Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AFN] Czy jest różnica w manetkach a4 - s4 ?
a te manetki od eSy to z którego są roku?
-
Strefa Śmiechu
I ma poszerzane nadkola? zadzwoń "z chęcią odpowiem na wszelkie pytania" a się wszystkiego dowiesz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motocykiel chociaż najszybszy jest dużo wolniejszy od GT3 w zakrętach, ale tu były łuki czyli kierowca miał wory do kostek. ładnie podsumowane, na prostej było by co innego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Sposób na nudę w samolocie :)
i to nie raz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
suli i tomaszust dzięki (ps. zmieściłeś się, a Suli rzutem na taśmę )
-
[B5 AJM] plyn wydostający się z climatronica do wnetrza auta..
sprawdź jakim płynem masz zalany układ chłodzenia, jak zielony to będziesz miał pewność że to z nagrzewnicy, słodki jest ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolkov dzięks
-
Strefa Śmiechu
1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych 2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB 3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników 4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy 5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę 6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. 7. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie! 8. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To po co są oznaczone poziomy mix i max ? dla zasady
-
Strefa Śmiechu
ludzie mają pomysły http://13k.pl/-/sugestia.php
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiemy chodź wczorajsza miejscówa jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy sedan B6 jest szerszy od avanta B6 :?: ps. poziek siorki zawsze mają racje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyń ...Cholinex juz mi dawno nie pomaga aha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga Cholinex i wszystko jasne :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już jest taki na forum
-
[ALL] Co za mróz
to wczoraj po spocie jak wracałem a i proszę nie pytać gdzie jest skazówka od prędkościomierza :gwizdanie:... nie chciała być fotografowana i się schowała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kilkanaście a może kilkadziesiąt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Parę minut przed parę powiadasz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak jeździliśmy to było w kilku autach max -13,5 o 22 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To temperatura z wczoraj wieczorem na placu ? to jak jechałem do domu, na placu było -17.5