Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to ostatnio "po prąd" wyjeźdżałem z parkingu ale dalej już było ok, 100km w niecałe 50min, mój nowy rekord powrotu z wawy na chatę [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:29_________________________________________________ nie przesadzaj nie wszyscy to robią- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Philipsy blue vision. Żaróweczki maja delikatną niebieska poświatę na bańce i świecą bardzo jasnym światłem. no co do wyglądu to mi wyjaśniłeś, a cena i ich rodzaj [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 17:58_________________________________________________ podczas jazdy to albo coś obciera albo pompa wspomagania daje o sobie znać- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
pany jest podpowiedź od mcm00 jest to amerykanin lata `60- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy do czynnego udziału w życiu forum/klubu :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakoś tylko jedno mi przychodzi do głowy Wiciu, ty obleśny staruchu. Wystraszysz nam nową koleżankę Kasia miała na myśli pewnie : Pójść, Położyć się, Przysnąć a Wiciu no to wiadomo :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 09:42_________________________________________________SebMis a Ty to uważaj bo kaszana rośnie w siłę, konto założyli nawet (stan konta 57pln) :polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale sobie słodzicie panowie :gwizdanie: btw: Legia Legia Legia........ :polew: ps. tylko nie mówcie że dolewam oliwy do ognia :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli jakie Ty wtedy kupiłeś żarówki do pozycyjnych ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma pani dwóch pilniczków do paznokci w domku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee byłem jakoś ostatnio dolicz że mam ponad 100km do arkadi w jedną stronę- Strefa Śmiechu
Gdyby nie miała 68 lat to pewnie inaczej by załatwiła sprawę w tym ośrodku co ja zdawałem to ona zdała by dopiero po 128 latach, żeby ponad 2 miesiące czekać na egzamin (u was też tak długo się czeka?)- [ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ale ciśnienie mi pokazuje ok, tylko brak podciśnienia. W dawnym samochodzie miałem 1.8 T benzyna, pokazywało pod i nadciśnienie, a tu tylko nadciśnienie. Prosze o odpowiedz kogos kto ma diesla i podłaczony wskaźnik. w dieslu nie będzie podciśnienia :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
napewno na pewno- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spociki warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://deser.pl/deser/1,97052,6238782,Latajacy_TIR_z_Polski_zadziwil_niemiecka_policje.html[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:08_________________________________________________ my.... to chyba prędzej wejdziemy jedną nogą w ..... niż do strefy euro- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie nie działa. Chyba w ogóle dziś nie działało ;( rano działało ale teraz niet- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy gg to się już na stałe zrypało :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dodatkowe atrakcje to muszę się chyba zapisać tu ładniej wyszła http://nasza-klasa.pl/profile/18272363/gallery/3[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 12:35_________________________________________________koleżanki też ma fajne http://nasza-klasa.pl/profile/22973427/gallery/2- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal ależ koleżeński ...... wątpię w to aby pomogło, w tym kraju tak się robi, ile razy widziałem jak jadą rano do pracy autobusem albo własnymi autami (wtedy jakiś trzeźwy kieruje) a reszta wiali browary całą drogę ....- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> i zapraszamy na spoty warszawskie- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ten rumak to narowisty jest ale to zależy od jeźdźca - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.