Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Dokładka tylnego zderzaka
A wieś tańczy i śpiewa Jak wyżej nie jest to wzorowane na żadnej oryginalnej dokładce, no może ktoś chciał podrobić MS Design ale nie udało się Ps. Tą lotkę też chcesz kupić??
-
[ALL B8] Zmiana zwykłych lamp na xenon
To nie to co założenie xenonów czy bixów w B6 i B7
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Dlatego mnie kusi żeby przemalować dekory bo to zmieni środek na duży + U Czestera to super wygląda i dlatego tak sie napaliłem Zawsze mi się 1NK podobało ale żona mi kurek przykręciła z kasą bo i tak już wywaliłem 2500zł na części
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
chyba u siebie też zrobie tak samo u siebie bo mam HID-y ale wydaje mi sie, że cienko świecą Pewnie odbłyśnik wyglada podobnie jak twój
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Pablo nie czaje twojego pytania Chcę zmienic zderzak bo auto odżywa i wygląda od tyłu o niebo lepiej. Korci mnie jeszcze żeby przemalować listwy ozdobne (dekory) w środku na biało tak jak ma Czester, ożywi to troszke wnetrze auta bo na tą chwilę mam troszke ciemno w aucie a tak byłby fajny kontrast. Co myślicie panowie??
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Chodzi mi o to, że na początku miałeś ori czujniki parkowania (te które miałeś źle włożone) i wtedy było ok A teraz masz takie odstające które mi osobiście niezbyt się podobają Ale reszta auta jak najbardziej na duży + Gdyby był kombi powiedziałbym, że to bliźniak mojego
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Fajnie wszystko wyglada ale ma 2 pytanka dlaczego miałeś źle powkładane czujniki PDC w tylnym zderzaku?? a druga sprawa co sie z nimi stało skoro teraz już masz jakieś inne które niezbyt dobrze wyglądają
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Taśma dwustronna 3M i do boju
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Tobie pewnie nie skakały ale strasznie powoli się przesuwały, to już końcowy objaw wcześniej chodzą dosyć szybko ale przeskakują a później to już mają prędkość jak w maluchu i nie ma różnicy czy włącznik przesuniemy na najszybszy bieg czy wolniejszy i tak pojadą z ta sama prędkością.
-
[INNE] Co po lakierowaniu, dokładki zderzaka
Lepiej nic nie rób bo widzę, że pojęcia nie masz żadnego na ten temat Kto widział polerować a na to nakładac lakier
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
ładuj silnik z b5 jak ją jeszcze masz Ale chyba to nie było 99 rok bo lampy stare i silnik też inny już był(APU) Co do B6: -gleba -19` -wydech na 2 rury -s-line przód+ tył - dokładki w kolor To tak na początek BTW: jaki masz kod koloru?? Też mi ta pochlastana B5 na 99 rok nie wygląda Co do modów to tak jak wyżej
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
dokładnie Mylicie się panowie Miałem ten problem u siebie w poprzedniej B6. wymieniłem wycieraczki na nowe i dalej skrobały i skakały. Dopiero jak rozkręciłem mechanizm, wyczyściłem i nasmarowałem problem zniknął. Wycieraczki skaczą bo zamiast czpień płynnie się obracać ma tak ciężko, że przeskakuje. Rozbierzesz mechanizm to zrozumiesz o czym piszę
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ciekawie wyglądają. Jest gdzieś jakies foto-story??
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Co ty masz za lampy z przodu bo te klosze wyglądają jak od A6 C6
-
[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P
Ładnie skasowałeś swoją B5 ale to sa skutki szybkiej jazdy :gwizdanie: B6 jest dobrym egzemplarzem do grubszych modów ale z silnikiem nie poszalejesz
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Co czemu?? Dzięki mystic napewno skorzystam
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
kiera jest z B8 powiem ci ze całkiem inny środek po wymienie kiery Gdybym miał kiere 4-ramienną to bym też wymienił ale jak mam 3 ramienną to nie będę szalał bo środek na moje mam spoko Z zewnątrz troszke można pozmieniać i na pierwszy strzał pójdzie zderzak
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Przy kazdym kolorze s-line super wygląda ale prawdą jest, że przy jasnych kolorach bardziej rzuca się to w oczy dzieki tej czarnej foli na dole zderzaka. Ps. Ja zazdroszczę ci kiery od B7, super to wyglada. Musze wymienic jeden tylny czujnik PDC jeszcze bo jest uszkodzony a niestety jak tył nie działa to automatycznie przód się tez nie załącza Zderzaczek zakupiony :kox: 840zł boli ale jak już bedzie zderzak na miejscu to bedzie dobrze Teraz tylko kupie 2 końcóweczki i będzie kox
-
[B6 AVB] Audi A4 by omerta
Gdzie to kradłeś?? ale dolicz do tego klimatronik, kosz 2 din, kable itp no i juz jest sumka jaka napisałem wyżej
-
[B6 AVB] Audi A4 by omerta
Zapodaj RNS-e zamiast alipne i środek auta od razu odżyje. Co prawda to jeden z kosztowniejszych modów bo jakieś 2500zł trzeba wywalic ale warto mieć navi i itp itd. Jeśli jestes zwolennikiem alpine to mozesz te pieniadze zainwestować w skórę albo pakiet s-line zewnetrzny a wtedy autko będzie całkiem inaczej wygladało
-
[B6 AVB] Audi A4 by omerta
Dobry egzemplarz do modów Przebieg spoko, przynajmniej prawdziwy, gdyby kupił ten samochód jakis handlarz to zaraz po wjeździe do PL zostałby odmłodzony na 193600 tys Dbaj a autko przelata drugie tyle km
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
ścięciem nie w ta stronę woda bedzie ci sie nalewać do tłumika Zrób zdjęcie typowo tyłu auta jeśli możesz
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Domniemam, że to dokładki ulter Jeśli się nie mylę to te http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/57 Też zamierzam kupić
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Dzięki panowie czyli zakupie 90mm, przecież nie założę "Dział Nawalony" jak to Młody napisał
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Z tego co mi sie wydaje to Bart-S też ma właśnie te końcóweczki