Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Brynia co na to .....? :gwizdanie: Byłam z boku i kontrolowałam sytację :> i bardzo dobrze ale poziu go coś nie za pięknie nazywa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Brynia co na to .....? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Dobre teksty z II letniego zlotu :P
Miron: Trzeniu chcesz okulary ...? Trzeniu: damskich nie noszę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu nie wiem czy dać tą fotę na forum ..... puszczę Ci ja później na pw to sam ocenisz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak kot Pozia ;( podobno Brynia ma mi w zamian kupić jamnika chyba wiem dlaczego mam na focie jak bardzo lubisz jamniki :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak kot Pozia ;(- Strefa Śmiechu
http://www.czasswiecia.pl/czas_swiecia/1,88348,5636045,Narkotyki_w_BMW.html dla bohatera filmiku to śmieszne nie było http://pl.youtube.com/watch?v=-R6BaDOtPfI- [ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
nie da się bo ta lampka z linka jest poliftowa- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :>- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Dobre teksty z II letniego zlotu :P
co do pizzerii : "a kto pozwolił zestawić stoliki.... :rant:"- Dobre teksty z II letniego zlotu :P
"a w czym koleżanko trzymasz tego druta" ....- Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
ale kufa kox :> po czymś takim to dopiero gość z podziwu nie wychodzi dla samego siebie- Dobre teksty z II letniego zlotu :P
no to zaczynamy.... ups... to ja nie wiem który to- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
mecz był ale w siatę wynik sobotniego to 4:1 w setach (zgadnijcie kto wygrał ) :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ja też dziękuję za wspólną podróż Adadur dzięks za organizację Nies dzięki za przejaźdżkę suli dzięki że mogłem poupalać trochę ese Alv dzięki za płyty całej reszcie za wspólny zlot i mega atmosferę- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum i zapraszamy na spociki - Dobre teksty z II letniego zlotu :P