Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. do przewodów się nie dotykałem prócz tych elektrycznych od czujników
  2. tomaszust to pierwsze raczej tak, z górki i bardzo ślisko.... to drugie już kiedyś było, a gdzieś czytałem że ten koleś nie tylko beeemkę tak załatwił tylko jeszcze inne auto [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:11 _________________________________________________a bo miałem zapytać: Czy przy wymianie klocków hamulcowych z przodu idzie zapowietrzyć układ? bo wymieniłem normalnie jak ostatnio ale coś jest pedał miękki
  3. witaj na forum
  4. witamy i udanego zakupu
  5. witamy na forum
  6. Dziś Audi nie opuściło garażu, więc to na pewno nie ja P.S. U nas ciągle pada i grzmi ok, nie widziałem z bliska dlatego pytałem. u mnie też pada, grzmi itd. idę spać bo mam już dość tej pogody.
  7. zapewne miał na myśli to że za plastikiem zderzaka masz aluminiową belkę, która trzeba przycinać żeby sie zmieścić z FIMC.
  8. lepsze niż popisy Bond_a beeemką http://pl.youtube.com/watch?v=NDe9Z_WghLk
  9. to też do czasu :gwizdanie:
  10. lukaszr podobne u mnie były w dzień ok 12-stej, teraz już mniej ale też nieciekawie [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:44 _________________________________________________inferno albo bardziej na wschód, ps. nie byłeś może dziś cabrio w garwolcu? [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________ragga gadałem w dzień z wujkiem z LBN to mówił że macie 32 stopnie i ani kropli
  11. ale burza ;([br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:07 _________________________________________________a samoloty to nad wawą kołowały tak że u mnie było widać
  12. mam coś dla rezaczy .... http://pl.youtube.com/watch?v=X9w-hZFcSUY&NR=1
  13. kolor? bo kiedyś osobiście kalendarzyk włożyłem za uszczelkę pod jednym z Marcpolów :gwizdanie: fajna laska http://www.joemonster.org/filmy/7460/Ognista_Sandra_kreci_hula_hop
  14. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8767e24534883bd3.html[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 21:30 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/9824/Wielka_ciezarowka_wiezie_mala
  15. był taki ktoś tylko też nie za bardzo pamiętam kto....
  16. ad 3. http://www.a4-klub.pl/smf/luzna_klamka_wewnetrzna-t669.0.html
  17. w Twoim przypadku wymiana licznika, manetki wycieraczek i odczytanie kodu immo i wgranie do nowego licznika (bo masz immo w zegarach)
  18. po lifcie już nie było w zamku pasażera
  19. na zdjęciu bardziej chodzi o te dwie diody jak o lampki :gwizdanie:
  20. szkoda że tak mało aut było ale Rocco powiedział że fajny spocik był
  21. witamy na forum :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.