Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
śliska się dlatego ja robie tylko cleanerem i to tyle i wtedy trzyma sie ładnie w rękach i nie śliska.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
A7 to ogień z d*py
-
[B8 CAGA] czarny kot
tego to nie wiedziałem bo wcześniej nie miałeś w profilu wpisane IRL A co to u was nie ma A4 w IRL, ze do UK przyjechałeś kupić??
-
[B8 CAGA] czarny kot
Będziesz tym latał po PL?? to teraz mozna rejestrowac auta z kierą po prawej?? Czy bedziesz robił przekładkę?
-
[B8 CAGA] czarny kot
Ładna sztuka z pełnym s-linem Ile Cie uczyniła?? Jakies 11 tysiaków? Ważne, ze jest led na przodzie bo tu w UK jest więcej ze zwykłymi lampami niz z ledami i strasznie mnie to wkurza.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
dokładnie tak było znam takie przykłady Ja tez znam. Moi rodzice, zabrali kredyt na budowe domu i po inflacji ojciec spałacił ten kredyt trzema wypłatami.
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Ktoś pytał czym sie zajmuje. Pracuje w UK w panstwowej firmie która jest odpowiedzialna za zaopatrzenie szpitali we wszystko co tam mozna znaleźć od strzykawek i igieł przez worki na trupy, proszki do prania, kontenery na amputowane części ciała oraz słodycze i napoje więc tym zajmował sie w PL nie będę Planujemy z zona powrót do PL i teraz pytanie w co uderzyć. Myjnie bezdotykowe to dobry pomysł ale są już dwie w moim mieście. Mieszkania nie kupie bo to bezsensu. Jak już pisałem, zastanawiałem się nad sprowadzaniem maszyn budowlanych i ich dalsza sprzedażą oraz wynajmem. Np Zageszczarki, koparki itd. Jest bieda w PL ale co drugi sie buduje i zawsze ktos ma do wykopania jakies fundamenty czy też jakąś dziurę do oczyszczalni przydomowej. Cieszka sprawa a nie jeden by powiedział, ze gdyby miał pieniadze to by rozkręcił jakis interes.
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Witam panowie. Pytanie jak w tytule. jaki interes w PL mozna założyć za kwote 130 - 170 tys zł?? Broń panie Boże sklep spożywczy i handel samochodami Macie jakies pomysły. Chodzi mi po głowie sprowadzanie maszyn budowlanych typu mini koparki, ładowarki itp ale gdzie takie cuda kupić?? w Chinach?? :-) jeśli macie jakieś pomysły to piszcie.
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Zobacze co sie tam porobiło i napewno dam znać co i jak
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
No to jest robota na weekend
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Witam Przestała mi świecić jedna lampka od oświetlenia tablicy. początkowo myślałem, że to żarówka ale niestety nie. Żarówke wymieniłem i czapa Okazało się, że nie dochodzi prąd i teraz pytanie co mogło się stać?? Jedna strona świeci a druga nie. Czy jest mozliwe, zeby gdzies się cos odłaczyło albo kable przerdzewiały?? Proszę o sugestie panowie!
-
Dziwne dzwięki ze sprężarki klimy
Powitać Panowie mam mały problem z moja spręzarka, tzn wszystko działa ale wydaje dziwne dzwieki, takie jakby "chrupotanie" jakby coś się tam wkręciło. Jak wyłącze klimę to dzwiek cichnie aczkolwiek nie zawsze. Wiem, ze jest cos takiego jak koło pasowe klimy, niezbyt tania rzecz i dostępna tylko w ASO czy to mozę byc to?? Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
-
[B6 AVF] B6 Quattro by Prince
szkoda, że dokładka tylnego zderzaka nie jest s-line. Auto z tyłu jest wtedy jakby troszke agresywniejsze i ten czarny pas dodaje charakteru Poza tym jednym szczegółem autko bardzo ładnie sie prezentuje
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie miałem nic złego na myśli No pewnie, że warto przypomnieć i dlatego podziekowałem za podpowiedz
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Używałem juz karchera Vario więc wiem co i jak z rozpuszczaniem proszku oraz czyszczeniem po kazdym praniu ale dzieki za podpowiedz
-
przyciemnianie szyb...gdzie koło Wolsztyna
Najszybciej znajdziesz w Lesznie. Miałem kiedys nr do kolesia ale nie moge go teraz znaleźć. Ale w Lesznie jest wielu majstrów co to robią. Ja za swojego ostatniego sedana zapłaciłem 450zł i sam wyciagałem szyby
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Na stronie karchera w UK jest promocja i na złotówki wychodzi za 1800zł Jutro do nich zadzwonie i sie dowiem co i jak
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli 100 w zupełności mi wystarczy
-
Przegląd audiczki
Rozrząd, olej, wszystkie filtry czyli kabinowy, powietrza, paliwa. Co do oleju to kazdego indywidualna sprawa, ja polecam Motul Ps. Pierwszy raz samochód kupiłeś?? Z komisu, bez ksiązki z przebiegiem 83 tys w 283 bym uwierzył
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
W UK akurat na dzień dzisiejszy wychodzi taniej bo funt troszke spadł. Jak wróci do tego co jakieś 3 tyg temu to cena sie zrównuje. Jaka jest różnica między Puzzi 100 a 200?? oprócz ceny rzecz jasna
-
Co sądzicie o tylnym zderzaku Votex + przedni S-line
Znajomy ma A4 z tym pakietem i jak dla mnie to ten pakiet wygląda jak jakis wiejski tuning
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mam zamiar kupić zakupić Karchera puzzi 100 do prania. Odkurzacz który przydaje się w życiu codziennym do np wyprania dywanów jak i wyczyszczenia wnetrza auta. Mam na oku tego ale może ma ktoś jakies wejścia w PL załatwia taniej?? Ten w przeliczeniu na złotówki wychodzi za 1983zł. Bedę za 5 tygodni w PL więc moze lepiej tam szukać w jakis sklepach nie koniecznie internetowych?? KARCHER PUZZI 100 CARPET CLEANER - NEXT DAY DELIVERY | eBay
-
Jakie drążki kierownicze wybrać
Panowie we wrześniu będę wymieniał drążki kierownicze i łaczniki stabilizatora. Jakie drążki wybrać bo patrząc na ceny nic nie łapie, Lemfordera sa po 300zł i również po 90zł więc albo to jakaś ściema albo jestem nie kumaty Jeśli macie jakieś dobre strony i poleconych sprzedawców to prosze o linki. dzięki ---------- Post dopisany 25-07-2012 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 13:58 ---------- Widzę, że nikt nie potrafi pomóc
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Fura kox!!! Piekny kolor skóry no i B&O O mocy nie wspomne bo wiadomo, że robi wrażenie!
-
Zamek bagażnika nie zatrzaskuje się. Nikt nie pomoże??
po rozebraniu klapa się zamyka ale na FIS-ie pokazuje cały czas ze klapa jest otwarta. Posprawdzałem styki i kostki i wszystko jest ok. dziwna sprawa