Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Jeszcze jedno pytanie, wiem, że gdzieś było o tym pisane ale wole się upewnić, w czym mogę prać mikrofibry i aplikatory bo z tego co się orientuje to zwykły proszek nie jest polecany. Ktoś gdzieś kiedyś pisał, że dobre jest mydło Do tej pory prałem je (3 razy) w samej wodzie ale z ciekawości chcę wiedzieć w czym wy je pierzecie??
  2. Ten wosk poleruje się element po elemencie czyli robisz załóżmy maskę, dach, polerujesz maskę, nakładasz na błotnik, polerujesz dach, nakładasz na drzwi, polerujesz błotnik, nakładasz na 2 drzwi, polerujesz 1 drzwi i tak dalej. Oczywiście wosku tyle żeby tylko była delikatna mgiełka. Jak tak będziesz robił to wosk będzie się polerował idealnie łatwo. Poza tym, że niby zawiera więcej carnauby to jest dużo mniej trwały więc ja polecam Ultimate. Przy NXT 2.0 to dobra metoda, ale przy #16 nie do końca się sprawdza. Słuchaj - masz #16 więc nie dość, że powinieneś odpuścić dużo gorszy wosk czyli GC Carnauba Wax to jeszcze chyba bym nie kupował Ultimate Paste Wax, bo tak naprawdę jak masz #16 to potrzebujesz coś więcej ? Pudło #16 wystarczy Tobie pewnie tak samo jak NXT 2.0 czy Ultimate na 2-3 lata więc na początku naciesz się tym I wszystko wiem. Dzieki lukaszr Nie wiedziałem, że #16 trzeba nakładać element po elemencie i od razu polerować teraz będę mądrzejszy Masz rację, wystarczy mi tych wosków na 2-3 lata bo nic z nich nie ubywa i to mnie cieszy Nie sprzedam bo kupiłem po to, żeby mieć 2 woski
  3. Zrobiłem zakupy u Dzika juz 2 razy i na milion procent na pewno dalej będę u niego kupował wszystkie części i oleje. Kontakt super, wysyłka błyskawiczna co tu wiecej pisać?? same plusy i żadnych minusów Nie bedę nic więcej pisał bo jeszcze sie Marcinowi w głowie poprzewraca od tych komplementów Dzięki i pozdro POLECAM!!!
  4. No ja moja na autobahnie w niemczech poleciałem 210 i odpuściłem, szkoda mi było samochodu a do tego byłem zapakowany tak, że tylne fotele miałem połozone bo wracałem do UK i wiozłem kilka rzeczy w tym meble tzn. komodę którą właśnie skręcam i widzę, ze bez browara sobie nie poradzę
  5. Widac, że w tej belgi cie jednak wyszkolili Moze faktycznie za duzo nakładałem tego wosku a co do czekania na wyschnięcie to jak nakładałem NXT 2.0 to obleciałem całe auto woskiem a potem polerowałem po kolei każdy element w takiej samej kolejności jak nakładałem wosk i albo #16szybciej wysycha albo nałozyłem jej za duzo bo przy końcu trzeba było juz się namachać żeby dopolerowac wosk Przy NXT 2.0 nigdy nie miałem takich problemów. Tak czy siak z efektu jestem zadowolony. Dlaczego Ultimate Paste Wax mam sobie darować?? Gold Class Carnauba Wax mówisz byłby lepszy?? musze pomyśleć nad tym
  6. No tak, Patrox napisał mi zanim do niego pojechałem, że ten silnik jak ma 170 koników to takie maximum, wyszło 167 więc jest gitara No to super . Dobrze ze sie sprawa wyjasnila , w gubienie 22koni i 40nm po takim przebiegu nie wierze . Ten samochod nigdy nie mial takiej mocy . Dziwi mnie ze Twoja pupa myslala ze jezdzisz ekspresem a ... to auto bedzie mialo kolo 9-9.5 do setki ? nie myle sie :gwizdanie: Pewnie cos zgubił kucyków, Nm wyszło 398 na angielskim programie więc zgubił jakieś 14 NM. Tak czy siak ich hamownia to kiła No moja pupa tak myslała bo wczesniej jeździłem B6 bez żadnego softu więc róznica była po przesiadce a do tego jeszcze wczesniej miałem A6 2.5 TDI Q z 2003 roku i tez mi sie wydaje, że A4 zbiera sie lepiej niz ta A6 tyle tylko, że A6 od 180 km/h jak sie nadepło to jechało dalej a A4 juz ciężko idzie sie rozpedzanie od 180 km/h do 200 km/h. Tak więc koniec końcem teraz jestem zadowolony, że jest wszystko tak jak być powinno.
  7. No więc ciesz się, ze pojechałeś i nie byłeś jak moje autko zadymiło Twój ci zakopcił ale w porównaniu do mojego to te twoje dymienie to był pokurz bo mi tak zakopcił, ze wjazd na hamownie był cały czarny tyle sadzy wyleciało Tutaj fotka z hamowni http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204245.30 gdzie widac jak im okopciłem wjazd na hamownię Ale najważniejsze, że Daniel powiedział, że silnik jest w idealnym stanie Miało być 187 koni po angielskim sofcie a wyszło 165 ale miał prawo to zgubić przez te 80 tys km, w kazdym bąc razie niech sobie ci anglicy co robili ten program wywala ta hamownie na złom Teraz mam pewne 167 koni i 372 Nm
  8. W UK za dom 170 m2 (9 letni) z duzym ogrodem i 2 garażami i podjazdem na 2 auta wołaja sobie 136 tys funtów, akurat znajomy jest w trakcie kupowania więc wiem Za nowy myślę, że jakieś 180 tys, koniec końcem i tak łatwiej tutaj kupić dom lub mieszkanie Mieszkanie w bloku za 70 tys mozna juz kupić _________________________________________________ Wracając do mojego auta Powaznie mówisz??Chyba zabiorę te koła, przymierzę i zobacze jak leżą na aucie bo wzór jakos mi sie nie podoba ale zawsze jak się zobaczy felge na aucie to człowiek nieraz zmieni zdanie Jeśli mi się nie spodobają to wtedy je sprzedam i myślę, że na nich nie stracę bo za idealne, oryginalne felgi z nowymi oponami powinienem dostać więcej niż te 2250zł [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 13:55_________________________________________________Po wizycie u Patroxa Teraz w autku mam 167 KM i 372 Nm Wykres wkleję później bo czekam za mailem od Patroxa
  9. Ja tylko wypowiem sie na temat #16 poniewaz zakupiłem i nałożyłem po wczesniejszym glinkowaniu auta. Tak więc moje spostrzeżenia są takie, że cięzko sie poleruje ten wosk tzn. ciężej niż NXT 2.0 to pewnie dlatego, że #16 to wosk twardy a NXT 2.0 to jednak wosk płynny. Dobrze to rozkminiłem?? Ogólnie #16 robi robote na srebrnym lakierze i jestem mega zadowolony oprócz tego, że trzeba się więcej napracować przy jego polerowaniu ale na prawde polecam ten wosk. Następny zakup to ultimate paste wax i to bedzie na tyle z wosków To tyle co miałem do powiedzenia
  10. Flyer ale i chodzi o ET 43 z oponami 245/40
  11. Chodzi mi o oponę bo to, że 18" z tym ET wejdzie to jestem tego 100% pewien ale mysle. że 245 nie będzie tarło przy skręcaniu bo inaczej mnie szlak trafi
  12. Kolorek taki sam jak mojej ostatniej A4 Koło 18" RS6 i bedzie dobrze, własnie jestem w poszukiwaniu takich do mojego s-line Ładna furmanka, pomyśl o szybach bo to tez dużo zmieni za niewielkie pieniądze
  13. Ogólnie teraz śmigam na 235/45/17 i zastanawiam sie czy będzie duża róznica. Jeżdzę po autostradach więc koleinami i dziurami się nie będe przejmował. Chodzi mi o to czy to koło wejdzie do mojego samochodu i czy nie będzie nic tarło przy skręcaniu. Zawieszenie jakie posiadam to s-line
  14. Właśnie w samochodzie i próbuje ustawić RNS-e tak jak ty ale na filmiku zbytnio nie widać napisów i wybieranych opcji na RNS-e ale próbuje dalej [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 19:59_________________________________________________Poustawiałem wszystko dokładnie tak jak ty i niestety ;( W instrukcji tez nic nie mogę na ten temat znaleść pomimo, że są fotki właśnie z takim ustawieniem navi
  15. Tak znaczy co?? że dopiero na autostradzie sie pokazuje ta droga po lewej, czy w miescie tez pokazuje tą drogę??
  16. Jeszcze jedno pytanie, koła jakie chcę kupić maja opony 245/40/18 ET 43 Ujade na tym moja furmanka??
  17. Kupiłem samochód i miałem ten wynalazek, pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem normalne koło jako zapas i rękawiczki, żeby sie nie ubabrać przy zmianie a te wynalazki sprzedałem na allegro Przynajmniej mam pewność, że jak złapie kapcia np. w Niemczech w nocy to nie będę nocował pod jakimś zakładem, żeby mi koło zmienili tylko śmigam dalej do celu
  18. Miałem identycznie i nawet jak wyprostowałem linkę to po kilkukrotnym otwarciu i zamknięciu szyby linka znowu się pozakręcała, naszczęscie próbę robiłem zanim skręciłem wszystko z powrotem. Po dokładniejszych ogledzinach okazało się, że to białe kółko w niebieskiej obudowie jest uszkodzone (dokładnie tak jak twoje) i linka zamiast siedzieć w tym wytłoczeniu zsuwała się i był zonk. Ja kupiłem na allegro cały mechanizm 2 lata temu i wszystko jest ok! Nawet szybe mam na zbyciu bo dostałem wszystko razem, szybe, ramkę i mechanizm przełożyłem tylko mechaniz a reszte zostawiłem.
  19. Dzięki, właśnie o to mi chodziło
  20. Miałem to samo?? kupiłem cały nowy mechanizm razem z szyba za 120zł http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-ramka-szyba-podnosnik-szyby-i1598504968.html cos takiego tylko tu koleś chce 100zł za szybę. Poszukaj na allegro jest tego masa!!!
  21. Hmm... musiałbym zabrac kompa do samochodu i spróbować wszystko tak samo ustawić. A jak jestes w mieście to tez pokazuje droge po lewej czy tylko na autostradzie się ta opcja wyswietla??
  22. Pany a podpowie mi ktoś jak ustawić navi aby na wyswietlaczu mieć po lewej pokazana autostrade a po prawej mapę?? wiecie o co mi chodzi??
  23. Witam Panowie może mi ktoś sprawdzić w którym miejscu powinien być dokładnie umiejscowiony znaczek Quattro na klapie tylnej A4 B6 Avant?? Chodzi mi dokładne wymiary, np ...cm od rantu z boku, ...cm od rantu dolnego itp itd Wiem, że kiedyś ktoś tez zadał takie pytanie tylko chodziło o znaczek 1.9 TDI na klapie B6 sedan i dostał odpowiedz z fajnym skanem z ELZY chyba Tak więc proszę o pomoc
  24. Panowie a ja mam tylko jedno pytanie Jak ustawić navi tak aby wyświetlało trasę tak jak na fotce nr 2 w pierwszym poście założyciela wątku??? Chodzi mi o to aby po lewej pokazywało autostradę a po prawej mapę??
  25. Pytam ponieważ kupiłem #16 ale wosk jest w PL a ja w PL będę za tydzień a chciałem jutro nawoskowac samochód ale skoro mówisz, że to nie ma sensu to też tak nie zrobię Jutro tylko mycie a za tydzień w PL glinkowanie i #16, myślę, że #16 zrobi robotę na srebrnym lakierze, wkońcu jest polecana do jasnych lakierów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.