Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. śliska się dlatego ja robie tylko cleanerem i to tyle i wtedy trzyma sie ładnie w rękach i nie śliska.
  2. tego to nie wiedziałem bo wcześniej nie miałeś w profilu wpisane IRL A co to u was nie ma A4 w IRL, ze do UK przyjechałeś kupić??
  3. Będziesz tym latał po PL?? to teraz mozna rejestrowac auta z kierą po prawej?? Czy bedziesz robił przekładkę?
  4. Ładna sztuka z pełnym s-linem Ile Cie uczyniła?? Jakies 11 tysiaków? Ważne, ze jest led na przodzie bo tu w UK jest więcej ze zwykłymi lampami niz z ledami i strasznie mnie to wkurza.
  5. dokładnie tak było znam takie przykłady Ja tez znam. Moi rodzice, zabrali kredyt na budowe domu i po inflacji ojciec spałacił ten kredyt trzema wypłatami.
  6. Ktoś pytał czym sie zajmuje. Pracuje w UK w panstwowej firmie która jest odpowiedzialna za zaopatrzenie szpitali we wszystko co tam mozna znaleźć od strzykawek i igieł przez worki na trupy, proszki do prania, kontenery na amputowane części ciała oraz słodycze i napoje więc tym zajmował sie w PL nie będę Planujemy z zona powrót do PL i teraz pytanie w co uderzyć. Myjnie bezdotykowe to dobry pomysł ale są już dwie w moim mieście. Mieszkania nie kupie bo to bezsensu. Jak już pisałem, zastanawiałem się nad sprowadzaniem maszyn budowlanych i ich dalsza sprzedażą oraz wynajmem. Np Zageszczarki, koparki itd. Jest bieda w PL ale co drugi sie buduje i zawsze ktos ma do wykopania jakies fundamenty czy też jakąś dziurę do oczyszczalni przydomowej. Cieszka sprawa a nie jeden by powiedział, ze gdyby miał pieniadze to by rozkręcił jakis interes.
  7. Witam panowie. Pytanie jak w tytule. jaki interes w PL mozna założyć za kwote 130 - 170 tys zł?? Broń panie Boże sklep spożywczy i handel samochodami Macie jakies pomysły. Chodzi mi po głowie sprowadzanie maszyn budowlanych typu mini koparki, ładowarki itp ale gdzie takie cuda kupić?? w Chinach?? :-) jeśli macie jakieś pomysły to piszcie.
  8. Zobacze co sie tam porobiło i napewno dam znać co i jak
  9. No to jest robota na weekend
  10. Witam Przestała mi świecić jedna lampka od oświetlenia tablicy. początkowo myślałem, że to żarówka ale niestety nie. Żarówke wymieniłem i czapa Okazało się, że nie dochodzi prąd i teraz pytanie co mogło się stać?? Jedna strona świeci a druga nie. Czy jest mozliwe, zeby gdzies się cos odłaczyło albo kable przerdzewiały?? Proszę o sugestie panowie!
  11. Powitać Panowie mam mały problem z moja spręzarka, tzn wszystko działa ale wydaje dziwne dzwieki, takie jakby "chrupotanie" jakby coś się tam wkręciło. Jak wyłącze klimę to dzwiek cichnie aczkolwiek nie zawsze. Wiem, ze jest cos takiego jak koło pasowe klimy, niezbyt tania rzecz i dostępna tylko w ASO czy to mozę byc to?? Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
  12. szkoda, że dokładka tylnego zderzaka nie jest s-line. Auto z tyłu jest wtedy jakby troszke agresywniejsze i ten czarny pas dodaje charakteru Poza tym jednym szczegółem autko bardzo ładnie sie prezentuje
  13. Nie miałem nic złego na myśli No pewnie, że warto przypomnieć i dlatego podziekowałem za podpowiedz
  14. Używałem juz karchera Vario więc wiem co i jak z rozpuszczaniem proszku oraz czyszczeniem po kazdym praniu ale dzieki za podpowiedz
  15. Najszybciej znajdziesz w Lesznie. Miałem kiedys nr do kolesia ale nie moge go teraz znaleźć. Ale w Lesznie jest wielu majstrów co to robią. Ja za swojego ostatniego sedana zapłaciłem 450zł i sam wyciagałem szyby
  16. Na stronie karchera w UK jest promocja i na złotówki wychodzi za 1800zł Jutro do nich zadzwonie i sie dowiem co i jak
  17. Czyli 100 w zupełności mi wystarczy
  18. Rozrząd, olej, wszystkie filtry czyli kabinowy, powietrza, paliwa. Co do oleju to kazdego indywidualna sprawa, ja polecam Motul Ps. Pierwszy raz samochód kupiłeś?? Z komisu, bez ksiązki z przebiegiem 83 tys w 283 bym uwierzył
  19. W UK akurat na dzień dzisiejszy wychodzi taniej bo funt troszke spadł. Jak wróci do tego co jakieś 3 tyg temu to cena sie zrównuje. Jaka jest różnica między Puzzi 100 a 200?? oprócz ceny rzecz jasna
  20. Znajomy ma A4 z tym pakietem i jak dla mnie to ten pakiet wygląda jak jakis wiejski tuning
  21. mam zamiar kupić zakupić Karchera puzzi 100 do prania. Odkurzacz który przydaje się w życiu codziennym do np wyprania dywanów jak i wyczyszczenia wnetrza auta. Mam na oku tego ale może ma ktoś jakies wejścia w PL załatwia taniej?? Ten w przeliczeniu na złotówki wychodzi za 1983zł. Bedę za 5 tygodni w PL więc moze lepiej tam szukać w jakis sklepach nie koniecznie internetowych?? KARCHER PUZZI 100 CARPET CLEANER - NEXT DAY DELIVERY | eBay
  22. Panowie we wrześniu będę wymieniał drążki kierownicze i łaczniki stabilizatora. Jakie drążki wybrać bo patrząc na ceny nic nie łapie, Lemfordera sa po 300zł i również po 90zł więc albo to jakaś ściema albo jestem nie kumaty Jeśli macie jakieś dobre strony i poleconych sprzedawców to prosze o linki. dzięki ---------- Post dopisany 25-07-2012 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 13:58 ---------- Widzę, że nikt nie potrafi pomóc
  23. Fura kox!!! Piekny kolor skóry no i B&O O mocy nie wspomne bo wiadomo, że robi wrażenie!
  24. po rozebraniu klapa się zamyka ale na FIS-ie pokazuje cały czas ze klapa jest otwarta. Posprawdzałem styki i kostki i wszystko jest ok. dziwna sprawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.