Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
B6 też ma lakierowane progi od 2003 roku. Co do malowania progów to ja nie widzę, żadnego problemu, chłopaki malują i żadnych "pajaczków" nie mają. Jak lakiernik nie ogarnięty to potem wychodzą cuda na lakierze. Ja jeszcze nigdy problemów z malowanymi plastikami. ---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:30 ---------- Albo góra i dół S4 albo góra i dół s-line. Mix nie ciekawie bedzie wygladał
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Nie nie ma grila maski s-line
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
mlody popraw linki do fotek bo nie ma żadnych zdjęć.
-
[ALL B6] Avant zderzak s-line tylny
Co tu dużo pisać... Nie
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Tak jak greg napisał dokładka podchodzi bez zadnego rezania. odpinasz twoja i przypinasz dokładke s-line. Ten zderzak jest spoko ale nie ma tam grila który kosztuje 450zł no i kratki ma pełne a nie dziurkowane więc będziesz miał zatkane chłodzenie intercoolera.
-
[B6 AWX] Pompa paliwa w zbiorniku paliwa.
Za nie wiedzę się płaci wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać na forum
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Dokładka od avanta nie pasuje. Tutaj masz nr części i ceny: 8E0 807 103 BB GRU - Nakładka przedniego zderzaka (wariant pod układ zmywania reflektorów) 1819.44zł 8E0 807 110 B GRU - Spojler przedniego zderzaka 513.44zł 8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwa dyfuzory) 834.99zł 8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom) 443.77zł 8E0 807 681 C 01C - Kratka wlotu powietrza lewa 92.94zł To by było na tyle Potrzebyjesz więcej to poczytaj tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88194-ALL-B6-Pakiet-S-line-%28zewn%EAtrzny-i-wewn%EAtrzny%29
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum kolego- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemnko- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- [ALL B6] Co to za część*?
Dziwne bo to występuje razem z lampą. Na allegro tego nie znajdziesz. Jeśli wystepuje to oddzielnie to jedynie ASO.- [ALL B6] Co to za część*?
to jest element lampy i nie występuje oddzielnie z tego co mi wiadomo - Nowicjusz - wątek powitalny