Treść opublikowana przez krzyniek
-
Formuła 1 2008
było dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
www.a3-club.net
-
[ALL B5] Cieknący EGR
czytałem na jakimś forum ze się go nie czyści/regeneruje tylko wyrzuca :gwizdanie: a tu od kolegów z VW pożyczyłem http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=271&Itemid=9
-
[B5 AHU] Wyciek oleju przy turbinie
przy turbinie ...zrób może zdjęcie będzie łatwiej
-
[B5 AJM] Gdzie jest czujnik
u mnie jest zielony bo mi taki dostałem od poprzedniego właściciela i taki zamontowałem, ten co wyjąlem był czarny, nawet go mam pod ręką, numery na nim są takie jak napisałeś wyżej. a kodami Klimy sprawdzałeś temperaturkę?
-
[B5 AJM] Gdzie jest czujnik
przecież pokazywałem Ci gdzie masz czujnik czekaj zaraz znajdę fote to CI podrzucę
-
gadu gadu
oki chyba jej to wszystko wydrukuje, bo na pamięć się przecież uczył nie będę
-
gadu gadu
mówiłem jej o tym, ale stwierdziła że jak na razie nie może tego zrobić bo musi sporo rzeczy które ma na dysku ponagrywać na płyty.
-
Montaż tempomatu A4 B5
znalazłem jeszcze taki temat, może się przyda http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=78131
-
gadu gadu
nie mogę to tylko/albo aż dobra przyjaciółka, tyle co mogłem to zrobiłem
-
Montaż radia Concert II bez can-bus w Audi A4 B5
nie ten dział ! link nie bangla ( jak już wstawiasz link to zrób pauzę po nim )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może ręka sprawiedliwości ominie Twoje poślady miejmy nadzieję, AndyN mnie popuścił :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jeszcze do kolekcji to http://nasza-klasa.pl/school/94234/forum/2 Krzyniek ..lubisz brąz ?? właśnie jak to wysłałem to sobie przypomniałem
-
gadu gadu
mówi że skanowała i antywirusem sprawdzała i coś tam znalazł i usunął, a dodam że jak to mówi komp jej czasem "zamula" - czy może to być związane z tym programem szpiegującym? i jeszcze zadała dodatkowe pytanie czy ktoś obcy może poprosić operatora komórkowego o biling rozmów/smsów (telefon ma na kartę bez abonamentu) bo twierdzi że on przysyła jej smsy o podobnej treści jak te co dostaje od znajomych itd. czy dziewczyna może po prostu jest już przewrażliwiona...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jeszcze do kolekcji to http://nasza-klasa.pl/school/94234/forum/2
-
gadu gadu
dzięki panowie za obszerne wyjaśnienia wyjaśnię jej na czym sprawa polega bo dziewczyna nerwowo już nie wytrzymuje.
-
gadu gadu
mam takie pytania: 1.czy archiwum naszych rozmów zapisuje się też gdzieś na serwerze? 2.czy jak skasujemy archiwum gg w naszym kompie to go po prostu już nie ma ? bo koleżanka twierdzi że jej były ściąga z serwera jej wiadomości i całe archiwum (które to ona kasuje u siebie na kompie) mówi że zna fakty o których ona tylko przez gg rozmawiała, ile w tym jest prawdy? doradźcie coś bo nie wiem co jej powiedzieć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojechał wymienić żarówkę i dopompować oponę a skoro tak to ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Robert na a4-klub.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN tylko nie mów że byłeś wymienić płyn od sprysków na zimowy :gwizdanie: