Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Zmywacz powinien sobie z tym poradzic jeśli to nie jest rysa tylko pozostałosci z ogrodzenia. Najlepiej byłoby użyć pasty polerskiej i po zarysowaniu nie będzie śladu
  2. Ja miałem taki przypadek, że jechałem na obwodnicy (dozwolone 80km/h) Dojezdzając do skrzyżowania zapaliło się pomarańczowe światło, gdybym zaczął hamować normalnie to wjechałbym i tak na skrzyzowanie, a gdybym zaczął hamować ostro to koles za mną prawdopodobnie wjechałby mi w dupe więc dałem gazu i poleciałem na pomarańczowym. Policjant za skrzyzowaniem mnie złapał i mandacik Tłumacze baranowi, że gdybym hamował to stworzyłbym zagrożenie więc lepszym złem było przejechanie na pomarańczowym a on na to, że mam dostosować prędkość (jechałem poniżej 80km/h) i ocenic, że jeśli światło zielone juz dosyć długo się świeci to mam byc przygotowany na to, że pomarańczowe się zaświeci. W niemczech na obwodnicy spotkałem sie, że pod światłami są wyswietlacze przez ile jeszcze sekund będzie zielone światło, bardzo dobre rozwiązanie :good: Jak mu o tym powiedziałem to z ironią powiedział, że mam się tam przeprowadzić I tak to jest z nasza policją W UK jak cie złapią za brak pasów to tylko przypomną, że kolejnym razem mam pamiętać o pasach, za prędkość dali mi pouczenie, że następnym razem wolniej więc ja się pytam czy w tej Polsce tych policjantów juz wali na dekiel???? Tłumacze baranowi, że
  3. Ja pierdo** przeciez tego nawet sie nie opłaca kupic na części bo nic z tego się nie nadaje oprócz silnika
  4. Tylko wymiana na nowe/allegrowe bo z tego juz nic nie wyklepiesz Tak jest jak sie po pijaku jeździ
  5. Farekli tez za duzo zdecydowanie ale spoko. Ja moge polecić te aplikatory które uzywam http://shinearama.co.uk/product.php?id=MEG-X3070 i ten z mikrofibry http://shinearama.co.uk/product.php?id=EUR-WAXPMF
  6. Dlatego zapytałem wyżej czy poleruje to szpachelką Tyle wosku to masakra :gwizdanie: Dobrze, że _Makki_ tez się tym zainteresowałeś bo nie chciałem dalej drążyć sam tego tematu żebym nie wyszedł na jakiegoś natręta Wygląda to jakbyś nakładał ten wosk ręką a nie aplikatorem. Jak dla mnie taka ilość wosku to masakra, nie ilość świadczy o tym jak auto bedzie sie świecić, ja zawsze nakładam mgiełkę tak jak na tym BMW które pokazał _Makki_ i auto świeci się tak samo jak twoje RafalA6C5 a do tego woskowanie zajmuje mi 30 minut.
  7. Zginęły te koła w tej budzie, szkoda, że nie 18" ale najgorzej nie jest. Ogólnie fajny leoś
  8. Żaróweczki poprzepalane, nie do końca ale juz przepalone
  9. A co masz za wosk?? czym to później polerujesz?? szpachelką Pytam bo tez mam "troszkę" kosmetyków meguiarsa i ale tyle wosku to jeszcze nie nakładałem Ps. Powala mnie na kolana całe A6 nie lakier
  10. Ile ty tego wosku/pasty nakładłes na 3 fotce A tak ogólnie tez miałem C5 z 2003 roku, widoczna w podpisie, taki sam kolor jak twoja ale tylko w tym była podobna Twoja powala mnie na kolana
  11. Chodzi mi właśnie o wytrzymałość, wiem że były jeszcze inne oznaczenia skrzyń JAX o ile sie nie mylę, która z nich najlepsza?? Tzn. która była robiona jako ostatnia i jest juz po wszystkich poprawkach o ile jakies były
  12. Nie testowałem ale jest polecany http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-aloe-leather-2pack-p-29.html
  13. Testował ktoś Meguiar's GC Carnauba Plus Paste Wax Pytam bo chcę zamówic jakiś wosk w paście i zastanawiam się nad: - Mirror Glaze #16 - Meguiar's Ultimate Paste Wax - lub nad własnie - GC Carnauba Plus Paste Wax Tak więc prosiłbym o jakąś podpowiedz jaki wybrać??
  14. Tak raz się nałozy i do czasu wymiany opon wystarczy żart Chodzi o to, że jak nałoże dzisiaj a jutro będzie padał deszcz to mi nie zmyje żelu i nie bedę jeździł do kolejnego mycia z szarymi oponami nakładam żel co 2 mycie auta. Gel megsa bardzo odpycha wodę a tym samym nie pozwala się zmyć.
  15. Dobrze wiedzieć, że będzie wsparcie Z tego co czytałem to wystarczy tylko nagrać sobie jakąś płytę i włożyć ją do napędu navi i pogrzebać coś w MMI ale będę potrzebował kogoś kto poprowadzi mnie za rękę Tak więc szykuj się na pomoc
  16. Ale sam napisałeś, że jak pada deszcz to go zmywa z opon i tez dlatego po każdym myciu musisz znów nałożyć gel na opony, przy megsie czegoś takiego nie ma I nie zebym negował te kosmetyki bo przez lata tez uzywałem kosmetyków dostepnych w marketach i stacjach paliw, od paru miesięcy uzywam kosmetyków megsa i róznych mikrofibr ale teraz nie zamieniłbym ich na żadne inne z marketów.
  17. Ceny Meguiar's są nie małe ale jeden wydatek rzędu 400-500zł i masz kosmetyki które ci starczą na 2-3 lat Wosk NXT to koszt 97zł ale 2 lata z głowy przy woskowaniu auta co miesiąc. Żel do opon około 50zł - starczy tez na dobry rok Tak więc czy to tak drogo w stosunku do jakiegos szamponu ze stacji paliw za 20zł albo wosku firmy posraj się a nie daj się za 30zł który starczy na max 6 miesięcy?? Do póki nie uzyłem kosmetyków megsa też twierdziłem, że ceny są kosmiczne ale teraz jak juz ich używam to stwierdzam ze ceny są ok! w stosunku do jakości tych produktów. Wszystko kwestia przeliczenia bo te tańsze produkty koniec końcem sa droższe niz te drogie bo za megsa zapłacimy raz i wystarcza na lata a inne kupujemy tanio co np 4 miesiące.
  18. Napisz jeszcze pod naklejką normalną małą czcionką RZECZY NIEMOŻLIWE ROBIMY OD RĘKI A NA CUDA TRZEBA CHWILĘ POCZEKAĆ Taki żartobliwy chwyt reklamowy
  19. To jest twój nr lakieru LY7M alusilber metallic
  20. okolice 15zł zależy czy jest dodatek perły czy nie.Mój grafitowy kosztuje 17zł/100ml, ale duzo też zależy od mieszalni farb bo w jednej zapłacisz 17zł a w innej 19zł za ta samą bazę ale średnio 15zł trzeba liczyć za baze z metalikiem
  21. w każdym jednym Q ?? bezn również?? Jak wygląda obudowa lewarka zmiany biegów Tiptronic prnd(+-)432 czy prnd(+-) ?? 432 już nie jest stosowane Jest tylko PRNDS
  22. Panowie mam pytanie czy ktos moze mi powiedziec cos na temat skrzyni automatycznej o oznaczeniu KGX Ma dobre opinie? Słyszał ktos o tym oznaczeniu?
  23. Trzcina 80 uwazaj jak zostaniesz wysmiany przez Baldur-a że spam robisz i powtarzasz się Aha Baldur nic takiego nie napisałem, przeczytaj co napisałem, chodziło mi, że 200ml na cały zderzak czy drzwi, wiadoma rzeczą jest to, że na maske czy dach wyjdzie więcej :gwizdanie: ale skoro ty wszystko wiesz lepiej to po co założyłes ten temat To tak dla potomnych
  24. Dzis woskowałem i nakładałem mniej wosku niz ostatnio tzn. dosłownie kropelka na jeden element i faktycznie poleruje sie łatwiej a efekt taki sam jak za pierwszym razem jak nakładałem na aplikator kilka kropelek na jeden element. Tak więc starczy mi tego wosku na bardzo długo stosując go raz na miesiąc. Z reszta i tak mam zamiar kupić mirror glaze #16 lub ultimate paste wax nowy wynalazek megsa tak zeby miec 2 woski No własnie lukaszR testowałeś już ultimate paste wax?? dostaleś juz próbki od oskaro??
  25. :polew: :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.