Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. A jak sprawa z oklejaniem?? bezproblemowo czy trzeba się z tym namęczyć?? chyba to teraz okleję a jak będę w PL to podjadę do lakiernika żeby mi jeszcze je przemalował lakierem bezbarwnym, chociaż widziałem gdzieś, że ktoś nakładał lakier pędzelkiem a potem polerował.
  2. Chyba, że tak to niech mu tam słońce dobrze świeci Urlop piękna sprawa, ja miesiąc temu wróciłem z Karaibów a dokładniej Dominikany, po 2 tygodniach takiego resetu kolejne 2 tygodnie dochodziłem do siebie jak musiałem pracować ile tego potrzeba na wszystkie dekory?? orientujesz się?? 60x120cm wystarczy bo mi się wydaje, że chyba nie Ta folie fajnie by było polakierować, żeby miała połysk. Dzieki
  3. Ładna A4 S-line robi robote proponuje 19" na lato i przyciemnienie przednich szyb i będzie kox Ps. Zazdroszczę koloru, oddałbym dużo żeby mieć czarny.
  4. kadafi. gdzie wyłapałeś folię karbonową bo zastanawiam sie nad zrobieniem dekorów tak jak ty masz
  5. Przyglądnął bym się w takim razie wlepce z bagażnika i z książki serwisowej czy są identyczne bo może jakiś przekręt w papierach jest.
  6. Ja w tym roku używałem może raz albo 2 razy a mieszkam w UK gdzie podobno ciągle jest mglisto i deszczowo (ściema) Tak więc kupuj i nie zastanawiaj się!!
  7. To zabiorę Diamond White, 30ml szybko sie skończy więc następnym razem zabiore cos innego a narazie wypróbuje ten który jest przeznaczony do jasnych aut. dzieki robert.
  8. Jest jakiś Dodo który jest uniwersalny bo całe życie srebrnym autem nie będę jeździł a wiadomo jak woski sie szybko zużywają. Na Shinearamie własnie są małe puszeczki 30ml: - Dodo Juice Purple Haze Pro Carnauba Soft Wax - to chyba cos nowego bo jest droższy od pozostałych - Dodo Juice Banana Armour (Hard Wax) - Dodo Juice Blue Velvet (Hard Wax) - Dodo Juice Diamond White (Hard Wax) - Dodo Juice Hard Candy (Hard Wax) - Dodo Juice Light Fantastic (Soft Wax) - Dodo Juice Orange Crush (Soft Wax) - Dodo Juice Purple Haze (Soft Wax) - Dodo Juice Rainforest Rub (Soft Wax) Wybór jest duży a czym tak naprawdę one się różnią oprócz zapachu?? no i jaka jest różnica między Soft a Hard?? w zastosowaniu rzecz jasna Tak więc proszę o małą pomoc. Na ile wystarczy to 30 ml?? na jedno woskowanie czy na więcej?? Bo jeśli na jedno albo 2 razy to zabiorę ten co poleciłeś.
  9. Pany krótkie pytanko jaki wosk Dodo Juice jest najlepszy? Mam juz 2 woski megsa NXT 2.0 i #16 ale chce spróbować czegoś od Dodo Juice. Chodzi mi o wosk który szybko się nakłada i łatwo poleruje coś w stylu NXT 2.0 Czekam na podpowiedz
  10. B6 takich kratek nie posiadała
  11. prawie jak oryginał czyli będzie pasował
  12. vario nie chcę nic mówić ale lepszy efekt mam po nałożeniu NXT 2.0 na moja szybę robię to juz od dawna i stwierdziłem, że nie warto wydawać kasy na jakies wynalazki bo z NXT 2.0 na szybie jestem bardzo zadowolony Jak jest dobry deszcz to po autostradzie od 90km/h w góre woda z szyby ucieka tak jak na filmiku Makkiego. Nieraz łatwe rozwiązania sa najlepsze
  13. Ok! Dzięki endriuu Autko na zimę dostanie świeżutką oliwkę z najwyższej półki
  14. U mnie filtr paliwa co 2 wymianę czyli co 20 tys km Reszta co 10 tys km czyli co 6 miesięcy.
  15. Chodzi o ten?? http://www.powerenhancer.co.uk/search.php?jssCart=ae553939b2e274ec53fd3312a29c5e54&xSearch=x-clean&x=26&y=17 Cena chyba ok? Jak to ten olej to jutro zamawiam
  16. Teraz mam Motul Specific i taki chyba zakupie jeszcze raz bo od ostatniego razu został mi 1,5 litra więc dokupię resztę i będzie git. Chyba, że polecacie coś innego tzn. jakiś inny Motul. Ten ostatni mam od Dzik-a taki mi polecił. Czekam na podpowiedzi
  17. Panowie jest taka sprawa, za tydzień klepnie mi 10 kkm więc trzeba zalać nowy olej. Teraz pytanie jaki kupić?? Teraz mam zalany Motul ale w UK w sklepach ciężko go dostać więc jaki polecacie zamiast Motula?? No chyba, ze ktoś ma pewne źródło w UK gdzie mogę kupić ten olej przez internet?
  18. nie potrzeba :gwizdanie: macie parę w łapach w tym jukej ... Ja też nigdy nie ściągałem wycieraczek żadnym ściągaczem więc więc wychodzi na to, że mamy pare w łapach tutaj w UK
  19. Ok! w takim razie czas zakupić IronX
  20. No dobra, skoro twierdzicie, że u was wszystko ok trzeba sprawdzić kompa Prędkość neta 10 Mb/s więc nie powinno być problemu ale może jest zawalony syfem Dzięki panowie i sorry za zamieszanie
  21. Panowie czy wam też od jakiś 2 dni forum strasznie zamula?? Żadna strona internetowa nie zamula, sprawdzałem również jak chodzi forum na lapku żony i tam to samo. Zadałem pytanie w dziale "sugestie i uwagi" --> pytanie do moderatora ale żaden z modów nic nie odpisał. Tak więc pytanie czy wy tez macie jakieś problemy?? Wiem, że nie jestem jedyny bo już w w dziale który podałem wyżej było pytanie dlaczego forum zamula.
  22. A jak rozpoznać tą nową formułę od tej starej?? etykiety są jakieś inne?? Ogólnie tak jak truck napisał, jeśli śmierdzi to oznacza, że robi swoją robotę.
  23. Zdecydowanie ładniejsze są zderzaki s-line ale o gustach się nie dyskutuje Ogólnie fajna furka, gratuluje koloru, duzo bym dał, żeby mieć czarny mozna wtedy poszaleć z detalingiem
  24. No wreszcie pokazałeś "moje auto" Jako, że było wcześniej moje to muszę napisać, że fura za***ista Ps. Aż mi się łezka zakręciła w oku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.