Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL] Uniden a homologacja
raczej na podzespołach uniden_a :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:54_________________________________________________ bo 1.5 roku temu jeszcze mógł mieć homologację
-
[ALL] Uniden a homologacja
nie ma homologacji, to taki chwyt marketingowy :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
[B5 ADR] Tempomat nie działa :/
masz do sprawdzenia cały układ (bo jak zakładam gaz masz sterowany linką) -sterownik -pompa podciśnienia -włącznik przy pedale sprzęgła -zawory pneumatyczne i wężyki -siłownik pneumatyczny -włącznik przy kierownicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do kogo pijesz ? no jak to do kogo ? Wicia, Suliego, Lexpara :wink4: :polew: a no tak nie pomyślałem a Spanky się nie załapał to tej elitarnej grupy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do kogo pijesz ?
-
Strefa Śmiechu
co w niej nowego ?
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
oki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze zeby bylo o co jak piszesz i czytasz posty z komóry? ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do piany to poczytaj co pisałeś w wątku o zlocie. jesteś klubowiczem i w ogóle i jakaś odpowiedzialność powinna być a nie tak hop siup a potem tłumaczenia że plany się komplikują tym miłym akcentem kończę dyskusję.
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
U mnie został ślad po staraym zanczku po oznaczeniach zresztą też. Mało widoczne - trzeba sie przyjżeć z bliska, ale wygląda to tak jakby miejsce w którym była przyklejona pianka weszło w reakcje z lakierem. Tylko miejscowo - nie wszędzie gdzie było coś przyklejone, ale moje wozidło ma już 13 lat... A tak z ciekawości : gdzie znalazłeś dla niego miejsce?? znaczy ślad w sensie "niewypalony słońcem lakier"? bo to to wiem, ale czy jakiś klej nie zostaje ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak na ełu. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 15:54_________________________________________________ dokładnie A Ty się zapisałeś ? ja się nie zapisywałem i nie biłem piany że to że tamto .... a na koniec masz efekt taki sam jak ostatnio z letnim .... ja jak będę miał 100% pewność że mogę jechać to się zapisuję i jadę (oczywiście jak będą miejsca, tak jak to zrobiłem już 2x)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi na ełu jest esa podobno 320PS, 535NM
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
toż to keżor ....
-
[ALL B5] Przewody pod przednimi siedzeniam
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie śpijcie w autach http://www.break.com/index/passed-out-with-engine-on.html- [B5 AEB] Dziwny dźwiek jakby budzik
jak przy liczniku to może "brzęczyk" się zrypał- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
czy po odklejeniu starego znaczka zostaną jakieś ślady? pytam bo nowy znaczek jest mniejszy niż ten mój na klapie i chyba znajdę dla niego inne miejsce- Szwedzki tuning II
wazeliniarz :polew: a b5 tam żadnej nie ma ? bo te są wypaśne- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pphammer2000 to forum jest o wszystkim [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 17:21_________________________________________________ a ja 8 z tą pierwszą z prawej, jak raz melony w moją rękę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
korzen dokręcił sobie trzecią na własną rękę- Strefa Śmiechu
wpis z naszego forum :gwizdanie: leflektorów - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.