Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Foto zabawa
no to chyba jesteśmy w martwym punkcie teraz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I zaginął w akcji z bardzo cenna i poszukiwaną Finką Kasia powiem szczerze że jednak dobrze żeśmy go wtedy nie znaleźli bo nie dość że byśmy pobili wynik SebMis_a to jeszcze wracali do domku w poniedziałek :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:14_________________________________________________ po prostu żeś ładne zdjęcie zaj**ł do aukcji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sypie - będzie można się ślizgać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i dlatego nie noszę ze sobą dowodu
-
Montaż tempomatu A4 B5
już znalazłem i wiem o który sterownik Ci chodziło, nie wiem jak go przegapiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten dzień już nie będzie dobry ... dostałem na gg http://wp.tv/i,Kariera-naukowa-Joli-Rutowicz,mid,252173,klip.html?ticaid=677dd
-
Montaż tempomatu A4 B5
jakim sterowniku ? nie widzę tu żadnego sterownika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
robi się na poważnie pornografia .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież to dziecko jakieś... może mu chodzi o to że kiedyś będzie fajna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu też masz fajny ass: http://mark.photovillage.org/gallery/1000/Keyra_Ass te się nie ruszają :gwizdanie: Adaho było ale warto przypominać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
slaweq - wynocha :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szukacie dziury w całym tory są zajefajne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od części i nie tylko [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 09:52_________________________________________________14 luty się zbliża więc http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq
-
Strefa Śmiechu
Murzyn zatrudnił się u nas w kraju do obcinania gałęzi. Niechcący upiłował sobie palca u ręki. Poszedł do chirurga i poprosił żeby mu przyszyć nowego. Chirurg powiedział, że ma tylko białe palce, a że murzynowi to było bez różnicy, więc się zgodził. Wraca do domu autobusem a tam lekko pijany koleś mu się tak przygląda dłuższą chwilę, aż w końcu nie wytrzymuje i mówi: - widzę że kolega kominiarz od narzeczonej wraca.... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn zatrudnił się u nas w kraju do obcinania gałęzi. Niechcący upiłował sobie palca u ręki. Poszedł do chirurga i poprosił żeby mu przyszyć nowego. Chirurg powiedział, że ma tylko białe palce, a że murzynowi to było bez różnicy, więc się zgodził. Wraca do domu autobusem a tam lekko pijany koleś mu się tak przygląda dłuższą chwilę, aż w końcu nie wytrzymuje i mówi: - widzę że kolega kominiarz od narzeczonej wraca.... :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łahahahaha Czyścisz mi monitor. to coś TY tym razem zrobił na monitor :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
FORMALNIE nie ma, ale w praktyce udział w zlocie jest argumentem na + ..... poznać pozostałym Klubowiczom, a to oni przecież głosują na TAK lub NIE. przynajmniej tym co nie są od Ciebie z regionu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kiedyś był u nas na forum czarnoskóry człek .... przynajmniej z nicka i ese objeżdża dieslem ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sie tu nie spoufalaj z NASZĄ koleżanką :polew: nie spoufali się, ten jego klekot niby benzyna ale do czego to się nadaje lampy same wypadają, jakieś stroboskopy zamiast żarówek itd.. :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podziękował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rób to najlepiej w działach technicznych i nie trochę tylko trochę dużo trochę :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oni wymontują ...... a na następny dzień będzie na alledrogo.pl :gwizdanie: