Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Dobra robota. Teraz wyglada auto na bardziej agresywne z tyłu Ja juz nie moge się doczekać maja bo wszystkie graty leżą w PL czyli zderzak s-line z dziurami na 2 kominy no i te same końcówki co ty masz
-
[ALL B7] Defekty po malowaniu
Nie nie mam tak samo. Napisałem, że "na moje" czyli moim zdaniem nic z tym już nie zrobisz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[ALL] Podgrzewanie foteli - ile może chodzić ?
Możesz grzać ile dusza zapragnie, fotele nie grzeją cały czas tylko fazami czyli nagrzewają i sie wyłączają i tak w kółko.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Od 2 lat śmigam na Motul X-clean a wcześniej na Castrolu.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Gość chyba się z ***ujem na głowy pozamieniał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema kolego- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- [B6 AVF] Montaz Ori Bixenon
Czyli wystarczy kupic bixy, podłączyc kable od zwykłych lamp (kostki pasują bez zadnych adapterów) i bixy będą świecić jak ta lala?? Skoro tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd w pierwszej odpowiedzi- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z moich okolic- [ALL B6] Montaż dokładki S-line
Ludzie jeżdżą i nie narzekają, że mają niskie auta Z tego co widać to dolna część grila ma przemalowany chrom na czarno a dolny gril ma górę przemalowaną na czarno co daje optycznie wygląd jak gril w B7 Ładnie to wygląda i jesli przerabiałbym przód to właśnie na cos takiego- [B6 AVF] Montaz Ori Bixenon
Z tego co mi wiadomo będziesz potrzebował jeszcze okablowanie tzn. przejściówki i jeśli dobrze pamietam kufatek posiada takie przejsciówki- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum - Nowicjusz - wątek powitalny