ci wtedy czy u mnie poszło. Dzisiaj pozbyłem się napisów z tylnej klapy za co dostałem ochrzan od żony bo jej się te znaczki podobały Został tylko znaczek TDI ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 23:03 ---------- Do przeciwmgielnych wpadły LED CREE. Fajny efekt, wreszcie pozbyłem sie światła w halogenach w kolorze moczu Do tego w wewnątrz wszystkie żaróweczki zostały zmienione na LED cold white. Wnetrze bardzo ożyło
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Urwało mi jaja, środek i ta kiera :slina: Alcantara to było zawsze moje marzenie ale przy małym dziecku pełna skóra jest praktyczniejsza.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
W weekend odpalam VCDS-a i muszę sprawdzić jak wygląda mój DPF po przejechaniu 211kkm. Przebieg autostradowy więc mam nadzieje, że nie będzie problemu.
-
Brak oświetlenia wnętrza i wspomagania.
No co zrobić, mam zepsuty samochód od samej nowości
-
Brak oświetlenia wnętrza i wspomagania.
U mnie po prawej bo mam angola hehe Był spalony żółty 20 amperowi bezpiecznik. Strasznie spanikowałem bo brak oświetlenia rozumiem ale brak wspomagania tak mnie zestresował Po wymianie wszystko wróciło do normy. Dzięki Grzesiu.