Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Dokladka zderzaka s-line do zwykego zderzaka a4
Myślisz co piszesz ? jak mogą Ci nie podejść oryginalne kratki jak założysz dokładkę s -line to jakie S4 ?> w linku jest pokazane jak dołożyć dokładkę i tego się trzymaj . Normalne że podejdą No mnie się wydaje, że kolega nie ma bladego pojęcia o czym piszę lub myli S4 z S-line
-
Głos na auto z firmy...
poszedł głos
-
Jaka lokate wybrac?
Kup działki budowlane. Ziemia to na moje dobra inwestycja.
-
Dokladka zderzaka s-line do zwykego zderzaka a4
Temat przerabiany pierdylion razy Halogeny od zwykłego zderzaka do s-line pasują bez żadnego przerabiania.
-
Opinie o felgach
Flga ogólnie sama w sobie spoko ale szału nie robi Ciężko powiedzieć jak bedzie wyglądać na A4 Musiałbys zapytac kogoś o VT
-
Rdza na dachu
Musze zobaczyc jak to wyglada u mnie ale z tego co wiem to nic tam nie mam bo inaczej zauwazylbym przy glinkowaniu czy woskowaniu.
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
To bedzie najlepsze rozwiazanie.
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
Ja mam pewne 280kkm i silnik chodzi jak przczółka a znam ludzi którzy na szafie mają po 170kkm i silnik chodzi jak w tarpanie ---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- Jak wrócę do PL to nie wiem jak ja kupie samochód ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- Tak jak koles powiedział: to jest wina kupujacych bo jak widzą samochód z 2 w liczniku z przodu to omijają go z daleka. W Niemcowni auta kręcą po 40 - 50 tys rocznie, kupujac 5 letni samochód 200 musi mieć na szafie.
-
Zakup mieszkania, a pośrednik
Miałem to samo przy kupnie działki budowlanej. Biuro nieruchomości za przygotowanie wszystkich dokumentów, uszykowanie umowy notarialnej, sprawdzenie hipoteki (samemu w internecie można już to zrobić a poza tym notariusz tez to sprawdza) zażyczyła sobie bagatela 2 tys złoty ode mnie i tyle samo od właściciela ziemi Dogadaliśmy się miedzy sobą i on wycofał ogłoszenie z biura a ja kupiłem ziemie bezpośrednio od niego. Później pozostaje tylko notariusz i 3700zł dla niego
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
chyba najlepiej bedzie jak podjade do sklepu z tłumikami i tam mi wymierzą wszystko i dobiorą.
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
No tak tyle tylko, że te plecionki są do B5. Jedna z nich jest do skody superb 1.9 TDI. Moze ona bedzie pasić ale gwarancji na to nie mam.
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
Panowie prawdopodobnie mam do wymiany plecionkę która jest umiejscowiona za turbiną. Nie wydaje jakiegoś dziwnego dźwięku ale jest wyraźnie odymiona. Teraz pytanie, gdzie taka plecionkę kupić?? bo na allegro jakoś nie mogę znaleźć. Może macie jakiś zaufany sklep internetowy w którym kupię ta część bez problemu?
-
Kilka pytań o rozrząd i olej.Prosze o odp.
Według tego co napisałes to auto na tym rozrzadzie ma nalatane 20kkm chyba, że cos źle rozumiem Ja na rozrządzie latam 60kkm bo rozrząd to nie jest jakiś kosmiczny wydatek a lepiej spać spokojnie. Co do oleju to zmień longlife na zwykły (ja polecam motul) i wymieniaj co max 15kkm. Ja osobiście wymieniam co 12kkm
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
nie wiem jak by to miało wyglądać by mogło być miarodajne Napisałem jak to wygladało u mnie w UK ale watpie żeby w PL cos takiego stosowali
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
Źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to, że kolega darkle napisał, że lakier jest przerysowany do bazy a ja tylko napisałem, że na bank nie jest przerysowane do bazy bo kot nie jest w stanie tak głęboko porysować lakieru. ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- pastą polerska do bazy??? recznie to chyba musiał by tydzień polerować jedno miejsce żeby zetrzeć bezbarwny ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Najlepiej daj fotke tych rys i troszke więcej będzie wiadomo. na moje tak jak napisałem powyżej papier, pasta później wosk i zapominasz o rysach. jesli sam tego nie robiłeś to podjedz do lakiernika i może ci to zrobi na miejscu bo takie rysy do lakierników to najłatwiejszy pieniądz
-
Czy te felgi beda pasowaly?
Koła będą fajnie leżeć z tym ET ale jak juz wielu napisało to opony które masz nie nadaja się do 17 bo opona 225/35 to masakra. Ja przy 19" mam 235/35. Sprzedaj te opony i kup sobie 225/45 i bedziesz bardzo zadowolony z kół, opon no i wygladu.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Przy srebrnym bardzo dobrze to wygląda ale osobiscie wokół soczewek zostawiłbym chrom
-
Jaśniejsze miejsca po usunięciu rys
Papier wodny 2000 na to pasta polerska np. UC od megsa. Później wosk (nie żaden koloryzujący) i rys nie bedzie do końca żywotności auta. ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Wątpie, zeby kot swoimi "racicami" zrobił rysy aż do bazy. Mi od mojego błotnika odbijał się 15 kilogramowy pies próbując doskoczyć do gałęzi na której siedział kot i nie miałem rys do bazy.
-
Ciśnienie w kołach
Czyli podobnie jak ja. To, że komfortu nie bedzie to wiem bo pierwszy sezon na 19" nie śmigam ale za to pierwszy raz za 3 tygodnie wjadę na tych 19" do PL i juz sie boję Dobrze, że ze świecka do Poznania jest autostrada to troche dziur ominę
-
Ciśnienie w kołach
U mnie synek będzie tam siedział za 3 miesiące jak się urodzi w baku mniej niż pół nigdy nie jest (taka mania, jak dochodzi wskazówka do połowy zaraz jade na stacje dotankowac do pełna) mam też quattro więc praktycznie mamy podobnie ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Nie musisz dawać tak dużo na przód - 2.5 we wszystkich kołach wystarczy. Jednak 235/35 to bardzo niska opona (82,2 mm) więc zawsze na niej będziesz czuł każdą nierówność. miałem własnie 2.5 i na przednich oponach ranty opon zaczeło mi ścierać i nawet było widać przy tak małym profilu, że jest delikatny "flak" Napompowałem 2.9 bo szkoda mi nowiutkich opon.
-
Ciśnienie w kołach
Dałem dzisiaj 2.9 na przód i 2.6 na tył ale nie wiem czy to odpowiednie ciśnienie bo jest strasznie twardo i czuć każdą dziurkę w drodze
-
Ciśnienie w kołach
Witam Panowie mam proste pytanie. jakie powinno być ciśnienie w kołach 235/35/19 bo nigdzie nie mogę nic znaleźć.
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
Ja wychodze z założenia, że lepiej dmuchać na zimne
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Rozjeb** mnie na łopatki ten tekst Co do tego sprzętu do wyciagania wgnieceń to chodzi ci o cos takiego?? http://www.youtube.com/watch?v=ojj3bqYbEPw
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Gdybym tyle robił to miałbym pod maską 4.2 w benzynie W zeszłym roku nakręciłem ponad 25 tys.