Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki _Makki_ na ciebie zawsze można liczyć Jakiej firmy tar remover najlepiej zakupić bo ma je Auto Glym, Megs i pewnie 100 innych firm, jaki polecacie??
-
Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
wyslij za pobraniem a do paczki włóż cegłę Niech poczuje jak to jest być wyjebanym
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario co do glinki to wszystko wiem bo mam kosmetyków Megsa za jakies 1500zł i już bawie się tym od ponad roku zgubiło mnie to co tutaj napisałeś i dlatego zapytałem czy IronX-a używac na mokro bo nie wiedziałem, że piszesz w tym momencie o glince.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flayer poczochrałeś mi rzęsy tymi tekstami, że teraz jest muł jak ch*j Przejedz się zwykłym 1.9 TDI i wtedy stwierdzisz, że masz pocisk a nie samochód
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tzn. najpierw zmoczyć koła/auto a dopiero później pryskać IronX-em??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:shocked: Dupe będzie urywać to B6 Dosyc, że wygląd jest super to do tego pod maska tyle co w RS4
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
wszystko ładnie ale zderzak s-line wyglądałby zdecydowanie lepiej :gwizdanie: Gleba i koło min 18" i bedzie kox
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dziś zakupiłem IronX, nigdy wcześniej tego nie uzywałem ale z tego co wiem jest super więc musze troche moje 19 doprowadzic do stanu uzywalnosci na lato ale to dopiero jak mróz zelżeje bo teraz jest -2 w UK Jeszcze jedno pytanko, kiedy uzyć tego na aucie przed glinkowaniem czy po glinkowaniu??
-
[B6 BAU] [B6 BAU] Moja furka... A4 2,5 TDi 180 PS quattro, tiptronic S-LINE
Jak masz quattro to znaczek s-line nie jest zakładany na gril wiec nie dokupuj tego znaczka bo jak je założysz obydwa to zrobisz choinke z auta Albo quattro albo s-line a z mojego punktu widzenia quattro wygląda o wiele lepiej
-
[B6 BAU] [B6 BAU] Moja furka... A4 2,5 TDi 180 PS quattro, tiptronic S-LINE
Co do skrzyni to miałem podobnie z wstecznym przy A6 ale to szarpniecie było tylko delikatnie odczuwalne.
-
[B6 BAU] [B6 BAU] Moja furka... A4 2,5 TDi 180 PS quattro, tiptronic S-LINE
Brakuje ci dokładek zderzaków s-line które wygladaja o niebo lepiej niz zwykłe i listw drzwiowych s-line które poszeżaja wizualnie auto no i lotki na klapę bagażnika Cały koszt tego moda to jakies 2000-2500zł wszystko zależne za jaką cenę wyrwiesz części
-
[B6 BAU] [B6 BAU] Moja furka... A4 2,5 TDi 180 PS quattro, tiptronic S-LINE
Ten przycisk z tą głową to wybieranie głosowe do telefonu a nie działa bo pewnie nie masz wszystkiego podłączonego i ogarniętego z RNS-e Wiesz już jaka jest róznica między s-line zewnetrznym a zwykłym pakietem?? Ja tez miałem A6 2003 rok 2.5 TDI quattro 180 koni i nic mi sie z nia nie działo a miałem nalatane w niej dużo km. Kupił ja ode mnie mój kolega i nadal śmiga bez żadnego problemu.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Obydwa auta są kozackie gleba robi robote, ciekawe jak bedzie wyglądać furka na 19" Jedno co mnie wkurza to zawieszenie które dostaje po d*pie od 19" Mi po jednym sezonie juz cos puka w prawym przednim kole
-
[B6 BAU] [B6 BAU] Moja furka... A4 2,5 TDi 180 PS quattro, tiptronic S-LINE
Środek bardzo przyjemny, zazdroszcze szyber dachu Masz pełen pakiet s-line w środku i kiere od B7 czyli ktoś coś dłubał Poczytaj sobie tutaj o pakiecie s-line http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 i wszystko będziesz wiedział. A jak chcesz zobaczyć jak wygląda zewnętrzny s-line w praktyce looknij do profilu pablo lub mojego o mnie dobrze widac bo mam srebrny kolor auta to sie wszystko dokładnie odróżnia
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Czyli nie jestem jedynym który o tym słyszał. Podobna sprawa jest w Niemczech z oponami tzn. jeśli zima pojedziesz przez niemcy na letnich oponach i policja cię dorwie to masz koniec wycieczki. Auto na lawete i kupujesz opony w pierwszym lepszym serwisie albo wracasz do domu pieszo.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurde a ja już kupiłem rozrząd SKF-a
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Maciej CIN skoro jest ściągany to po to, żeby nie był na aucie jeśli nie jest potrzebny a poza tym obiło mi sie gdzieś o uszy, że jeśli hak można odpiąć to powinien być odpięty. O ile się nie myle to diagnosta na przeglądzie mi tak powiedział.
-
[B6 AWX] Problem z maską od komory silnika
A u mnie jest taki problem, że żeby otworzyć maskę to tak mocno trzeba ciągnąć tą rączkę w samochodzie, że za każdym razem mam strach, że się linka zerwie albo coś Nie wiem co mam z tym zrobić
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Zamek jest zawalony syfem bo ten hak powinien cały czas leżeć w bagażniku a nie jeździć na aucie. Ile chcesz za ten cały hak?? bo zastanawiam sie nad załozeniem
-
[ALL B6] Srebna Perła 1.9 tdi quattro sedan
Quattro Reszte się dołoży
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
To już chyba sam przygotuje lakiernikowi pod podkład tą ramkę i popielniczkę Jeszcze mam pytanko odnośnie znaczka quattro, on jest przyklejony?? łatwo się go zrywa?? tą chromowaną rameczkę wokół drążka zmiany biegów malowałeś na czarno czy może są gdzieś dostępne czarne od ręki??
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Dawaj foty bo opisie wygląda na to, że ładna B6 jest
-
[ALL B6/B7] Nadkola przednie
Domniemam, że tak ale głowy sobie odciąć nie dam
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Czester mam pytanko odnośnie malowania dekorów bo tak mi się to u ciebie spodobało, że u mnie będzie tak samo Orientujesz sie może czy lakiernik nie narzekał na malowanie popielniczki i ramki wokół drążka zmiany biegów?? bo ogólnie dekory są plastikowe i z pomalowaniem ich nie ma problemu ale popielniczka i ramka jest pokryta tak jakby gumą i zastanawia mnie jak sobie lakiernik z tym poradził?
-
[ALL B8] Zmiana zwykłych lamp na xenon
Dla ciebie nie ma nigdy problemów więc nie powinieneś się wypowiadać To co dla ciebie jest proste jak budowa cepa to dla innych jest inżynierią ekstremalną