Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. o f*ck :polew: o kurfa ... a w telewizji mowili ze Colgate to dobra pasta .... bo to ta z Chin
  2. siemka i zapraszamy na spociki warszawskie
  3. który to adaho ? bo tak fruwają że nie mogę poznać :gwizdanie:Korzeń foty impra pewnie też
  4. Daj im szansę, oni próbują dobic dzisijaj do 1800 stron i co Szust dałeś się raggamanowi wciągnąć w tą jego grę dla śmigających szybko po wawie ciekawe wypowiedzi klubowiczów warszawskich na AKP http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=85272
  5. no to widzę że coś straciłem a spóźniłem się tylko pół godzinki :polew:
  6. stawiam że to raczej do pływania niż latania
  7. no swoim nowiutkim R8 w limitowanej serii jednego egzemplarza
  8. przypominam - dla ochłody - szanse trafienia to 1:6 000 000 good luck i popsułeś mu całe dzieciństwo
  9. podziel się z nami wrażeniami
  10. jesień mamy, uważaj na "liście" :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 13:20_________________________________________________ ja ci dam !!! ja coś Ci wysłałem taki łańcuszek szczęścia! włącz głośno w pracy
  11. oo ! odrazu poprawa - ani jednego błędu w wypowiedzi - tak trzymaj Pietro :polew: :polew: To najbardziej bezpieczny sposób przekazywania informacji. normalnie padam :polew:
  12. no śmiech ... szczególnie z tej spudnicy a pisał ktoś już żeby "sprawdź ortografię" dać na czerwono i wytłuścić :gwizdanie:
  13. ja to ja ale nosfer i moskal Ty ale tam szła lepsza, bo za tym pasztetem byśmy się nie oglądali
  14. Proponuje zapytać na forum miłośników Nokii szczerze to nie chce mi się logować na kolejnym forum... myślałem że może miał ktoś styczność z tym fonem.
  15. pytanie: Czy nokia 6280 to dobry telefon?
  16. chodzi o to że nawet ja nie wiem co tam jest :gwizdanie: a może być wszystko a jeszcze jak coś zmontował.....
  17. na mój gust to tak będzie ps. http://www.carstyling.ru/en/cars.1970_Lancia_Stratos%20Zero.html
  18. Krzyniu, proooszę, tylko jedno.. Tomku lepiej nie [br]Dopisany: 30 Październik 2008, 09:21_________________________________________________ on nie chciał, on tylko listę robi to my chcemy
  19. oj wydaje mi się że się nie nadaje TOMKU PW poproszę
  20. adaho to jest klasyk, myślę że widziało to już 90%
  21. w Hiszpanii też biało oglądałem jakieś "wiadomości" jak autka się ślizgały itd.
  22. jeśli się ma kasę to nie ma problemu z tym, ja po sprawdzeniu w aso pl i aso de dałem na wstrzymanie z 1BE
  23. pamięciówke sobie strzel a nie foto kolegi bierzesz Żółwik dobre podsumowanie :polew:
  24. witamy na forum a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.