Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. A wieś tańczy i śpiewa Jak wyżej nie jest to wzorowane na żadnej oryginalnej dokładce, no może ktoś chciał podrobić MS Design ale nie udało się Ps. Tą lotkę też chcesz kupić??
  2. To nie to co założenie xenonów czy bixów w B6 i B7
  3. Dlatego mnie kusi żeby przemalować dekory bo to zmieni środek na duży + U Czestera to super wygląda i dlatego tak sie napaliłem Zawsze mi się 1NK podobało ale żona mi kurek przykręciła z kasą bo i tak już wywaliłem 2500zł na części
  4. chyba u siebie też zrobie tak samo u siebie bo mam HID-y ale wydaje mi sie, że cienko świecą Pewnie odbłyśnik wyglada podobnie jak twój
  5. Pablo nie czaje twojego pytania Chcę zmienic zderzak bo auto odżywa i wygląda od tyłu o niebo lepiej. Korci mnie jeszcze żeby przemalować listwy ozdobne (dekory) w środku na biało tak jak ma Czester, ożywi to troszke wnetrze auta bo na tą chwilę mam troszke ciemno w aucie a tak byłby fajny kontrast. Co myślicie panowie??
  6. Chodzi mi o to, że na początku miałeś ori czujniki parkowania (te które miałeś źle włożone) i wtedy było ok A teraz masz takie odstające które mi osobiście niezbyt się podobają Ale reszta auta jak najbardziej na duży + Gdyby był kombi powiedziałbym, że to bliźniak mojego
  7. Fajnie wszystko wyglada ale ma 2 pytanka dlaczego miałeś źle powkładane czujniki PDC w tylnym zderzaku?? a druga sprawa co sie z nimi stało skoro teraz już masz jakieś inne które niezbyt dobrze wyglądają
  8. Taśma dwustronna 3M i do boju
  9. Tobie pewnie nie skakały ale strasznie powoli się przesuwały, to już końcowy objaw wcześniej chodzą dosyć szybko ale przeskakują a później to już mają prędkość jak w maluchu i nie ma różnicy czy włącznik przesuniemy na najszybszy bieg czy wolniejszy i tak pojadą z ta sama prędkością.
  10. Lepiej nic nie rób bo widzę, że pojęcia nie masz żadnego na ten temat Kto widział polerować a na to nakładac lakier
  11. ładuj silnik z b5 jak ją jeszcze masz Ale chyba to nie było 99 rok bo lampy stare i silnik też inny już był(APU) Co do B6: -gleba -19` -wydech na 2 rury -s-line przód+ tył - dokładki w kolor To tak na początek BTW: jaki masz kod koloru?? Też mi ta pochlastana B5 na 99 rok nie wygląda Co do modów to tak jak wyżej
  12. dokładnie Mylicie się panowie Miałem ten problem u siebie w poprzedniej B6. wymieniłem wycieraczki na nowe i dalej skrobały i skakały. Dopiero jak rozkręciłem mechanizm, wyczyściłem i nasmarowałem problem zniknął. Wycieraczki skaczą bo zamiast czpień płynnie się obracać ma tak ciężko, że przeskakuje. Rozbierzesz mechanizm to zrozumiesz o czym piszę
  13. ciekawie wyglądają. Jest gdzieś jakies foto-story??
  14. Co ty masz za lampy z przodu bo te klosze wyglądają jak od A6 C6
  15. Ładnie skasowałeś swoją B5 ale to sa skutki szybkiej jazdy :gwizdanie: B6 jest dobrym egzemplarzem do grubszych modów ale z silnikiem nie poszalejesz
  16. kiera jest z B8 powiem ci ze całkiem inny środek po wymienie kiery Gdybym miał kiere 4-ramienną to bym też wymienił ale jak mam 3 ramienną to nie będę szalał bo środek na moje mam spoko Z zewnątrz troszke można pozmieniać i na pierwszy strzał pójdzie zderzak
  17. Przy kazdym kolorze s-line super wygląda ale prawdą jest, że przy jasnych kolorach bardziej rzuca się to w oczy dzieki tej czarnej foli na dole zderzaka. Ps. Ja zazdroszczę ci kiery od B7, super to wyglada. Musze wymienic jeden tylny czujnik PDC jeszcze bo jest uszkodzony a niestety jak tył nie działa to automatycznie przód się tez nie załącza Zderzaczek zakupiony :kox: 840zł boli ale jak już bedzie zderzak na miejscu to bedzie dobrze Teraz tylko kupie 2 końcóweczki i będzie kox
  18. Gdzie to kradłeś?? ale dolicz do tego klimatronik, kosz 2 din, kable itp no i juz jest sumka jaka napisałem wyżej
  19. Zapodaj RNS-e zamiast alipne i środek auta od razu odżyje. Co prawda to jeden z kosztowniejszych modów bo jakieś 2500zł trzeba wywalic ale warto mieć navi i itp itd. Jeśli jestes zwolennikiem alpine to mozesz te pieniadze zainwestować w skórę albo pakiet s-line zewnetrzny a wtedy autko będzie całkiem inaczej wygladało
  20. Dobry egzemplarz do modów Przebieg spoko, przynajmniej prawdziwy, gdyby kupił ten samochód jakis handlarz to zaraz po wjeździe do PL zostałby odmłodzony na 193600 tys Dbaj a autko przelata drugie tyle km
  21. ścięciem nie w ta stronę woda bedzie ci sie nalewać do tłumika Zrób zdjęcie typowo tyłu auta jeśli możesz
  22. Domniemam, że to dokładki ulter Jeśli się nie mylę to te http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/57 Też zamierzam kupić
  23. Dzięki panowie czyli zakupie 90mm, przecież nie założę "Dział Nawalony" jak to Młody napisał
  24. Z tego co mi sie wydaje to Bart-S też ma właśnie te końcóweczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.