Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michur79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michur79

  1. Nie ma sprawy ale dopiero w styczniu bo mieszkam w Niemczech i kumpel mi go przywiezie.Więc jak go pomaluję i zamontuję do wrzucę fotki.
  2. I tak robię zamówiłem #2.
  3. No i ta cena :gwizdanie:
  4. No i właśnie coś takiego chcę zrobić ze swoim tylko ja mam kolorek grafitowy.
  5. No nie wiem czy wiejski tuning.Przecież nic innego nie będę robił jedynie ściemka szyb i aluski 18".A spojlerek jest delikatny nie jak ta półka na książki http://www.moto.allegro.pl/item493978729_duzy_spojler_na_tyl_do_a4_zobacz.html :polew:
  6. Mi się wydaje że jest bardzo podobny. http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg A gdzie dostanę te lampki jak na obrazku i ile kosztują
  7. Ale wielu z was ma takie coś na tylnej klapie b6 i jest wiele pozytywnych opinii.Poczekam na resztę jak na razie wypowiadają się osoby które mają b5.Jak bym miał b5 to też bym na tył nic nie nakładał bo wygląda lepiej bez niczego.
  8. Co powiecie na ten spojler http://www.moto.allegro.pl/item498684130_lotka_spojler_na_tylna_klape_do_audi_a4_b6.html alb ten http://www.moto.allegro.pl/item487398589_audi_a4_8e_b6_2001_2004_spoiler_s4_look_tfb_tuning.html Lepiej widzi mi się ten drugi.
  9. No wiadomo to mp3 a nie audio ale jak się znajdzie dobre pasmo to nie słychać szumów itp.
  10. Niestety kupiłem płytkę czyściłem i nic.Ale kupiłem takie coś http://www.allegro.pl/item488206620_mp3_transmiter_eq_wbudowane_4gb_samsung_sklep_w_wa.html i nie potrzebuję już płytek cd bo mam 4gb mp3
  11. Jeszcze nie .Dzisiaj jadę kupić płytkę do czyszczenia.
  12. Kupiłem w piątek moją miłość a4 b6 z 2001roku 1,9 tdi 130Km i mam problem z radyjkiem concert http://img105.imageshack.us/my.php?image=concertcdgrunfv1.jpg a raczej z Cd nie czyta mi płyt wkładałem już nagrywane w nero z prędkością 12 i orginały i wyskakuje mi error.O co chodzi bo nie kumam.Macie jakieś sugestie???Proszę o pomoc.
  13. Ja gram w COD 4 i czekam już na piątkę
  14. Mogę być twoim szoferem???Proszę będę jezdził za darmo
  15. Ja na pewno wrzucę bo w poniedziałek ją odbieram.Więc trochę cierpliwości.
  16. Ja też bym się dołączył ale siedzę za miedzą.Ale jak tylko będę w PL to mam nadzieję że coś zorganizujemy
  17. Dzięki za odpowiedzi już wszystko wiem
  18. No nie ale czy to może być jakaś inna przyczyna???.Może komuś sie kiedyś tak zrobiło albo to od kręcenia licznika???
  19. Chcę kupić A4 b6 ale jest problem autko jest piękne z serii s-line.Ale coś się dzieje z wyświetlaczem komputera między zegarami,sam gaśnie albo jest cały biały z czarnymi paskami w pionie.Ile może kosztować naprawa i dlaczego tak się dzieje.I czy sie pchać w kupno.Pomóżcie.
  20. Może kiepski gaz zatankowałeś :gwizdanie:
  21. No to żeś zaszalał.Bardzo fajnie to wygląda jeszcze szybki ściemnić i
  22. Moim zdaniem jak masz tak zakończone kable to przeważnie służą do masy.Więc moim zdaniem podłączyć do bloku silnika.
  23. Ja miałem kiedyś taki problem w golfie 3.Zagotował sie na autobahnie w Niemczech.Musiałem go ściągać do najbliższego warsztatu.Wymienili mi pompę wody,uszczelkę pod głowicą,termostat i zapłaciłem za wszystko 600Euro+noc w hotelu.Na drugi dzień ujechałem 40km i znowu to samo.Wkur.....em sie ściągnąłem auto z powrotem do domu na lawecie i podjechałem do znajomego mechanika.Okazało sie że w korku od zbiorniczka wyrównawczego była pęknięta uszczelka.KOSZT JEDYNE 3Euro.To się nazywa przyroda
  24. Witam wszystkich klubowiczów.Właśnie mam zamiar kupić audi a4 z 2002r,diesla ze 131konnym silniczkiem.jakieś podpowiedzi???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.