Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Super kolor, najlepszy z możliwych, moim zdaniem ten kolor jest lepszy niz czarny. Dodam, że miałem taki Dobrze wyposazona i zadbana. Super autko
  2. Nic nie zgłaszałem do ubezpieczalni niech się walą na cyce Co do pierścieni centrujacych to podjechałem do najbliższego sklepu i tam chłopaki mi dobrali pierścienie takie jak potrzebowałem. Zapłaciłem 20 funtów i pojechałem sie cieszyć nowymi 19" No faktycznie mieszkamy blisko siebie, teraz jeszcze bliżej bo przeprowadziłem się do Bury St. Edmunds miesiac temu Jak byś kiedyś potrzebował jakiejś pomocy to wal na PW
  3. Kurde panowie, żona a tym bardziej ja chętnie bym się z wami przejechał ale niestety nie będzie mnie w PL ;( Wreszcie przetestowałbym Quattro Obiecuje, że za rok na pewno się tam zjawimy z żonka i naszym 8 miesięcznym dzieckiem W przyszłym roku będzie podobny termin, jak tak to sobie urlop wcześniej zaklepie
  4. Fachowo sie to nazywa spojler koła i tak widnieje w etce z tego co pamiętam
  5. Jeśli chcesz mieć tylko drzwi po to żeby zamknąć samochód to będą pasować A tak naprawdę to tak jak napisał yaboo drzwi B7 maja widoczny i wyczuwalny rant idący przez całą długość auta, B6 takiego mocnego przetłoczenia nie posiada.
  6. 36 dni 21 godzin
  7. Ja za V-Power diesel w UK płacę 7,90 Ceny paliw zaczynają juz wkurzac nawet w UK. Gdzie te czasy jak paliwo w UK było 0,80 czyli po jakieś 4,40zł .... a gdzie te czasy jak do mojego Rometa kupowałem litr paliwa za 1,80zł
  8. S-line i nic wiecej Ogólnie S-line jest jak dla mnie ładniejszy niż pakiet z S4
  9. Nie zapomnij o plastikowych śrubach i bolcach mocujących które kosztuja drugie tyle
  10. Jak się już to robiło wcześniej to 40 minut wystarczy ale dla kogos kto bedzie to robił pierwszy raz to 40 minut zajmie ściaganie tapicerki i szukanie śrub Przy takiej pogodzie jaka teraz jest to proponuje zaopatrzyc sie w nowe spinki bo zapewne połowa z nich sie połamie i nie bedzie jak zamontowac z powrotem tapicerki
  11. Ze zderzakiem sobie poradzę bo sciągałem 2 razy ale w sedanie a mocowania w avancie są podobnie usytuowane. Dwuch kolegów z forum a mianowicie dymiano i Jordi napisało mi PW że posiadają takie czujniki i obydwoje maja podobną cenę. Dzieki za pomoc
  12. Dzięki Laguna Powiedz mi jeszcze czy warto zakupić coś takiego?? http://allegro.pl/czujnik-cofania-audi-vw-seat-skoda-4b0-919-275-b-i2031641419.html
  13. jest jakaś różnica czy to czujnik środkowy czy zewnetrzny?? Potrzebuje zewnętrzny jakby co
  14. Panowie potrzebuje nr. czujnika PDC tył który jest zakładany do B6 Sensor nie jest okrągły jak ten z najnowszych audi tylko ten jakby prostokątny.
  15. HiRide teraz nie pozostaje ci nic innego jak zmienić w awatarze Spalanie: Spalanie: ZE NA :oklaski: 5,5l. trasa 7,6l. miasto 6,5l trasa 8,6l miasto :decayed: A tak ogólnie to ja przy swojej poprzedniej A4 B6 miałem podobnie ale w druga stronę, po wymianie auto zaczęło mi mniej spalać, ale nie drążyłem dlaczego bo mi to odpowiadało [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 20:36_________________________________________________ Kolega cie wkręcił ja jeszcze takiego spalania nie widziałem u siebie w poprzedniej A4 no chyba, ze kulałbym się 60km/h zaraz po zresetowaniu kompa. Teraz w mojej furmance spalanie średnie to 7,6 litra ale mnie to nie dziwi bo to zasługa quattro
  16. Są oznaczenia w środku zderzaka, gdzie należy wywiercić dziury a to bardzo pomaga bo wyliczania odległości od czujnika do czujnika moze być uciążliwe
  17. Jak wypolerujesz auto to stary lakier troszke ożyje ale i jakaś róznica bedzie ale znikoma
  18. Powinno się cieniować sąsiedni element tak aby zgubić ewentualne różnice i wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że bedzie ok Kolor może byc dobrany idealnie ale zawsze będzie jakaś różnica, jest to spowodowane tym, że opiłki aluminium (metalik) i opiłki mikki (perła) inaczej się układają przy malowaniu ręcznym i maszynowym (fabrycznym) Ogólnie dużo można by o tym pisać
  19. Fajna furka, gratulacje zakupu
  20. Ja tam nie wiem ale u mnie lusterka grzeją nawet jak jest cieplej na dworze. Przez kilka dni było po 10, 12 stopni ale auto było mocno zaparowane (rosa) włącznie z lusterkami i jak właczyłem podgrzewanie tylnej szyby to lusterka tez mi sie robiły suche i to dosłownie w oczach a jak dotknąłem wkładu lusterka to było ciepłe.
  21. Od granicy do domu mam 180 km i znam juz większość dziur na tej trasie a do kwietnia może kilka dziur z tej trasy zniknie bo w końcu robią nam piękne drogi ...albo przybędzie dziur po zimie, to bardziej realne [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 14:00_________________________________________________ [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:40_________________________________________________Panowie mam pytanie, od pewnego czasu chodzi mi po głowie, żeby listwy drzwiowe pomalować na szaro tylko pytanie jakby to wyglądało Zapewne do tego musiałbym jeszcze przemalować felgi, żeby to wszystko miało ręce i nogi Co o tym myślicie??
  22. Tzn. masz na mysli, że klapa nie odskakuje od zamka?? bo klapa sama się nie otworzy. Mozliwe, że nie masz jakiegoś "odbojnika" który odpycha klapę do góry po otwarciu.
  23. Powitać kolegę z moich okolic Ładny avancik na ładnym kole Gratki!!!
  24. Wiem, że ręcznie to mozna dostac zakwasów Nie mam polerki ale mam zaprzyjaźniony warsztat więc wszystko sobie sam przygotuje i do nich tylko podjadę, żeby uzyczyli mi polerki na kilka minut
  25. Nie martw sie ja tez nie widzę takich aukcji Ja znajduję tylko takie za 1000zł a jak mam kupic zderzak za tysiaka to wolę kupić samą dokładkę w ASO za 830zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.