Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Zakupiłem już 90mm i myślę, że to najlepsze rozwiazanie Po looknięciu w twój watek potwierdzam, że dobrze zrobiłem, że kupiłem 90mm bo 100mm wygladaja zbyt ordynarnie
-
[ALL B6] Audi A4 sedan
Każdy ma swój gust ale jak dla mnie to ori s-line jest o niebo lepszy
-
[ALL B6] Na co przykleić spoiler
Ale ty jesteś uparty Żadnego kleju nie dawaj!!! ale jeśli cie to uspokoi to nałóż zapałka kleju co jakieś 10cm między taśmą, ale dosłownie zapałką małą ilość bo inaczej bedzie ci ta lotka wtedy odstawać bo klej nie bedzie sie miał gdzie wycisnąć bo porobia sie górki kleju ponieważ jak sam napisałeś powierzchnia lotki od spodu jest płaska. Taśma ma pewnie milimetr grubości więc żadnej szpary gołym okiem nie będzie widać.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Dobre i tanie 225/45/17 albo cos podobnego Myślicie, że lepiej kupić zimówki latem?? bo na tą zime juz ich nie potrzebuje ale na świeta 2012 pojade do PL a co za tym idzie trzeba się przebic przez Niemcy a tam lepiej na letnich zimą nie jeździc bo to drogo kosztuje Tak więc jeśli byłaby dobra okazja teraz to bym łyknął jakieś dobre gumy a jak nie to poczekam na lato może wtedy bedzie taniej bo teraz zimowa opona ma cene ze względu na pogodę
-
[ALL B6] Na co przykleić spoiler
Jak przykleisz na taśmę dwustronną to sam diabeł tego nie iderwie Mogę ci to zagwarantować Jesli masz garaż to zostaw samochód na noc w garażu w plusowej temp a na drugi dzień podgrzej jeszcze miejsce przyklejania jakąś suszarką tak aby klapa była troszke ciepła. jak taśma chwyci to już jej nic więcej nie trzeba bo taśmy dwystronne nie maja kleju który musi wysychac czy cos w tym stylu. Podsumowując, sama taśma wystarczy i na bank tego nie zgubisz
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Trzeba dbać o furmankę bo w końcu dupsko wozi a poza tym w maju będzie powrót do UK a we wrześniu i grudniu ta sama trasa do PL. Co do ozonowania klimy to nic nie śmierdzi bo wczesniejszy właściciel o to dbał a, że w lipcu zostane ojcem to nie mam zamiaru niemowlaka wozić w zagrzybionym aucie aaaa... ma może ktoś dostęp do dobrych zimówek?? potrzebowałbym 4 nowe.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Dobra chłopy - zderzak na dwa kominy jest już u lakiernika - końcóweczki ulter Rs90 czekają w domu - klient na stary zderzak s-line tez jest Jak będę w PL to do malowania pójdą jeszcze dekory na biały żeby ożywić wnętrze auta. Do tego wszystkiego, jak już pisałem wcześniej czeka komplet rozrządu ze wszystkimi rolkami napinaczami, kółkiem alternatora i kołami zębatymi oraz wszystkie filtry no i Motul rzecz jasna do zalania. Zamierzam podjechać jeszcze na serwis klimy zrobić ozonowanie i sprawdzić stan czynnika chłodzącego tak aby wszystko było cacy
-
[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
Fajna furka w super kolorze
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gratki VIP-a Komu jak komu ale tobie się to należało już od dawna
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Cena nawet ok jak na swissvax-a ja potrzebowałbym jeszcze cleanera do tego i byłoby super czyli 300zł i skóra bedzie jak nowa Sorry za OT _Makki_ ale kogo mam sie pytac o takie rzeczy jak nie ciebie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzięki _Makki_ A co to znaczy rozsadne pieniadze w temacie kosmetyki samochodowej? Rozsądne pieniądze to nie Swissvax bo sama nazwa i opakowania tej firmy wyglądają drogo Gdzieś słyszałem dobre opinie o gliptonie, masz jakieś zdanie na ten temat??
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
_Makki_ co polecasz do czyszczenia i konserwacji skóry w rozsądnych pieniądzach bo posiadam na tą chwilę Meguiar's Gold Class Rich Leather Aloe cleaner and Conditioner i jestem z tego średnio a nawet mało co zadowolony Skóre mam w dobrym stanie i chcę, żeby tak zostało więc dlatego pytam ciebie bo wiem, że na pewno masz coś do polecenia
-
[B6 AMB] 2003 1.8T quattro, automat
Fajna furka Z tego co mi sie wydaje to US nie posiadaja sprysków w zderzaku więc zderzak musiał być wymieniany No chyba, że się myle to proszę mnie nie linczować Pomaluj dokładki, obniż troszkę furę i będzie kosa
-
[ALL B6] Odpływy podszybie.
Ta gumka to cos na wzór wężyka, jest długa na jakieś 5 cm i tyle. Gdyby jej nioe było to by się nic nie stało ale skoro tam jest to niech już zostanie
-
[ALL B7] Czy te lampy są warte zakupu
Na moje to to nie są ori lampy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki za podpowiedz _Makki_ ale kupiłem już TarX od CarPro Zobaczę jak top działa Dobry jest i to bardzo ale na przypadki hardcore... Moje auto nie jest hardcorem Chcę mieć jakiegos Tar removera tak w razie wojny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki za podpowiedz _Makki_ ale kupiłem już TarX od CarPro Zobaczę jak top działa
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Słabo czytacie forum panowie Fotele podejdą bez problemu, tak samo jest z podsufitką. Przecież B7 to to samo co B6 :gwizdanie:
-
[ALL B6] Podwójna końcówka tłumika
Osobiście zapodałbym końcówke 90mm i to tyle, żadnych podwójnych rurek
-
[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection
Ładna furka już mi znana a dlaczego ja wskrzesiłeś?? Duży plus za kolor bo to mój ulubiony, dlatego tez moja poprzednia B6 była w takim kolorku Robisz program i masz pod 170 kucy i wtedy już turla sie o wiele lepiej 1.9 TDI
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dawaj cene MAC-a na PW i ile sobie wołasz za przesyłkę i się wtedy zastanowie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To dlatego nie mogę go znaleźć, czyli zamówię w PL i jak będę w maju w PL to go zabiorę ze sobą tutaj
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kurde szukam po angielskich stronach Mac124 Prickbort-a i nigdzie nie mogę znaleźć Macie jakieś strony UK gdzie mógłbym go zakupić?? W Polsce z tego co widze jest dostepny bez problemu za dobre pieniądze a w UK nie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak jezdzilem 2,5 to mi wystarczalo mocy, bo wiedzialem, ze i tak wiecej z niego poza softem nie wyciagne - a tu niestety jest inaczej... seria jedzie spoko, ale do czasu dobrze zrobiony diesel jedzie podobnie do mojej serii. tak, czy siak k04 to max co w tym aucie bedzie, bo dalsze mody to juz duzo grubsza kasa. Wiem jak to jest, jak zrobiłem program to stwierdziłem, że nic więcej do szczęścia mi nie trzeba a teraz to wydaje mi się, że ta moja A4 ledwo, że jedzie Tak więc w jakimś stopniu cie rozumiem Gdybym miał RS4 to przez kilka miesięcy też mówiłbym, że nic więcej nie trzeba do szczęścia ale po następnych kilku miesącach pewnie brakowało by mocy :gwizdanie:
-
Poszukuję transportu z Londynu do Polski???
Znajomy zawsze wysyła jakimś kurierem za 20 funtów i przyjeżdzają po paczkę do domu. Dowiem sie i dam ci znać Ale tą firmę co Dominik podał wygląda ciekawie.