Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. chyba ma długie tory http://pl.youtube.com/watch?v=u0MoexYTSMU&feature=related
  2. było
  3. proszę o nie naśmiewanie się z historii polskiej motoryzacji !!!
  4. po oznaczeniu przekaźnika 204 12v 40A wychodzi że to jest przekaźnik do sondy lambda
  5. a na mojej stacji w dół 3.31zł
  6. http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35114,6189307,Strazacy_ratowali_kobiete_w_solarium.html
  7. wg tych info za parę lat będzie trzeba do sąsiadów jechać po używane aczwórki "Niemieckie dane rejestracyjne z ubiegłego roku pokazują, że Audi A4 był najchętniej kupowanym modelem klasy premium. Żaden inny model nie osiągnął imponującej liczby 98 714 sztuk, a lepszy wynik uzyskał tylko kompaktowy VW Golf. Audi A6 z wynikiem 45 304 sztuk, również okazało się najchętniej kupowanym modelem w swoim segmencie, natomiast druga generacja Audi TT z ilością 10 630 rejestracji stała się najbardziej popularnym modelem sportowym w Niemczech w 2008 roku. Model A4 Avant otrzymał zaszczytny tytuł samochodu flotowego roku przyznawanego przez Auto-Flotte magazyn. "
  8. No to nie wiem... slyszalem, ze laduje sie u nich w bazie i przy kontroli moga to wychwycic... Musze zapytac Roberta mogą jak była kontrola na granicach to taki mandat mógł czekać na Ciebie właśnie tam i przy następnym wjeździe na teren niemiec musiałeś go zapłacić.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 19:51_________________________________________________ Ja płaciłem u siebie ostatnio 130 zł z wymianą pompy wody W okolicach Wawy to ok . 300 zł to co oni Ci kurz z silnika przetarli tylko
  9. po prostu wycieraczka mu nie zbiera wszystkiego z szyby, po przejeździe zostje mu taki ślad _____/\__/\___/\____ powodem może być słaby docisk pióra do szyby
  10. Nie o to mi chodzilo... oni jechali do Hamburga gdzie jest od Berlina no limits chyba... nie pamietam dokladnie wlasnie, bo bylem tam 1,5r temu ostatni raz. jak od berlina do hamburga to ja tam w ogóle nie widziałem foto [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 16:44_________________________________________________Panowie pytanie: ile kosztuje wymiana rozrządu w ajm_ie? (znaczy tak oddaje auto do mechanika ma zrobić to co się robi przy wymianie, ja na własną rękę nie kupuję części)
  11. tak ale to na autostradach + na jezdni masz wymalowane białe pasy, a tak to foto stoją głównie na landówkach, przy robotach drogowych gdzie jest ograniczenie, przy szkołach i przedszkolach i przy tunelach, w Essen są fajne tunele i sporo foto [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 16:29_________________________________________________ mylisz się, na prawie 50% niemieckich autostrad jest wprowadzone ograniczenie do 130 także bez limitu prędkości pozostaje połowa z nich i to głównie w zachodnich niemczech
  12. siemka :> zapraszamy na spociki warszawskie
  13. doczytałem się o tempomacie nie mam wzmianki w opisie bezpieczników tylko nr 11 tak jak napisałem i nr 31 światła cofania, układ prędkości jazdy, przekładnia automatyczna [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 11:05_________________________________________________a jeszcze przejrzałem forum a6 i wychodzi na to że z tempomatem w a6 są dziwne problemy, nie będę kopiował wstawię tylko link to sam poczytasz http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=1419&highlight=tempomat
  14. bo sa mega ukryte czasem widać tylko sam obiektyw reszta jest za ogrodzeniem, barierką pozatym przy 170 km/h ciezko spostrzec bo u nich fotoradary stoją lub stawiają przenośne w sensownych miejscach a nie tak jak u nas najpierw walą ograniczenie do 50km/h niczym nieuzasadnione a potem stawiają fotoradar [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 10:06_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/kat,12471,title,Placi-duze-alimenty-na-nieswoje-dziecko,wid,10768900,wiadomosc_prasa.html?ticaid=175cb i komentarze :>
  15. dzięki za wyjaśnienie bezpiecznik nr 11 - układ regulacji prędkości jazdy
  16. domyślamy się że wynik konkursu to odwrotność kolejności wklejonych balkonów
  17. nie, oleju też nie vagiem zmienisz przebieg z mil na km, tyle że nie cofniesz licznika
  18. witamy na a4-klub.pl
  19. ja zaglądałem do klocków jak tylko się zapaliła kontrolka i było okładziny jeszcze ok 0.5cm
  20. a były w ogóle nie podswietlane były
  21. sprawdzenie bezpiecznika a TY masz a6 z manetką od a4 ? bo ja w a6 widziałem takie manetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.