Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. + jeszcze sprawa w sądzie
  2. audi a8? czy to nie morgothv8 z akp? w Toruniu to chyba nie łon...
  3. witamy na forum a4
  4. witaj ja wysłałem info
  5. też nie na temat trochę ale: jechał gość nowym mesiem i on ma doświetlanie zakrętów halogenem to prawym to lewym, wyjeżdżał ze skrzyżowania w prawo a tam miśki stały, bach lizak i na margines standardowe bla bla bla i policjant nagle z tekstem że oślepił go halogenami(halogenem) i będzie mandat za nadużywanie świateł przeciwmgielnych! no gościu zaczął im tłumaczyć że to tak automatycznie itd. i im bardziej im to tłumaczył to misiaki się coraz bardziej wkurzali bo myśleli że głupków chce z nich zrobić, dopiero jak im "namacalnie" pokazał że to tak samo się dzieje to go puścili.
  6. patent na korki http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35576,5703412,Nie_chcial_stac_w_korkach__jezdzil_na_kogucie.html
  7. Wicu myślałem że masz jakiś konfesjonał czy coś w tym stylu :gwizdanie: a TY tak normalnie flacha na stół i
  8. Powinien jakieś poradniki pisać czy coś skąd wiesz, może już pisze
  9. :shocked: :naughty: :naughty: Uwielbiam czytać te jego historie może dać go do programu "urzekła mnie Twoja historia" :gwizdanie:
  10. Fakt nie musiałem nic mówić, żeby twoja była mnie do łóżka wzięła :gwizdanie: :gwizdanie: fiu fiu :gwizdanie: Zaraz akcja przeniesie sie na PW już się przeniosła :gwizdanie: ale pw to nic oby na naszą klasę nie poszło
  11. Fakt nie musiałem nic mówić, żeby twoja była mnie do łóżka wzięła :gwizdanie: :gwizdanie: fiu fiu :gwizdanie:
  12. Masz rację Krzyniek żadnej nie przepuści :gwizdanie: nie prawda
  13. Tu nie ma włączonego licznika. miałem na myśli akcje bicia do 2000strony
  14. właśnie no to po co ta cała gadka aaa już wiem nabijacie licznik postów
  15. no to już wiem dlaczego franio napisał że jechał z dziewczyną :gwizdanie: odpowiedź w filmiku http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100723 [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 11:20_________________________________________________ i pasuje czyli już wszystko ustalone coby się przez cały tydzień nie licytować :gwizdanie:
  16. tak sobie tłumacz i nie wciskaj ludziom kitu że masz serie 1,8T 150KM .... na moją "okohamownie" minimum 180KM
  17. jestem za tą opcją
  18. To samo można powiedzieć o felgach Poźka - teraz ja je testuję Co Ty gadasz. Wlasnie wrocilem od Poźka z felgami Gdyby ktoś szukał czegoś do B6 w jego garażu można szukac Bo te felgi zdążył jeszcze zaliczyć Przemo Kaśki :laghing2: oczywiście mówicie o dwóch różnych kompletach :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 09:20_________________________________________________lukaszr zawsze można spróbować i wtedy podjąć ostateczną decyzję ps, edytował ktoś z was modów i adminów posta z polarem, bo nie ma w nim już tego o czym Ci wczoraj mówiłem
  19. spocik prawie jak GROM http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5698868,10__Kostarykanski_SWAT.html
  20. No właśnie go wypatrzyłem, dzięki. :th: A na spoty będę częściej przyjeżdzał zimą, bo teraz mam dużo pracy. ok PROMKA
  21. fajne http://video.interia.pl/obejrzyj,film,37541,sortuj,sm,st,100723,pozycja,4,Muzyka_i_Honda
  22. leszcz wymiękł leć do Newbie bo jest jakiś gościu z radom-wawa to przywitasz go
  23. witaj na forum a4 :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.