Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
s-line zawias jest ok! Ja śmigam na 19" i nie narzekam Co prawda tył siedzi niżej ale jakoś mi to nie przeszkadza
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Spoko, zaraz wybiorę jakąś i podeśle ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- Która lepsza?? Przód czy tył??
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Nowe fotki na pierwszej stronie jakby kogoś to interesowało Jakiekolwiek opinie mile widziane
-
Siłownik klapy bagażnika A4 b6 SEDAN - Czy siłownik podniesię klapę?
I bagażnik otwiera się jak w duzym fiacie
-
CO to za stuk uderzenie ?
od czego ten odboj ci sie rozlecial? Auto miało wypadek i nikt tego nie wymienił Ja juz napisałem, że stawiam na poduszki silnika lub poduszkę skrzyni biegów. To bym sprawdził pierwsze.
-
Żywica na lakierze
Kolega chce usunąć żywice a wy koledzy bedzięcie mu zaraz zdetailingować całe auto Wiadomąrzeczą jest ze najlepszy byłby prickbort lub glinka ale to wszystko to koszty rzędu 40 - 60zł a benzyną ekstracyjną usunie tą żywicę za 4 zł.
-
Siłownik klapy bagażnika A4 b6 SEDAN - Czy siłownik podniesię klapę?
Tak jest zaprojektowane aby tylko odskoczyła klapa a nie sie unosiła całkowicie.
-
Anant zawias tylnej klapy
Tam nie ma zadnych sprężyn. Klapa jest podnoszona przez siłowniki
-
CO to za stuk uderzenie ?
ja stawiam na poduszki silnika lub poduszkę skrzyni. Przeguby raczej takich odgłosów nie wydają
-
Jaki serwis przy przebiegu 280.000 km
Jesli wyciekow nie widac to jest super... Na wymiane uszczelniaczy to teraz juz za pozno... bo musialbys caly rozrzad robic od nowa. No faktycznie, a rozrządu nie mam zamiaru ruszać na najbliższe 60 tys km. Wycieków nigdzie nie ma, oleju nie bierze. Jedyne co mnie martwi to to, że zaczął od jakis 2 miesięcy kopcić na czarno. Ale ta sprawę będę załatwiał we wrześniu bo minęło 14 miesięcy od softu który robiłem i jestem juz wtępnie umówiony na korekte softu w ecuproject.
-
Jaki serwis przy przebiegu 280.000 km
O tym nie pisałem bo rozrząd to rzecz swięta. Rozrząd został wymieniony 6 tygodni temu. Cały komplet z wszystkimi napinaczami pompą wody, sprzęgiełkiem alternatora itp. Do tego wymienił również płyn chłodniczy. Chciałbym wiedzieć czy musiałbym wymienic jakies uszczelniacze? Wycieków nigdzie nie ma ale przebieg bliski 300kkm chyba zobowiązuje do czegoś
-
Jaki serwis przy przebiegu 280.000 km
Panowie chodzi mi tylko i wyłacznie o silnik bo reszta jest kontrolowana na bieżąco. Olej z kompletem filtrów czyli filtr paliwa, oleju, powietrza i kabinowy jest wymieniany co 10 tys km
-
Jaki serwis przy przebiegu 280.000 km
Panowie zbliża mi się 280 kkm i teraz pytanie co przy takim przebiegu powinienem wymienić oprócz stałego zestawu typu olej, filtry itp. Chodzi mi o jakieś uszczelniacze itp??
-
Żywica na lakierze
benzyna ekstracyjna za 4 zł usunie to bez problemu a do tego na milion procent nie uszkodzi lakieru
-
Prośba o kod lakieru
Potwierdzam, miałem ten kolor co widać ponizej
-
Anant zawias tylnej klapy
a czy tam jest jakaś regulacja?? muszę zobaczyć Moze reguluje się wysokość otwierania klapy
-
Jaką turbinę wybrać??
jęsli bezproblemowo nowe turbo przelata 100kkm to juz bedę zadowolony ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- co myślicie o tej turbinie?? Turbina GT1749VA AWX AVF 130 km PASSAT, SUPERB (2439812795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jaką turbinę wybrać??
To jak chcesz zostać przy 170 to kup nową seryjną turbawkę. Będziesz miał gwarancję na nią. Czytałem troche o BRD i niektórzy piszą, że olej bierze. Chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie kupno ori turbo do AVF-a i zrobienie korekty a starą turbine oddać do regeneracji i sprzedać.
-
S-line
Nie lakier to sprawa indywidualna i zamawiasz sobie taki jaki sobie zyczysz przy konfiguracji auta. Widzę, że cię kolega wkręcił albo sam jest nie świadomy tego co ma
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny
Oleju nie bierze ani grama a dodam, że nieraz mu wygarniam bo co jakis czas jadę do PL więc 16 godzin ciągłej jazdy po 160km/h na autostradzie ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- U mnie od przebiegu 260 kkm słychac takie szuranie jak po przygazowaniu auto schodzi z obrotów. Wydaje mi sie, że turbo wydaje właśnie taki dzwięk
-
Jaką turbinę wybrać??
No to coś mi się wydaje, ze najlepiej będzie jak zakupie regenerowane turbo BRD i zrobie na nim korekte softu i zostane przy 170 kucykach.
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny
Co masz na myśli Pixi?? ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- Kopci czarnym dymem a spalanie w miescie to 8,5 litra.
-
Jaką turbinę wybrać??
Panowie, mam u siebie standardową turbinę z której jest wyciągniete 170 koni. Auto mi od pewnego czasu kopci i chciałbym sie wybrac na korektę softu a przy okazji zmienić turbine na wydajniejszą z 2 powodów: - Obecna turbina ma juz nalatane ponad 270kkm i przy schodzeniu z obrotów słychac tak jakby szuranie, - Skoro wybieram sie na korektę to warto dołożyć jeszcze jakieś 10 koników jak by sie udało. Teraz pytanie, jakie turbo proponujecie żeby pasowało bez problemu?? Gdzie go szukać? Może znacie kogoś kto posiada turbiny na sprzedaż? Czekam na podpowiedzi
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny
Wiem, że temat przerabiany pierdylion razy ale mam pytanie odnosnie tego dymienia. Samochód kopci przy odpaleniu, nagłym przyspieszeniu jak i przy wrzuceniu wyzszego biegu tzn. jak jadę powolutku i wrzucę juz 3 bieg i przy obrotach 1600 RPM wciskam gaz na 3 biegu. Tak samo jest z 4 biegiem. Co moze byc tego powodem?? Dodam, ze autko ma nalatane 273 kkm i ma chipa na 170 koni i przed wjechaniem na hamownie rok temu w maju kopciło tak jak teraz. Po remapie było zero dymu. Problem powrócił jakies 2 miesiące temu. Myślicie, że powinienem podjechać na korekte softu?? Druga sprawa to chciałbym wymienić turbo na wydajniejsze jak już bym jechał na korekte softu. Jakie w takim razie proponujecie?? Czekam na podpowiedzi
-
S-line
Czyli to auto ma tylko pakiet wewnetrzny. Nie myl chromu z pakietem s-line. Czy to auto miało taki grill i zderzak?? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Jesli ma zderzaki takie jak twoje auto to nie posiada zewnetrznego pakietu s-line