Treść opublikowana przez michur79
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Nie ma sprawy ale dopiero w styczniu bo mieszkam w Niemczech i kumpel mi go przywiezie.Więc jak go pomaluję i zamontuję do wrzucę fotki.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
I tak robię zamówiłem #2.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
No i ta cena :gwizdanie:
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
No i właśnie coś takiego chcę zrobić ze swoim tylko ja mam kolorek grafitowy.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
No nie wiem czy wiejski tuning.Przecież nic innego nie będę robił jedynie ściemka szyb i aluski 18".A spojlerek jest delikatny nie jak ta półka na książki http://www.moto.allegro.pl/item493978729_duzy_spojler_na_tyl_do_a4_zobacz.html :polew:
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Mi się wydaje że jest bardzo podobny. http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg A gdzie dostanę te lampki jak na obrazku i ile kosztują
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Ale wielu z was ma takie coś na tylnej klapie b6 i jest wiele pozytywnych opinii.Poczekam na resztę jak na razie wypowiadają się osoby które mają b5.Jak bym miał b5 to też bym na tył nic nie nakładał bo wygląda lepiej bez niczego.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Co powiecie na ten spojler http://www.moto.allegro.pl/item498684130_lotka_spojler_na_tylna_klape_do_audi_a4_b6.html alb ten http://www.moto.allegro.pl/item487398589_audi_a4_8e_b6_2001_2004_spoiler_s4_look_tfb_tuning.html Lepiej widzi mi się ten drugi.
-
[B6 AWX] Problem z Cd
No wiadomo to mp3 a nie audio ale jak się znajdzie dobre pasmo to nie słychać szumów itp.
-
[B6 AWX] Problem z Cd
Niestety kupiłem płytkę czyściłem i nic.Ale kupiłem takie coś http://www.allegro.pl/item488206620_mp3_transmiter_eq_wbudowane_4gb_samsung_sklep_w_wa.html i nie potrzebuję już płytek cd bo mam 4gb mp3
-
[B6 AWX] Problem z Cd
Jeszcze nie .Dzisiaj jadę kupić płytkę do czyszczenia.
-
[B6 AWX] Problem z Cd
Kupiłem w piątek moją miłość a4 b6 z 2001roku 1,9 tdi 130Km i mam problem z radyjkiem concert http://img105.imageshack.us/my.php?image=concertcdgrunfv1.jpg a raczej z Cd nie czyta mi płyt wkładałem już nagrywane w nero z prędkością 12 i orginały i wyskakuje mi error.O co chodzi bo nie kumam.Macie jakieś sugestie???Proszę o pomoc.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja gram w COD 4 i czekam już na piątkę
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Mogę być twoim szoferem???Proszę będę jezdził za darmo
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ja na pewno wrzucę bo w poniedziałek ją odbieram.Więc trochę cierpliwości.
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ja też bym się dołączył ale siedzę za miedzą.Ale jak tylko będę w PL to mam nadzieję że coś zorganizujemy
-
[ALL B6] Wyświetlacz.Proszę o pomoc.
Dzięki za odpowiedzi już wszystko wiem
-
[ALL B6] Wyświetlacz.Proszę o pomoc.
No nie ale czy to może być jakaś inna przyczyna???.Może komuś sie kiedyś tak zrobiło albo to od kręcenia licznika???
-
[ALL B6] Wyświetlacz.Proszę o pomoc.
Chcę kupić A4 b6 ale jest problem autko jest piękne z serii s-line.Ale coś się dzieje z wyświetlaczem komputera między zegarami,sam gaśnie albo jest cały biały z czarnymi paskami w pionie.Ile może kosztować naprawa i dlaczego tak się dzieje.I czy sie pchać w kupno.Pomóżcie.
-
[ALL B5] problemy z ...?
Może kiepski gaz zatankowałeś :gwizdanie:
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
No to żeś zaszalał.Bardzo fajnie to wygląda jeszcze szybki ściemnić i
-
[B6 ALT] Gdzie podłączyć te przewody??? (zdjęcia)
Moim zdaniem jak masz tak zakończone kable to przeważnie służą do masy.Więc moim zdaniem podłączyć do bloku silnika.
-
[B6 AWX] Problem z temperaturą płynu chłodniczego
Ja miałem kiedyś taki problem w golfie 3.Zagotował sie na autobahnie w Niemczech.Musiałem go ściągać do najbliższego warsztatu.Wymienili mi pompę wody,uszczelkę pod głowicą,termostat i zapłaciłem za wszystko 600Euro+noc w hotelu.Na drugi dzień ujechałem 40km i znowu to samo.Wkur.....em sie ściągnąłem auto z powrotem do domu na lawecie i podjechałem do znajomego mechanika.Okazało sie że w korku od zbiorniczka wyrównawczego była pęknięta uszczelka.KOSZT JEDYNE 3Euro.To się nazywa przyroda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów.Właśnie mam zamiar kupić audi a4 z 2002r,diesla ze 131konnym silniczkiem.jakieś podpowiedzi???