Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i odkryją sie zapomniane dziuple z łiskaczami robionymi z dykty i bejcy do podłóg O nie..gdzie ja teraz sie bede ubierał trzeba jechać może jakiś "kałach" się znajdzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stawiam na to drugie..,, zobaczcie jak on się uśmiecha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze tak jest, przerabiałem ostatnio
-
Formuła 1 2008
ładnie się zapisał w historii bo wygrał z 15 pozycji i pierwszy wyścig przy sztucznym świetle
-
[B5 AJM] dziwne świece
służą do nagrzania wnętrza jak silnik jest jeszcze nie nagrzany
-
[B5 AFN] Moja Druga Perełka !!!
pewnie kostki i przyciąć trzeba błotniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiciu możesz dostać kropka :gwizdanie: można to podciągnąć pod treści faszystowskie a tym samym pkt 8 regulaminu
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
jarucki wysłałem PW a jakby jeszcze kogoś interesowało to cały króciec wygląda tak
-
JAK DODAĆ FOTĘ SWEJ A4 DO PROFILU
jak do wątku, to załaduj fotę np tu http://www.postimage.org/ i potem wyświetlą Ci się trzy linki do niej, pierwszy z góry to "miniaturka na forum" -skopiuj go i wklej w wątek
-
Montaż tempomatu A4 B5
wcale nie bo nie tylko tak przesuwając na "AUFN" tempomat się uruchamia i powraca do prędkości zadanej wcześniej tj. przed naciśnięciem pedału sprzęgła/hamulca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bądź dobrej myśli :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 12:38_________________________________________________ to co Wy tam asfalt kładliście
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No coś rano sie zacina Mówiłem Krzyńkowi , żeby tyle nie tłukł w tą klawiaturę ..ale on mnie nie słucha ode mnie to z daleka bo dziś cały dzień nie byłem na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś nie martw się wypijemy po połówce jak będziemy nadrabiać :polew:
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/5150/Rekord_w_skoku_do_wody_na_brzuch
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już kiedyś o to pytałem .... AndyN się zdeklarował
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to jak.... że możesz sobie puzzle w domu sam poukładać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i zapraszamy na spoty warszawskie
-
zemsta-za-zdrade
jak ktoś chce wszystko obejrzeć to wystarczy wejść na tą stronę o zdradzie przez tą stronkę http://www.hidemyass.com/ :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
była pełna kultura :gwizdanie: