Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Dzięki _Makki_ na ciebie zawsze można liczyć Jakiej firmy tar remover najlepiej zakupić bo ma je Auto Glym, Megs i pewnie 100 innych firm, jaki polecacie??
  2. wyslij za pobraniem a do paczki włóż cegłę Niech poczuje jak to jest być wyjebanym
  3. vario co do glinki to wszystko wiem bo mam kosmetyków Megsa za jakies 1500zł i już bawie się tym od ponad roku zgubiło mnie to co tutaj napisałeś i dlatego zapytałem czy IronX-a używac na mokro bo nie wiedziałem, że piszesz w tym momencie o glince.
  4. Flayer poczochrałeś mi rzęsy tymi tekstami, że teraz jest muł jak ch*j Przejedz się zwykłym 1.9 TDI i wtedy stwierdzisz, że masz pocisk a nie samochód
  5. Tzn. najpierw zmoczyć koła/auto a dopiero później pryskać IronX-em??
  6. :shocked: Dupe będzie urywać to B6 Dosyc, że wygląd jest super to do tego pod maska tyle co w RS4
  7. wszystko ładnie ale zderzak s-line wyglądałby zdecydowanie lepiej :gwizdanie: Gleba i koło min 18" i bedzie kox
  8. Dziś zakupiłem IronX, nigdy wcześniej tego nie uzywałem ale z tego co wiem jest super więc musze troche moje 19 doprowadzic do stanu uzywalnosci na lato ale to dopiero jak mróz zelżeje bo teraz jest -2 w UK Jeszcze jedno pytanko, kiedy uzyć tego na aucie przed glinkowaniem czy po glinkowaniu??
  9. Jak masz quattro to znaczek s-line nie jest zakładany na gril wiec nie dokupuj tego znaczka bo jak je założysz obydwa to zrobisz choinke z auta Albo quattro albo s-line a z mojego punktu widzenia quattro wygląda o wiele lepiej
  10. Co do skrzyni to miałem podobnie z wstecznym przy A6 ale to szarpniecie było tylko delikatnie odczuwalne.
  11. Brakuje ci dokładek zderzaków s-line które wygladaja o niebo lepiej niz zwykłe i listw drzwiowych s-line które poszeżaja wizualnie auto no i lotki na klapę bagażnika Cały koszt tego moda to jakies 2000-2500zł wszystko zależne za jaką cenę wyrwiesz części
  12. Ten przycisk z tą głową to wybieranie głosowe do telefonu a nie działa bo pewnie nie masz wszystkiego podłączonego i ogarniętego z RNS-e Wiesz już jaka jest róznica między s-line zewnetrznym a zwykłym pakietem?? Ja tez miałem A6 2003 rok 2.5 TDI quattro 180 koni i nic mi sie z nia nie działo a miałem nalatane w niej dużo km. Kupił ja ode mnie mój kolega i nadal śmiga bez żadnego problemu.
  13. Obydwa auta są kozackie gleba robi robote, ciekawe jak bedzie wyglądać furka na 19" Jedno co mnie wkurza to zawieszenie które dostaje po d*pie od 19" Mi po jednym sezonie juz cos puka w prawym przednim kole
  14. Środek bardzo przyjemny, zazdroszcze szyber dachu Masz pełen pakiet s-line w środku i kiere od B7 czyli ktoś coś dłubał Poczytaj sobie tutaj o pakiecie s-line http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 i wszystko będziesz wiedział. A jak chcesz zobaczyć jak wygląda zewnętrzny s-line w praktyce looknij do profilu pablo lub mojego o mnie dobrze widac bo mam srebrny kolor auta to sie wszystko dokładnie odróżnia
  15. Czyli nie jestem jedynym który o tym słyszał. Podobna sprawa jest w Niemczech z oponami tzn. jeśli zima pojedziesz przez niemcy na letnich oponach i policja cię dorwie to masz koniec wycieczki. Auto na lawete i kupujesz opony w pierwszym lepszym serwisie albo wracasz do domu pieszo.
  16. Kurde a ja już kupiłem rozrząd SKF-a
  17. Maciej CIN skoro jest ściągany to po to, żeby nie był na aucie jeśli nie jest potrzebny a poza tym obiło mi sie gdzieś o uszy, że jeśli hak można odpiąć to powinien być odpięty. O ile się nie myle to diagnosta na przeglądzie mi tak powiedział.
  18. A u mnie jest taki problem, że żeby otworzyć maskę to tak mocno trzeba ciągnąć tą rączkę w samochodzie, że za każdym razem mam strach, że się linka zerwie albo coś Nie wiem co mam z tym zrobić
  19. Zamek jest zawalony syfem bo ten hak powinien cały czas leżeć w bagażniku a nie jeździć na aucie. Ile chcesz za ten cały hak?? bo zastanawiam sie nad załozeniem
  20. Quattro Reszte się dołoży
  21. To już chyba sam przygotuje lakiernikowi pod podkład tą ramkę i popielniczkę Jeszcze mam pytanko odnośnie znaczka quattro, on jest przyklejony?? łatwo się go zrywa?? tą chromowaną rameczkę wokół drążka zmiany biegów malowałeś na czarno czy może są gdzieś dostępne czarne od ręki??
  22. Dawaj foty bo opisie wygląda na to, że ładna B6 jest
  23. Domniemam, że tak ale głowy sobie odciąć nie dam
  24. Czester mam pytanko odnośnie malowania dekorów bo tak mi się to u ciebie spodobało, że u mnie będzie tak samo Orientujesz sie może czy lakiernik nie narzekał na malowanie popielniczki i ramki wokół drążka zmiany biegów?? bo ogólnie dekory są plastikowe i z pomalowaniem ich nie ma problemu ale popielniczka i ramka jest pokryta tak jakby gumą i zastanawia mnie jak sobie lakiernik z tym poradził?
  25. Dla ciebie nie ma nigdy problemów więc nie powinieneś się wypowiadać To co dla ciebie jest proste jak budowa cepa to dla innych jest inżynierią ekstremalną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.