Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
no tak ale ja chcę kupić 8J fele i opona na tym ma siedzieć 235/35/19 więc będzie ok.
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
235/35/19 to najlepsza opona na tą fele z tego co wyczytałem i na takich jeździ większość ludzi z forum i nie tylko. Co masz na myśli mówiąc, że będzie niezły balon?? szerszych opon nie chce bo 235 jest idealna.
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
RS6 też mi się podobają i od zawsze chciałem je mieć ale ciężko znaleźć RS6 z ET35 a RS4 z tym ET35 są np tutaj http://cgi.ebay.co.uk/19-RS4-ALLOY-WHEELS-TYRES-AUDI-A4-AVANT-2001-1-9-TDI-/120732622572?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item1c1c399eec ale jeszcze będę dzwonił do sklepu który ma wystawione RS6 z ET42 czy czasami nie mają tych felg z ET 35 Od RS6 II chłopaki mnie troszke odwiedli bo twierdzą, że do B6 ta felga nie będzie pasować a wiem, że ktoś takie miał na forum przy B6 i nawet dobrze to wyglądało, szkoda, że n ie mogę teraz znaleść zadnej fotki B6 z tymi kołami
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
konus czyli u mnie powinno być ok przy 19" ok skoro fela będzie 8j i opona 235/35 greg2505 dzieki za odpowiedz, czyli powinno być wszystko w jak najlepszym porządku Teraz tylko kwestia przemyślenia jaka ma być fela RS4, RS6 czy RS II bo cały czas jestem niezdecydowany
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
No właśnie to jest to, że ile ludzi tyle opini ale zdecydowałem się na ET 35 bo chcę aby samochód był wizualnie poszerzony a przy ET 45 raczej sie tego nie uzyska a gdyby tego było mało z przodu czasami może ocierać o wahacz. [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:09_________________________________________________Właśnie byłem w aucie zobaczyć jak siedzi samochód i między wahaczem a oponą za kołem jest tak mało miejsca, że ledwo wcisnąłem tam palec teraz pytanie czy jak zapodam 8x19" z oponą tej samej szerokości czyli 235 ona na milion procent tam wejdzie?? Teraz mam oryginalne felgi Audi 7,5x17" ET 45 jeśli dobrze sie orientuje. Sorry panowie, że tak wypytuje ale nie chce wydać 4 tysiaków i nie móc założyć nowych kół do auta Co wy o tym wszystkim myślicie??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Najlepszym woskiem na jasne kolory jest #16 tak przynajmniej piszą, ja mam NXT 2.0 i właśnie #16 ale róznicy powalającej nie widzę. Tak więc srebrny jest fajnym kolorem bo brudu nie widać, mikro rys tez nie ale żeby bawić się na srebrnym w detaling to już gorzej Ja zdecydowanie lubie ciemne kolory np. taki jak miałem poprzedniej A4 widocznej w podpisie ale wszystkiego miec nie można.
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Najmniejsze ET jakie znalazłem to 42 czyli takie jakie mam chyba teraz przy 17" Jak to widzę to odechciało mi się juz tych felg
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Po jaki hu... wystawiają fele 19" z ET 45
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Jutro będę dzwonił do tego sklepu co ma wystawione fele na ebay-u czy maja te felgi z ET 35
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
A jeśli będzie ET 45 to wejda te koła?? Bo na ebay-u nie ma RS6 II z ET 35 to tylko 1 cm różnicy ale wiadomo, że to może dużo zmienić i czasami może trzeć przy skręcaniu a tego bym nie chciał. Kupno dystansów tez mnie nie interesuje.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 21:31_________________________________________________Sorry pomyłka, cały czas mowa o 19"
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
DC2 do srebrnego auta to wyrzucony pieniądz, wiem bo mam i nie widac roznicy ale jak zrobiołem bratu czarnego Peugota 306 to gały wyleciały mi z orbity Reszta jak najbardziej sie przyda i będziesz zadowolony
-
[ALL] Zabezpieczenie zderzaka tylnego w avancie
Najlepiej byc ostrożnym przy załadowywaniu auta Ja nie mam żadnych rys na zderzaku i na prawde zastanawiam się jak można coś porysować jak się coś wkłada do auta.
-
[INNE] Rysa na drzwiach
Jak zrobisz to samemu to kolega będzie miał jeszcze większe pretensje do ciebie. Zaoszczedzisz moze 100zł robiąc sam a do tego się narobisz i efekt bedzie opłakany tak, że będziesz musiał i tak dać do lakiernika który to bedzie musiał poprawiać. To takie moje skromne zdanie. A poza tym jak rysa może byc kilka mm głęboka jak lakier na aucie mierzy sie w mikronach
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Innego ET niz 35 nie biore pod uwagę.Na zawiasie s-line i kole 19" jeździłeś wrclaguna?? nie będzie zadnych problemów?? wypytuje tyle razy bo jak kupie koła i bedzie ocierać to żona mi jaja urwie, że wtope zaliczyłem i wydałem kase na koła na których nie da sie jeździc Do RS6 i RS6 II tez brać ET35 jeśli sie na któreś z nich zdecyduję?? czy przy tych felach powinno byc juz inne ET?? felga nie robi chyba żadnej róznicy jesli chodzi o ET??
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Kilka postów wyżej masz odpowiedz Byłem nagrzany na AVUS-y z prawie nowymi oponkami ale za długo się zastanawiałem i poszły mi koło nosa więc dlatego też teraz chcę 19 żeby poźniej nie załować ze kupiłem za małe Po UK drogach da sie śmigać na 19 więc dlatego tak się nagrzałem na 19"
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Musze gdzieś znaleść fotke B6 z felgami RS6 II i RS6 wtedy będę wiedział wszytko bo teraz jestem totalnie w ciemnej d*pie i nic nie wiem a chciałem w tym tygodniu kupić te koła.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
A co powiecie na RS4?? Teraz to mi namieszaliście na maksa
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Nie chcę, żeby koła wystawały za obrys samochodu więc myśle, że ET 35 powinno być ok!
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
:polew:
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
O żesz kur... widzę, że żona lubi mieć robione fotki zgadzam sie!!!
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
Ja proponuje więcej zdjęć... oczywiście auta bo przecież to jest najważniejsze
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Pomyłka w obliczeniach z tymi procentami skoro 2 osoby twierdzą, że RS6 II bedzie kiepsko wyglądać to trzeba rozważyć RS6 lub RS4.
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
Obydwie wyposażone dobrze, poduszki powietrzne na miejscu a to najwazniejsze
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Ktos na forum miał juz ta fele w B6 i źle nie wyglądało, tylko, że samochód miał czarny a to tez dużo zmienia. Tez nie jestem jeszcze przekonany co do tych felg i dlatego napisałem, że na 80% one będą Laguna to moze zapodam te co ty masz RS4 też mi się zawsze podobały cena jest podobna. Powiedz mi jeszcze jakie musze mieć ET itp. bo ty juz troszkę jeździłeś na róznych felgach no i różnych zawiasach.
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Czyli na pewno nie będę miał problemów ok. A teraz jakie musze mieć dokładnie ET, szerokość felgi itp itd Czy ET 35 szerokość felgi 8j i opona 235/35/19 bedzie idealne??