Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Zamek bagażnika nie zatrzaskuje się. Nikt nie pomoże??
Panowie tak jak w tytule, mam problem z zamkiem bagażnika a mianowicie nie idzie zatrzasnąć klapy, próbowałem, ręcznie zamknąć zamek i po prostu nie chcę załapać. Dodam, że słychać jak mechanizm pracuje poprawnie po naciśnięciu guzika. Macie jakieś sugestie co sie stało? ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- Nikt nie pomorze?? Jaki jest numer tego zamka??
-
Wyciszenie wnętrza..
Ja też nad tym kiedys myslałem i wspominałem jak miałem A6 C5 2,5 TDI Q i leciałem nia 220km/h i było ciszej niz w A4 przy 150km/h
-
S-line
Wychodzi na to, że mówisz tylko o pakiecie wewnętrznym. Czy sa inne zderzaki?? listwy dolne drzwiowe bardziej wystaja poza obrys auta?? grill jest inny?? za 6-7 tys sam sobie mozesz zrobić pakiet s-line zewnetrzny i wewnetrzny a do tego nadal miec swoje auto
-
[B6 BFB] moj nowy nabytek!
Rozczochrało mi rzęsy
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
ładnie sie prezentuje twoja furmanka
-
Syto, bez kitu...
Musiałbym się chyba na łeb upaść zeby to kupić
-
nadkole
Jest takie samo.
-
gdzie znalezc filtr klimy +foto
tylko nie rozkręcaj tego sam bo ci gaz ucieknie, mam nadzieję, że to wiesz?
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
Przedni zderzak w porównaniu z tylnym w avancie to pikuś 20 minut i pozamiatane Odkręciłbym 2 albo 3 przednie w tym samym czasie co jeden tylny w avancie.
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Bardzo ładniutki avancik Furka z zewnątrz bardzo podobna do mojej Tylko nie wiem dlaczego, ale jak zawsze widzę inna B6 (nawet bliźniaka mojej) to zawsze twierdzę, że moja wygląda słabo, wy też tak macie?
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
O jaka osłonę ci chodzi??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jestem po uzyciu Dodo Juice Diamond White (Hard Wax) i moja ocena tego wosku to Połowe dachu zrobiłem właśnie tym woskiem a drugą połowę Megsowym NXT Tech Wax 2.0 i dziś w deszczu było dokładnie widać róznicę chociażby na kropelkowaniu wody. Juz po nałożeniu było czuc różnice w dotyku lakieru a mianowicie po NXT 2.0 lakier był bardziej śliski. Czy ktos ma podobne spostrzeżenia??
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
Zderzaki muszą byc zdemontowane innego wyjścia nie ma. Prz avantcie jest gorzej ściagnąć zderzak niż przy sedanie więc czeka cię wiecej pracy. Przerabiałem ten temat przy mojej poprzedniej A4 B6 sedan jak i miesiąc temu przy moim avancie.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody lampy led na tył pasują bez zadnego rezania?? tzn. wyciagam stare, zakładam ledy i wszystko gra?? Pytam bo prawdopodobnie w najblizszym czasie dołaczę do grona starych pierdzieli którzy bujają się A6
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
Najlepiej czuc zapach skóry po jakimś czasie nie użytkowania auta. Jak śmigam codziennie to czuje tylko jak otworze drzwi i to tyle a później to już się przyzwyczajam. Najlepiej jest jak się nie użytkuje auta przez jakis czas, mam tak zawsze po powrocie z wakacji jak po 2 tyg wsiadam na lotnisku do samochodu który nie był otwierany przez ten czas. Wtedy przez tydzień czuje zapach skóry w nosie
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
Nie używam zapachu, skóra w aucie pachnie tak, że nic więcej mi nie potrzeba
-
Nowe autostrady-jakie?
A co ci tam nie pasuje?? jechałem tam kilka razy i powiem, że jest za***iście!!!! Jeżdżąc autem Do PL z UK mam okazję zobaczyć Europejskie drogi więc przejedz się po Anglii, Francji, Belgii, Holandii i wtedy porozmawiamy. Nawet nie masz pojęcia jakie tam są WC, przyjemniej byłoby narobić w majty niż z nich korzystać a parkingi tak zasyfione, że strach wystawić nogę z auta Dla mnie Poznań - Świecko jest za***iste pod każdym względem i warto zapłacić te 24zł czy jakoś tak.
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
Ja sie juz z nimi bujam od jakiegoś roku Powiedziałem, że ja nic nie pamietam i tego kabla ani płyt nie mam
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
z tego co wiem to wczoraj ale moge sie mylić
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Kolor mało spotykany, fotele Recaro robią robotę.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
krystiam821 widziałeś je tam na 100% ale już jestem w UK ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Dzięki za gratulacje Co do modzika to nie mac mówić ale cieszy oko
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Zakup nowej fury jest w planie około września, października ale cały czas zastanawiam się czy nie zakupić A6 C6 3.0 TDI bo rodzinka za kilka tygodni mi sie powiększy Zderzak wymieniłem bo i tak był juz kupiony więc przy pobycie w PL troszke sie pobawiłem i porobiłem co trzeba było. Może dzieki temu autko znajdzie nowego właściciela.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
17" zimówki zawsze można założyć do B8 ale fakt jest taki, że wstrzymuje sie ze wszystkim Tzn. zderzak wymienię bo juz mam kupiony, cały rozrząd też wymienię bo też jest zakupiony ale mody typu malowanie 19" na szaro czy też malowanie środków lamp. ---------- Post dopisany 02-06-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2012 at 19:23 ---------- No i zawitał zderzaczek na 2 kominy Samochód wygląda od razu ciekawiej Do tego został wymieniony kompletny rozrząd ze wszystkimi filtrami i jak zawsze zalany olej Motul Dodatkowo spolerowałem lampy, troszkę zabawy z tym było ale teraz lampy się pięknie błyszczą i nie ma zadnych odprysków
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
pier**le idę sobie strzelic w łeb bo zycie jest do bani
-
lodówka samochodowa- jaką wybrać?
Ja kupiłem kiedys w Netto za 80zł. na 24V i 230v i daje rade juz od 2 lat a dodam, że jak jade do PL czy do UK to jest włączona jakies 24 godziny non stop przez cała trase. Wrzucam zawsze troche lodu na dno, żeby nie musiał ten schładzacz sie tak męczyć. Plus jest taki, że sa dwie opcje schładzanie i grzanie czyli np. mleko dla dziecka na trase tez można zabrac i utrzyma ciepło bez problemu. Jak dla mnie bomba i sprawdza sie w długiej podróży