Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga będzie zajęty i to bardzo bo np pilnik mu masłem posmaruje i może sobie piłować i piłować do usranej śmierci :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dawaj śmiało pierwszy liść gratis a dresy za pół ceny :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Płaski i trójkątny W Twoim przypadku to cios grabiami ..a nie liść pilnik- będę szukał grabiami hm... to łopata dwunastka :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak znajdę to wezmę i gumówkę też ps. tylko jaki? płaski, okrągły, trójkątny, kwadratowy, drewniany ups zagalopowałem się.... [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 11:49_________________________________________________ jestem za porządnymi liściami :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Joasię Wicia ? :polew: :polew: padłem :polew: Lukas zobacz coś dla nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesteśmy inwigilowani przez....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Straszysz mnie ?? Nie fikaj bo wpadne na spota i będzie dym.I nie mam tu na myśli dymu z mojego diesla to i dobrze, będzie nas więcej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zróbcie zakup grupowy dla całej ekipy warszawskiej ... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
jakieś mikre to audi :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam Trza bujnać wora na stadion tylko który??? wyhacz jakąś beeemkę na mieście i kierownikowi zabierz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to zapowiada się ładna siara.... :gwizdanie: to może wszyscy niech założą dresy wtedy zobaczycie jakie zrobimy wrażenie na A3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie panowie bo to już jakaś psychoza się robi.... tylko żeby wieczorem nie było rozczarowania że laski od chłopaków auta pożyczyły :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze można zerknąć do słownika http://www.miejski.pl/slowo-Kr%C4%99ci%C4%87+%C5%9Bmig%C5%82em dobre cyt: "po prostu trzepanie kapucyna itp."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie.Rozmawiałem z nim wczoraj i powiedział , że na takim za***istym spocie , nie może zabraknąć "kręcenia śmigłem" o kręceniu śmigłem to i koleżanka na a3 pisała ciekawe czy to o to samo chodzi :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raga jak chcesz to wezmę gumówkę bo widziałem że jest gdzie się podłączyć, co się będziesz pilnikiem męczył
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i do zobaczenia :>
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
Gratki :oklaski: i dużo zdrówka dla malucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak będziesz miał ze sobą "krówki" to dasz radę :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 16:21_________________________________________________ jestem tylko waszym aniołem stróżem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cytat z zaprzyjaźnionego forum "nosfer i raggaman... spam flooderzy pierwsza klasa " :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i miłej lektury
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znam to to dobre jest :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomek kto jest ojcem...? no cóż będzie kolejny konkurs na wybory imienia ...