Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego kolegę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Nie wypowiadałem sie jeszcze na temat tej A4 tak więc wypowiem się teraz. Ładna jest- Spotkanie z sarenką
Miałem już 2 spotkania ze zwierzyną raz ze sarną i raz z dzikiem, zawsze straty szły w tysiace a zwierzęta przeżyły.- [ALL] Jak zdjąc dekielki?
Mocny drut załatwi wszystko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema kolego- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano- [ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
Dla mnie ten jest spoko http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look_lite.htm mix s-line i DTM z B7 Co do zderzaka który podał założyciel wątku auto ta B6 wyglada jak jakiś mrówkojad bo do maski i lamp z B6 nie pasuje duzy grill.- [ALL B5] Szyberdach pomocy koledzy :(
A jak chcesz ściągnąć podsufitkę tylko z przodu?? skoro podsufitka to jedna całość- [ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro
Najgorsze nie są, wyglada na to, że spasowanie tez jest spoko. Możesz kupić i dać znać jak to pasuje w realu- [ALL B5] Szyberdach pomocy koledzy :(
Na moje szyber wyleciał z prowadnicy i jedyna opcja to ściągnięcie podsufitki i włożenie szyberdachu na swoje miejsce.- [ALL B6] Montaż dokładki S-line
Ze spawaniem plastików to dobry pomysł, chyba nikt oprócz ciebie na to wcześniej nie wpadł- [ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
Ten zderzak wyglada zdecydowanie lepiej niz ten co zapodał założyciel wątku.- [ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Cięzka sprawa ze znalezieniem listw S4, przerabiałem to, jak się znajdą listwy to cena zaporowa niestety- [ALL B6] Ustawienie spryskiwaczy reflektorów
Jak sprysk sie wysunie to go złap i spróbuj przestawic dyszę- [ALL B6] Montaż dokładki S-line
Nie nie będzie pasować- [B6 AWX] Po zmiane na 1be
Polataj troszke na tym zawiasie i powinno sie ułozyć.- [ALL B5] Brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie bagażnika
Po to tu jesteśmy- [ALL B5] Brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie bagażnika
Jest mozliwość zamówienia auta bez oznaczenia typy A4 i model silnika (do sprawdzenia w kodach auta) ale znaczek Audi jest zawsze Albo ktoś zerwał bo tak mu sie bardziej podobało lub była malowana klapa i nie został naklejony. To tyle w tym temacie panowie- [ALL B6] Montaż dokładki S-line
Ale czy ja gdzieś napisałem, że 800zł za kompletny?? Miałem na mysli cały zderzak czyli część górna i dokładke dolną tak aby nie było trzeba nic rezać, a do tego trzeba doliczyć jeszcze 450zł za grill no i 180zł za kratki boczne Miałem na myśli coś takiego http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-audi-a4-a-4-s-line-01-05-8e0-i2114429416.html tylko brać bo cena nawet spoko Co do starej dokładki to ją odpinasz z zatrzasków a póżniej trzeba ciąć niektóre elementy górnej części zderzaka - [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS