Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVF] Tylny most Quattro
W książce mam cos takiego EUB HCG
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
No trafiło mi się jakimś cudem, tez mi się takie cos rzadko zdarza Ogólnie przeglądałem cały jego samochód co by mu tam jeszcze wykręcić ale nie ma tam dosłowni nic, zeby wykręcić czy podmienić
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Dokładnie to kupiłem je od znajomego angola który kupił sobie octavie a swoją A4 2001 rok sprzedaje więc wydębiłem od niego te osłony za 10 funtów w piątek mi je jeszcze osobiście dostarczył Brakuje mi jeszcze tego plastiku na węże od klimy, on jej nie miał niestety a szkoda ale z tego co sie orientuje to ta osłona w ASO kosztuje jakieś 30zł - 40zł więc zakupie sobie przy najbliższej okazji
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
No powiem ci Bartek, że różnicy jakiejś masakrycznej nie czuję po przesiadce na 19" i może to właśnie dzieki drogom bo w PL to nie raz bym pewnie przeklinał Troszeczkę twardziej jest bo wiadomo, że jest mniej opony ale wszystko do przyjęcia a wygląd rekompensuje tą delikatną twardość Po zobaczeniu twojego auta zdecydowałem się właśnie na ten wzór [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 13:12_________________________________________________ W piątek doszły do mnie dodatkowe osłony więc trzeba było je zapodać do autka brakuje jeszcze jednej ale to kwestia czasu
-
Naprawa po wypadku
ile by nie dali to sie odwołaj, zazwyczaj zanizają wycenę. Przechodziłem to sam lata temu z Golfem III Po odwołaniu się dołożyli 2 tys więcej Zarobiłem wtedy na tym aucie mega siano Rodzice dostali tez pieniądze z ubezpieczenia bo jechali ze mną i koleś na światłach nam wjechał w d*pę. Koniec końcem wyszło tak - matka 4.000zł odszkodowania (zabrali ją do szpitala bo kręgi szyjne ja bolały) - ojciec 2.500zł odszkodowania (poszedł tylko do lekarza kolejnego dnia bo go klatka piersiowa bolała od pasów) - ja 1.900zł ( ściemniałem tak samo jak ojciec, że klatka piersiowa mnie boli - odszkodowanie za auto 6.000zł po odwołaniu 7.800zł Golfa naprawiłem i sprzedałem wujowi po kolejnym roku jazdy za 11.000zł Tak szczęście w nieszczęściu, że nikomu się nic nie stało. Teraz wiem, że jeśli bedę miał jakąś stłuczkę nie z mojej winy to zaraz wale na pogotowie, że coś mnie boli kręgosłup albo klatka piersiowa, tego nie są w stanie sprawdzic a odszkodowanie będą musieli wypłacić
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Fotki są w moim wątku o aucie
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
Inne i lepsze bo te są od audi a nie od VW i bardziej bedą wizualnie pasować do Audi a 50 funtów więcej to nie majątek, ja z nimi wytargowałem przesyłke za free ale kupiłem przez tel a nie przez ebay i płaciłem z góry przez tel kartą. Naprawdę spoko sprzedający.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody zrobisz jak uważasz ale moim skromnym zdaniem biała felga do A6 nie bedzie pasować, za wysoka klasa auta. Tutaj jedynie srebrna lub szara no może jeszcze czarna ale na milion procent nie biała bo ludzie będą sie oglądać za autem ale tylko dlatego, że bedzie źle wygladać RS4 i RS6 super fele ale tylko w realnych kolorach. Nie szalej
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czekam na opinię łukasza bo wiem, że używał #16 i sobie chwalił. Nigdzie na opakowaniu nie mogę znaleźć daty produkcji
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felach
Zapodaj RS6 II lepiej bedą pasować a cena tylko o 50 funtów większa http://cgi.ebay.co.uk/18-NEW-RS6-STYLE-ALLOY-WHEELS-TYRES-FIT-AUDI-TT-/320721924855?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item4aac8432f7 Ja u nich kupiłem moje koła więc mogę polecić tego sprzedającego
-
[B6 AVF] Tylny most Quattro
Odkręcasz wlew, wkładasz palec. Jak czujesz olej do na poziomie wlewu, to jest ok. Wiem jak sprawdzić ale pytanie gdzie jest ten wlew
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
No masz rację, ale teraz możesz spokojnie kupić te koła
-
[B6 AVF] Srebrny avancik
Teraz załapałem dopiero o co ci chodzi No tak masz racje Nie jeden by myslał, że to jakis foto montaż z tym odbiciem a to 2 inne auta by były
-
[B6 AVF] Problem z podgrzewanym fotelem
posprawdzaj kable pod fotelem na poczatek ale stawiam na przepaloną spiralę w fotelu Nowa w ASO koszt ponad 300zł
-
[B6 AVF] Wybierak, lewarek, schemat
Co masz na mysli pisząc samoczynnie?? Nie rozumiem
-
[B6 AVF] Tylny most Quattro
A gdzie to się sprawdza bo nawet nie wiem
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
Też je miałem mieć ale nie było ET35 tylko 42 więc dlatego zabrałem RS4 19" Miałem ten sam dylemat przed zakupem, tysiąc pytań czy nie będzie obcierać itp. Jechałem już w 5 osób i nic nie ocierało a mam ET35 więc spokojnie możesz brać te koła
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
ET spoko, chociaz mogłoby byc 35 wtedy koło było by wypchniete ładnie na zewnątrz.Ale tak nie będzie źle możesz spokojnie brac te fele. A jakie to są tak własciwie, masz jakieś foto??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________Nic nie będzie obcierać, kolega tylko napisał, że wysoka opona ale na milion procent nic ci nie będzie obcierać nawet jak pojedziesz w 5 osób
-
[B6 AVF] Srebrny avancik
dosłownie lustrzane odbicie Z zewnątrz oprócz kól to samo a środek to juz inna bajka
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Jestem w szoku, w PL wszystko jest mozliwe Aha dzwoniłem do kolesia właśnie i powiedział, że jest juz sprzedana tak więc ktos cieszy sie pięknym autem
-
[B6 AWX] Dziwny odgłos
wyłącz klimę i zobacz czy dzwięk bedzie większy czy mniejszy bo mozliwe, że to dochodzi ze sprężarki klimy
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki powiem ci, że jestem rozjebany jak gnój na polu po tym co tu czytam i oglądam Pełen szacun Co zrobisz z autem jak wrócisz do PL?? zarejestrujesz w PL?? dlaczego zjeżdżasz do PL przecież tam nie ma jak na razie przyszłości
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
Będzie ok! nie panikuj
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jeśli miałbym kupić Dodo to do mojego koloru musiałbym zakupić Dodo Juice Light Fantastic (Soft Wax) ale na razie mam 2 woski i nie będę dokupywał kolejnego bo nie zużyje tego przez 10 lat
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Muszę podlecieć do sklepu megsa i zobaczyc co tam mają. Nieraz najtańsze jest najlepsze Dzisiaj zakupiłem szampon Meguiar's Gold Class Shampoo and Conditioner i powiem wam, że jest zaje***ty Mam jeszcze pytanie dla kolegów którzy używali wosku Mirror Glaze #16, a mianowicie jaki kolor ma ten wosk?? bo ja mam niebieski. Zakupiłem go jakiś czas temu bo miał dobre opinie a ja nie jestem z niego zadowolony Czyżbym kupił jakąś podróbkę?? Kupiłem go na allegro bo jest wycofywany ze sprzedaży i ciężko go dostać w sklepach które zajmują się rozprowadzaniem megsa czy innych kosmetyków. Dlaczego jestem niezadowolony?: - zapach nędza, pachnie jak świeczka (ale to jest najmniejszy problem) - poleruje się go ciężko - po wypolerowaniu lakier nie jest zbyt gładki Porównuje ten wosk z NXT 2.0 który jak na razie jest dla mnie woskiem nr.1 Jakie są wasze opinie?? Łukasz może ty się wypowiesz?? Gdybym wiedział, że taki będzie to zakupiłbym cos innego np. Dodo Juice albo Meguiar's Ultimate Paste Wax.