Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. raczej na podzespołach uniden_a :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:54_________________________________________________ bo 1.5 roku temu jeszcze mógł mieć homologację
  2. nie ma homologacji, to taki chwyt marketingowy :gwizdanie:
  3. masz do sprawdzenia cały układ (bo jak zakładam gaz masz sterowany linką) -sterownik -pompa podciśnienia -włącznik przy pedale sprzęgła -zawory pneumatyczne i wężyki -siłownik pneumatyczny -włącznik przy kierownicy
  4. do kogo pijesz ? no jak to do kogo ? Wicia, Suliego, Lexpara :wink4: :polew: a no tak nie pomyślałem a Spanky się nie załapał to tej elitarnej grupy :gwizdanie:
  5. do kogo pijesz ?
  6. co w niej nowego ?
  7. jeszcze zeby bylo o co jak piszesz i czytasz posty z komóry? ;p
  8. co do piany to poczytaj co pisałeś w wątku o zlocie. jesteś klubowiczem i w ogóle i jakaś odpowiedzialność powinna być a nie tak hop siup a potem tłumaczenia że plany się komplikują tym miłym akcentem kończę dyskusję.
  9. U mnie został ślad po staraym zanczku po oznaczeniach zresztą też. Mało widoczne - trzeba sie przyjżeć z bliska, ale wygląda to tak jakby miejsce w którym była przyklejona pianka weszło w reakcje z lakierem. Tylko miejscowo - nie wszędzie gdzie było coś przyklejone, ale moje wozidło ma już 13 lat... A tak z ciekawości : gdzie znalazłeś dla niego miejsce?? znaczy ślad w sensie "niewypalony słońcem lakier"? bo to to wiem, ale czy jakiś klej nie zostaje ?
  10. tak na ełu. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:54_________________________________________________ dokładnie A Ty się zapisałeś ? ja się nie zapisywałem i nie biłem piany że to że tamto .... a na koniec masz efekt taki sam jak ostatnio z letnim .... ja jak będę miał 100% pewność że mogę jechać to się zapisuję i jadę (oczywiście jak będą miejsca, tak jak to zrobiłem już 2x)
  11. Norbi na ełu jest esa podobno 320PS, 535NM
  12. nie śpijcie w autach http://www.break.com/index/passed-out-with-engine-on.html
  13. jak przy liczniku to może "brzęczyk" się zrypał
  14. czy po odklejeniu starego znaczka zostaną jakieś ślady? pytam bo nowy znaczek jest mniejszy niż ten mój na klapie i chyba znajdę dla niego inne miejsce
  15. wazeliniarz :polew: a b5 tam żadnej nie ma ? bo te są wypaśne
  16. pphammer2000 to forum jest o wszystkim [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 17:21_________________________________________________ a ja 8 z tą pierwszą z prawej, jak raz melony w moją rękę
  17. korzen dokręcił sobie trzecią na własną rękę
  18. wpis z naszego forum :gwizdanie: leflektorów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.