Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. i Bryńka zrobiła streszczenie tych 20 30 str, [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 19:46_________________________________________________ragga działa Ci gg? bo mi coś się pier**** i nie wiem co jest.
  2. tak myślałem bo też ją lubię
  3. Ive ja tak kiedys czytałem to niejaki Krzyniek groził, że mi zablokują dostęp do Warszawskich slaweq_u z tego co pamiętam to Tobie z innych powodów mieliśmy zablokować temat :gwizdanie: Iverson pani z avatara to ?? polska aktorka
  4. a to wersja... Po upojnej nocy - Słoneczko... - Tak, kotku? - Zrobisz śniadanie, rybko? - Oczywiście, skarbeńku. - Jajeczniczkę, rybko? - Ze szczypiorkiem, pieseczku. - Ale na masełku, żabciu? - Nie może być inaczej, misiu. - Kur*a, myszko... przyznaj się! Ty też nie pamiętasz, jak mam na imię?
  5. ..krzyniek..co jak co ..ale dymające psy oglądać to juz zlekka lipa przeglądałem inne forum i dział humoru, i oglądam wszystko po kolei - coś jak Iverson czytający posty warsafskie
  6. Ze co? Uzyj w zdaniu pewnie go bolało :polew: dobra żartowałem a tu mały głód http://pl.youtube.com/watch?v=0Sp-e-hAU38&feature=related
  7. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=84968 :> nie mam nic do murzyna... Pożar. Wieżowiec pali się od dołu. Nagle ludzie widzą, że na ostatnim piętrze są jeszcze jacyś ludzie. Strażacy próbują wejść po drabinach na górę, jednak drabiny są zbyt krótkie. Nagle przychodzi potężny, napakowany gość i krzyczy: - Skakać po pięciu! Ludzie co chwila skaczą po pięcioro, a paker łapie ich i odstawia na bok. W ten sposób uratował kilkadziesiąt osób. Nagle na dachu płonącego wieżowca staje Murzyn. - Skaczę sam! - krzyczy Murzyn i rzuca się w dół. Gdy był już przy ziemi, paker zamiast go złapać, zrobił unik i Murzyn zginął na miejscu. Paker krzyczy: - Ej, wy na górze! Spalonych nie rzucajcie!
  8. przez tego mega spota to i userów na przybyło ...
  9. witaj oczywiście na wspólnym spocie będziesz
  10. nie było mnie parę stron i faktycznie piszecie tu same..... :gwizdanie:
  11. Nosfer przyhamuj ja lubię polonezy zresztą my też mamy bzika na punkcie audi....
  12. witaj zapowiada się spot
  13. chwilowo go nie było bo logował się i witał na a3club..... :gwizdanie: kufa to teraz nie wiem czy jechać na spota audi czy polonezem (bo widzę że paru będzie poldkami
  14. Muza sie znajdzie ..któryś bagażnik otworzy ..rury nie trza .. zatańczy na filarze to może jakiś lepszy sprzęt można wziąć widziałem że jest gdzie się podłączyć to i jakieś kolorowe światełka zorganizować nikomu nie nie została rura z budowy fimc_a? chodzi o taki kawałek gdzieś ze 3mety + ta pani i spot będzie
  15. no pięknie :polew:
  16. podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze)
  17. honda to będzie musiała zrobić miejsce dla :gwizdanie:
  18. Tak, i jeszcze ustawienie w/g koloru, wieku i przebiegu tak tylko pytam bo byśmy jakąś fotę zrobili dla potomności
  19. ma być 3.05 co do mega spota czy będzie parkowanie autek jakoś zorganizowane np po jednej stronie a3 a a4 po drugiej czy jak popadnie
  20. świetny pomysł kiedyś na akp gadałem z klubowiczką z a3 ale nic nie udało się zorganizować. dawno nie byłem więc ja będę na 100%
  21. Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio. - Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko. - A ty, niedobra! Ty...! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz...! A Jasio krzyczy: - Super tatko, super! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał! Żona do męża: - kochanie co to jest konsternacja? - wiesz słoneczko, ja definicji nie znam, ale powiem ci tak ogólnie na przykładzie: Jedziesz do mamusi na tydzień więc ja sobie panienkę do domu na ten czas sprowadzam, ale ty się z mamą pokłóciłaś i po 2 dniach wracasz. Co widzimy: Ja w łóżku z panienką, a ty w drzwiach. Z mojej strony jest to konsternacja. - Czy ja kochanie dobrze zrozumiałam? Wyjeżdżasz na 3 dni na delegację, a ja sprowadzam sobie faceta... Mąż przerywa - o nie moja droga, k**ewstwa to ty z konsternacją nie mieszaj... Kolega opowiada koledze: - Byłem u lekarza i poprosiłem o syrop od kaszlu, a on dał mi nie wiem czemu środek na rozwolnienie. - Zażyłeś ten środek? - Zażyłem. - I co, kaszlesz? - Nie mam odwagi... Przychodzi Jasio z przedszkola. Gęba cała podrapana. Aż przykro patrzeć. - Co się stało, Jasiu? - krzyczy mama. - Aaaaaa... Tańczyliśmy wokół choinki. Dzieci było mało, a jodełka spora... Dwie babcie oglądają walkę bokserską w tv. Po serii ciosów jeden z zawodników pada na deski. Sędzia zaczyna liczyć, tłum szaleje! Wstanie!?! Nie wstanie!?! Wstanie!?! Nie wstanie!?! - Nie wstanie - komentuje jedna z babć - Znam chama z tramwaju. Sherlock Holmes wybrał się z Dr Watsonem do lasu. Biwak or something. W pewnym momencie w nocy Holmes budzi Watsona i pyta: - Drogi Watsonie, czy śpisz? - Nie.. - A co widzisz nad sobą, drogi Watsonie? - Widzę miliony gwiazd drogi Sherlocku. - I co ci to mówi, drogi Watsonie? - Zależy jak na to spojrzeć: z astronomicznego punktu widzenia mówi mi to, że są miliony galaktyk z miliardami gwiazd; z astrologicznego punktu widzenia widzę, ze wchodzimy w znak Byka; z meteorologicznego punktu widzenia mówi mi to, że jest szansa na dobrą pogodę jutro; z futurystycznego punktu widzenia sadze, ze kiedyś ludzie będą łatać do gwiazd.... A cóż Tobie to mówi drogi Sherlocku? - Mnie to mówi, drogi Watsonie, że ktoś nam zapier***** namiot! Co będzie jak się skrzyżuje blondynkę z psem husky? - Ano... są dwie możliwości: 1. albo wyjdzie nam blondynka za***iście odporna na mróz 2. albo husky, który będzie najlepiej ciągnął w całym zaprzęgu Dwie zakonnice jadą samochodem. Zabrakło im benzyny. Jedna z sióstr postanowiła iść na stację benzynową i wzięła ze sobą jedyne naczynie, jakie było dostępne - nocnik. Wróciła i z tego nocnika wlewa benzynę do baku. Obok samochodem przejeżdżają dwaj księża. Jeden mówi do drugiego: - Siła ich wiary rzuca mnie na kolana... Na lekcji religii zakonnica pyta dzieci: - Co to jest małe, je orzeszki, ma ruda kitę i skacze po drzewach? Wstaje Jasiu i mówi: - Na 99% to jest wiewiórka, ale jak siostrę znam, to może być Jezus.
  22. jeb***em gościowi z liścia :gwizdanie: i mniej więcej wyglądało to podobnie jak tu http://pl.youtube.com/watch?v=ceIqNH0-x-Y
  23. siemka :> i zapraszamy na spoty radomskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.