Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom :> ps. escort o mało nie zaj***ł w latarnie :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie widzicie że to chudineze jest napisane nawet :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kokos i suli dzięki za możliwość sprawdzenia możliwości quattro
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 11:10_________________________________________________http://media.wp.pl/kat,9916,wid,10720513,title,Oplatek-z-Rydzykiem-za-50-dolarow,wiadomosc.html?ticaid=17467[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 14:54_________________________________________________http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380094587616&ih=025&category=9835&ssPageName=WDVW&rd=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spox, jak dojadę
-
Jak on to zrobił?
nie to na TVN... turbo "nie do wiary" chyba jest/było na tvn zwykłym odnośnie auta to wszystko da się zrobić, kiedyś widziałem volvo na łazienkowskiej bokiem na chodniku między barierami leżał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli a nie leci Ci płyn z nadwozia między kołem a drzwiami kierowcy ? bo mógł się przewód rozłączyć
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
właśnie miałem pisać .... chudi.. mnie uprzedził :gwizdanie: MONTEVERDI High Speed 1970
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer było- Strefa Śmiechu
czyje to klocki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyznać się czyje to klocki ??- Kradzież Nawigacji!
tez racja ale z drugiej strony jak mu sie nie udało z radiem to moze tobie pociąc tapicerka tak mocno ze bedziesz musiał ja cała wymienić. mojemu koledze tak urzadzili auto nie mogli wymontować radio było mocno skrecone itd. to pocieli mu tapicerke nożem ze złości ale na to nie ma sposobu dokładnie tak, lepiej nie kombinować za bardzo, mojej koleżance zamontowaliśmy radio właśnie z tą śrubą z tyłu że bez jej odkręcenia nie szło go wyjąć, bilans próby kradzieży był taki: wybita szyba kierowcy, radio zdewastowane totalnie jakimś narzędziem prawdopodobnie wkrętakiem, porysowany kokpit (plastiki) i dziury w siedzeniu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? padlem ... no Korzen to już powinieneś się sam domyślić- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> wpadaj na spota- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na a4-klub.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- [B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
jak w dzień było -4; -5 a w nocy -15 to zapewniam Cię że nie śmigałeś na klimie bo klimy nie włączysz poniżej +5 stopni C- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest okazja na zorganizowanie II wspólnego spota/spotu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema juz sie poprawiłem ;P :embarrassed: :embarrassed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo sklonowałeś się http://www.a4-klub.pl/smf/odp_warszawa_witam_serdecznie-t60027.0.html;msg642859#new - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.