Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Dziwny dzwiek podczas wciskania pedalu sprzegla
Przy tym przebiegu stawiam, że to będzie łożysko oporowe. Czyli sprzęgło do wymiany a przy okazji wymień od razu dwumas. Koszt takiego kompletu to 2500zł plus wymiana tego wszystkiego. Czeka mnie to samo. Na wtorek jestem umówiony z mechanikiem.
-
Pytanie o doświetlanie zakrętów
No pewnie, że nie daje tyle światła co zaprojektowana do tego lampa. Przykladem jest doświetlanie zakrętów w Bixenonach np w B8, wtedy skręca się soczewka w stronę w którą skręcamy i świeci na odległość normalnego światła mijania W przypadku halogenów wiązka światłą pada na najdalej 2-3 metry przed samochód no i troszkę w bok. Ale tak czy siak coś tam jaśniej jest ale w zakrętach w których można jechać z dużą prędkością nic to nie daje
-
Pytanie o doświetlanie zakrętów
W B8 VAGiem można włączyć doświetlanie zakrętów haolgenem proszę http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/ czy to coś daje?? Moim zdaniem tak ---------- Post dopisany at 02:34 ---------- Poprzedni post napisany at 02:16 ---------- Jakie to auta?:eusathink:ja jeszcze nie widziałem Skoro Audi udostępnia coś takiego w B8 to chyba nie robi sobie tego od tak do jaj.
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Tak mam silnik CAGA produkcja 10/2009.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ładne są ale fotele s-line w pełnej skórze też sią bardzo ładnie prezentują
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
szwagra szafeczka hahahaha http://img850.imageshack.us/img850/1049/img2237ew.jpg Z tego co widzę to tym raczej handluje
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
nie mam zamiaru oddawać auta. Bron panie Boże chce tylko zdiagnozować usterę i wiedzieć czy to dwumas czy tylko łożysko?
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Oczywiście, ze tak auto musi się prezentować
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Co wy tam wiecie W moim garażu jest arsenał politur i wosków więc zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladac jak sie to wszystko nałozy
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Kupując auto wiedziałem, ze prawdopodobnie jest dwumas do wymiany ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 19:26 ---------- Panowie a może to będzie tylko łozysko oporowe bo po dodaniu delikatnie gazu i go odpuszczeniu cos "rzęzi" terkocze a jak wcisnę sprzęgło i dodam gazu to juz nic nie terkocze. Nieraz zaczęsie budą jak stoje na światłach. Jak wymieniac to wszystko ale chciałbym wiedzieć czy to dwumas czy moze tylko łozysko oporowe??
-
Użytkowanie e-papierosa
Mój ojciec czochra juz takie cygaro od roku Ale za ten komplet 2 fajek dał ponad 200zł. w komplecie jest ładowarka. Do tego ma jakiś płyn który musi uzupełniać. Ogólnie miesięcznie wydaje jakies 30zł na ten płyn a wcześniej wydawał 13zł za paczke fajek dziennie
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Nie wariuje. Jeżdze bardzo spokojnie. Samochód nic nie szarpie, no moze nieraz przy ruszaniu czuć takie jakby trzęsienie ale zdażyło mi sie to tylko kilka razy. Nie zawsze hałasuje, słychac takie głuche ale dosyc głośne uderzenia co jakies 5 sekund. Jak wcisne sprzęgło albo dodam gazu to jest cisza ale jak schodzi z obrotów to słychać tak jakby szum. Czyli mozna delikatnie jeździć?? A co z częściami?? Jakie wybrać? Chyba SACHS będzie lepszy co?
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Tak więc panowie trzeba wymienic dwumas a przy okazji rozkręcania sprzęgło i łożysko. Byłem na to przygotowany przy kupnie tego samochodu więc tragedii nie ma Teraz kilka pytań bo sprawa ma się tego typu: - co jakiś czas coś stuka na biegu jałowym a po wciśnieciu sprzęgła cichnie - przy tym stukaniu zatrzęsie raz po raz budą - gdy się przygazuję i silnik schodzi z obrotów słychać tak jakby tarcie (to pewnie łożysko oporowe) - jakiej firmy części wybrać?? SACHS czy LUK POMOCNY TEMAT Z FORUM Koszt zakupu na Alledrogo sprzeglo z dwumasa, lozyskiem wyciskowym, tuleja prowadzaca lozysko to: SACHS 2500 zl, wysprzeglik hydrauliczny SACHS 200 zl. Numer czesci SACHS: 2289 000 298 009 - komplet sprzegla z dwumasa, 6283 000 090 009 - wysprzeglik 3114 000 946 - tuleja prowadzaca lozysko, Koszt wymiany to: 950 zl. Będę wdzięczny za porady i podpowiedzi
-
Felgi i opony do A4 B8
A w B6 jaki jest?? Teraz we felgach mam pierścienie centrujące bo oryginalnie dziura na piastę w tych felgach była bardzo duża czyli teoretycznie wystarczy kupic nowe pierścienie i bedę mógł polatać na moich 19" w B8
-
Felgi i opony do A4 B8
Panowie jaki ma rozstaw śrub i otwór centrujący B8?? Rozstaw śrub 5x112 chyba tak samo jak B6?? a co z otworem centrującym na piastę?? Jest wiekszy?? Pytam bo jedni mówią, że moje 19" ET35 z mojej starej B6 nie podejdą do B8 a inni, ze spokojnie moge zakładać. Tak więc powie mi ktoś konkretnie czy musze iść odkręcić koło i przymierzyć
-
Parujace wnetrze
Klima jest włączona cały czas. Jak zaparuję to włączam nawiew na szybe ale jak już wyżej napisałem pary jest tyle, ze nie zajmuje to chwili tylko z 5 minut i zaparowana nie jest tylko przednia szyba tylko dosłownie wszystkie.
-
Najwygodniejsze fotele
Przydatna opcja jeśli dużo podróżujesz i nie tylko.
-
Najwygodniejsze fotele
Stołki sportowe s-line. Wygodne i dobrze trzymają w zakrętach. I to wszystko w temacie
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
VCDS zamówiony więc jak dojdzie to zacznie sie siedzenie w aucie i odblokowywanie wszystkiego co tylko możliwe
-
Parujace wnetrze
Dywaniki są suche na milion procent. Co do zmian temperatur to w B6 mi nie parowało i nikomu z kumpli w pracy tez nie paruje. Szyby są tak zaparowane, ze po właczeniu nadmuchu na szyby wcześniej szron sie z zewnatrz topi a szyby w wewnatrz nadal zaparowane Muszę kupic gdzieś granulat na wilgoć, może to troche pomoże
-
Parujace wnetrze
A to co mam nie grzać jak jest zimno Najlepsze jest to, ze zaparkuje samochód w pracy o godzinie 14:00 i nie odpalam go do wieczora i auto nie paruje do czasu aż powiedzmy o 21:00 nie zrobi sie mroźno, wtedy automatycznie osiada szron na szybach z zewnątrz a w aucie na każdej szybie jest taka para jakby ktoś gotował sobie wodę na kawę w tym samochodzie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wedle mnie może być i ściema ale niech wydobywa się z nich jakikolwiek nadmuch skoro juz są te nawiewy z tyłu
-
Parujace wnetrze
Panowie mam mały problem, od czasu do czasu paruje mi wnetrze, zazwyczaj jak jest przymrozek to od srodka mam zaraz parę na szybach Jak na zewnatrz pada deszcz czy tez jest słonecznie to nic się nie dzieje. Paruje tylko jak jest mroźno... WTF?? sprawdzałem juz w MMI cyrkulacje powietrza i wszystko jest właczone. Filtry powymieniane jakies 3 miesiace temu, dywaniki suche. Jakies sugestie?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No otwarłem suwak i przekręciłem pokrętło na opcje czerwona czyli ciepełko ale z kratek nic a nic nie leci. dziedek zobaczę czy będzie coś wiało jak włączę nawiew na środkowe kratki bo teraz mam ustawione cały czas auto
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron mam pytanko odnosnie klimy a mianowicie nie wiem dlaczego nawiew z tyłu nic nie wieje trzeba cos w MMI odblokować czy jak??