Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Podstawiłem jeszcze zdjęcia środka. Znaczek na grilu już jest obecnie poprawiony podobnie jak usunięte z klapy 1,9tdi (zdjęcia robiłem zaraz po założeniu zderzaków i listew). Felgi mogły by być 18 czy 19, ale musiałbym obniżać zawieszenie, żeby strasznie nie wyglądało. Poza tym jeżdżę głównie po mieście i zaliczam sporo krawężników, a na 17 przy oponie 235 można jeszcze spokojnie na nie wjeżdżać. Dodatkowym argumentem za 17 było to że je dostałem i nie płaciłem za nie. Dokupiłem tylko felgi, bo fabrycznie był na 15. Jak znaczek poprawiony to dobrze 17" jest ok! sam na 17" jeździłem przez klika lat, dopiero od tygodnia cieszę się 19"
  2. Jaką cenę za nie woła?? tzn ile ty płaciłeś bo jak 100 czy 200zł taniej niz w ASO to wole czekać na okazje z ebay-a
  3. Z B6 B8 nie zrobisz a ta dokładka ma cos takiego na celu. Bida z nędzą ta dokładka
  4. ale odkopałeś Z tego co sie orientuję to nie mozna kupić oddzielnie samego chromu, przynajmniej mi tak w ASO powiedzieli. Może ktos z forum by się wymienił bo są forumowicze którzy maluja chrom na czarno bo chcą mieć czarne
  5. potrafię sobie wyobrazić te puste łby Dokładnie tak jak mówisz, na mojej zmianie jest 2 angoli z którymi można konkretnie pogadać, mój team leader i jeszcze jeden kolo, reszta ma samochody ale koła by nawet nie zmienili bo dzisiaj jak sie pytali o te fele to jak im powiedziałem ze kupiłem on-line i sam je pozakładałem to stwierdzili, że jak mogłem to sam zrobić bo przecież tyle z tym pracy, że samemu się nie da tego zrobić Głąby jakich mało [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:18_________________________________________________ Dzieki [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:22_________________________________________________Panowie wiem, że to towar deficytowy ale jestem w poszukiwaniu listw S4, może tutaj w UK będzie łatwiej je znaleźć ale wątpię w to. Gdyby ktoś miał jakieś namiary to chętnie przytulę te listwy w ori czarnym kolorze.
  6. Bliźniak mojej A4 Znaczek s-line na grilu jest w złym miejscu i cos krzywo Felgi mogły by być 18" Reszta na duzy plus :good:
  7. Tak z ciekawości pytam bo ja chłopakom płaciłem 850zł miesiąc temu
  8. Ogólnie dam tylko krótkie stwierdzenie, skoro nie wiesz czym, jak i co to po co sie za to bierzesz??? No chyba, ze chcesz miec gorzej niz masz teraz :gwizdanie: Ręce mi opadają ;( A poza tym wątek jest nie w tym dziale.
  9. A jaka jest cena bez grupowego??
  10. ja na początku tez chciałem mieć wszystko i wszystkiego dużo, nakupiłem reczników, aplikatorów, woski, politury a teraz leżą bo nie jestem w stanie tego wszystkiego użyć a wydałem na to nie małe siano. Teraz kupuje tylko to co na prawdę potrzebuję albo jak cos sie kończy a wiadomo, że kosmetyki megsa szybko sie nie kończą mi tego wszystkiego co mam to chyba na 3 lata jeszcze wystarczy. Jedyne co to szampon muszę teraz kupić i jakąś szczotkę do mycia felg. Tak więc co polecacie tak żeby dobrze wymyć wszystkie zakamarki z felgi RS4?? Ps. Remik słuchaj chłopaków i się ogarnij jak to napisał Łukasz bo nie ma sensu wywalac kasy na coś czego sie nie wykorzysta :gwizdanie:
  11. Ładna furmanka w dobrym kolorze A gdzie znalazłeś 7 letnie A4 ze 150 kkm? sprawdzony przebieg?? ale jaki by nie był to ten silnik jest teoretycznie nie do zajechania
  12. Dokładnie tak jak kolega napisałSE - salon edition czyli wersja podstawowa bez fajerwerków czyli zwykłe siedzenia, zwykłe zawieszenie i podstawowe wykończenie wnetrza
  13. U mnie jest Identycznie jak pisze kolega Przy kupnie auta nie miałem tych objawów Pojechałem nim do PL wymieniłem olej na Motul + wszystkie filtry MAN-a, pojechałem na hamownie aby zmienić program bo wcześniej siedziało jakieś angielskie gówno, wróciłem do UK i pojawił się ten dzwięk. Nie wiem co z tym robić a do pracy 45km w jedną stronę trzeba dzień w dzień jechać
  14. Jak już pisałem wczesniej nie zabrałem RS6 ani RS6 II bo nie było nigdzie ET 35 wszędzie było ET 42 a mi zależało żeby koło wyszło pod błotnik. Dokładnie tez tak myślę, narazie do PL sie nie wybieram, dopiero w maju w przyszłym roku więc mam nadzieję, że do tego czasu będą już w PL autobahny lepsze niz w DE A tak ogólnie to dziś, mina angoli w pracy była bezcenna jak wjechałem na parking No i dzięki chłopaki za miłe słowa
  15. Tak?? to daj aktualne foty do twojego wątku a aucie
  16. No i naczej bys nie napisał bo sam masz talkie same
  17. Najlepszy kolor, miałem A4 w tym kolorze przez 3 lata i jak teraz patrze na móją srebrną A4 to mnie szlak trafia.
  18. Miała być felga RS6 ale mieli tylko ET 42 a chciałem ET 35 zeby koło było wypchniete na zewnątrz dlatego zdecydowałem się na RS4
  19. siedzi idealnie, przód jest troszke wyżej niż przód ale chyba ma tak być Mój kierownik jak się dowiedział, że kupiłem 19" to sie pytał czy wejdą bo on ma 19 przy swoim Nissanie 350Z. Tylko, że on chyba nie wie, że by tam upchnął 21" Ogólnie stwierdził, że mam zaraz malować je na szaro lub czarno, on ma na czarno i zbytnio mi sie nie podoba na szaro by mi podeszły ale czarny raczej nie. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________ No tak wyglądają kozacko ale trzeba jeszcze na tym jeździć RS4 jest poszerzone to się zmieszczą a tu by juz chyba tarły. Tu mam ET 35 i jestem zadowolony bo koła są równo z błotnikami.
  20. A sorry nie załapałem pierwszego posta jaki mi napisałeś To A4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84073.0 sprzedane juz jest, nasz klubowicz je kupił A co chciałeś je kupić?? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________ W poniedziałek przywiezie je kurier, nowiutkie czyściutkie z nowymi oponkami no i rzecz jasna zaraz je zakładam czyli w poniedziałek wieczorem będą fotki [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:54_________________________________________________No i doczekałem się a mianowicie, dzisiaj kurier przywiózł mi mój nowy nabytek czyli 19" Bez niespodzianek się nie obyło bo okazało się, że potrzebne są pierścienie centrujące, ale, że niedaleko mam sklep motoryzacyjny z felgami, kosmetykami megsa, auto glyma i innymi pierdołami to pojechałem i zakupiłem pierścienie a efekt taki, widać róznice między 17" a 19" zdjęcia zrobione na parkingu przed domem podczas wymiany. a tutaj juz poza miastem Ogólnie odczucia z jazdy są takie, że czuć różnicę pomiędzy 17" a 19" ciesze się, że tu w UK są spoko drogi bo w PL to chyba bym się wykończył Ogólnie juz miałem nerwy jak w mieście musiałem ominąć kilka studzienek i jakiś łat z asfaltu bo po zimie coś połatali i im nie wyszło ale jak pomyślałem o naszych polskich, ojczystych dziurach to od razu się uspokoiłem :gwizdanie: Tak więc co myślicie pany??
  21. Fajna furka, na duży plus pełen s-line no i Quattro
  22. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Szkoda, że jestem cały czas w UK ale gdybym był w PL to byłbym na spociku jako pierwszy
  23. A po co masz odkręcać lampę do sprawdzenia żarnika? Wyciągasz go z oprawki i zobaczysz czy coś jest napisane. Bo przy A4 B6 żeby wyciągnąć żarówkę/żarnik trzeba odkręcić lampę
  24. Dokładnie tak jak napisał kolega, jeden odpływ jest pod akumulatorem a drugi pod servo. dziury sa dosyc duże ale jest na nich jakaś guma i dlatego sie osadza tam syf. ja przepchałem do palcem a potem nalałem jeszcze wiadro wody w ta komorę aby wymyc cały szlam jaki został. Nie ma z tym duzo pracy, dosłownie kilka minut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.