Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaką masz pewność że tamten będzie śmigał taki placyk by się przydał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem. e tam wszystkiego da się nauczyć, mój już jest tak uje***ny że nie widać że to auto To na co wyglada ze sie tak zapytam zrobię mu jutro foty to sam ocenisz i chyba go w końcu wykąpie bo ten brud chyba jest ciężki i parę KM odejmuje :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, ragga po prostu nie umie jeździć brudnym autem. e tam wszystkiego da się nauczyć, mój już jest tak uje***ny że nie widać że to auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładny stoliczek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kurfa to ja nie przyjeżdżam :kox: :kox: :tongue4: tylko nie mówcie AndyN :polew: znów będzie że Flyer z kolegą przyjechał :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 12:29_________________________________________________CI z ełu to nawet Izimowy zlot organizują ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: to o której będziesz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u nas też już było- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trochę niesmaczny- [B5 1Z] Proszę o analizę błędów
to jest jeden błąd 1242- stopnie końcowe w sterowniku lub jak kto woli ostatni etap w jednostce kontrolnej 30-10 otwarty albo krótki B+-przerywany tyle z tłumaczenia- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- [B5 AFN] Czy jest różnica w manetkach a4 - s4 ?
włącznik wycieraczek i spryskiwacza przełącznik komp. pokładowego: 8D9 953 503 D przełącznik migaczy, świateł mijania i drogowych, błysku i świateł postojowych dla pojazdów z tempomatem 4D0 953 513 P- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto to ctv i czym zasłynął :?: Tomek nie pamiętasz ctv - "bezdymne programy" , a ostatnio to rezaniem Q :gwizdanie:- Ceny paliwa marzec 2026
ale macie fajne ceny jak wczoraj na Blisce najtaniej jak do tej pory ON za 3.35- Strefa Śmiechu
mały OT: Reniu pewnie znasz tą stronę http://www.opuszczone.com/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
normalnie jak z nimi pojedziesz to będziesz miał porządnego asa w rękawie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Franiu, to po MM lata prawdziwe RS? nie MM ino Sulejówek- [B5 AFN] Czy jest różnica w manetkach a4 - s4 ?
teoretycznie powinien pasować, chodź auta z początku produkcji miały inne kostki i trzeba przekładać kabelki od kierunków.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać Aha Franiu. Odebrałem to jakoś tak, że może jednak włączysz kompa. No nic, nie ma tematu. nie dałem rady już- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te Edek spokojnie, mówiłem Ci że przed chwilą kompa wyłączyłem i poszedłem kimać- Odkurzacze samochodowe
był już kiedyś bardzo rozbudowany topik na temat tych odkurzaczy, ciekawe wypowiedzi się pojawiały - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.