Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do przewodów się nie dotykałem prócz tych elektrycznych od czujników
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomaszust to pierwsze raczej tak, z górki i bardzo ślisko.... to drugie już kiedyś było, a gdzieś czytałem że ten koleś nie tylko beeemkę tak załatwił tylko jeszcze inne auto [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:11 _________________________________________________a bo miałem zapytać: Czy przy wymianie klocków hamulcowych z przodu idzie zapowietrzyć układ? bo wymieniłem normalnie jak ostatnio ale coś jest pedał miękki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i udanego zakupu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś Audi nie opuściło garażu, więc to na pewno nie ja P.S. U nas ciągle pada i grzmi ok, nie widziałem z bliska dlatego pytałem. u mnie też pada, grzmi itd. idę spać bo mam już dość tej pogody.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
zapewne miał na myśli to że za plastikiem zderzaka masz aluminiową belkę, która trzeba przycinać żeby sie zmieścić z FIMC.
-
Strefa Śmiechu
lepsze niż popisy Bond_a beeemką http://pl.youtube.com/watch?v=NDe9Z_WghLk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to też do czasu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr podobne u mnie były w dzień ok 12-stej, teraz już mniej ale też nieciekawie [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:44 _________________________________________________inferno albo bardziej na wschód, ps. nie byłeś może dziś cabrio w garwolcu? [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:45 _________________________________________________ragga gadałem w dzień z wujkiem z LBN to mówił że macie 32 stopnie i ani kropli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale burza ;([br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:07 _________________________________________________a samoloty to nad wawą kołowały tak że u mnie było widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam coś dla rezaczy .... http://pl.youtube.com/watch?v=X9w-hZFcSUY&NR=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolor? bo kiedyś osobiście kalendarzyk włożyłem za uszczelkę pod jednym z Marcpolów :gwizdanie: fajna laska http://www.joemonster.org/filmy/7460/Ognista_Sandra_kreci_hula_hop
-
Strefa Śmiechu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8767e24534883bd3.html[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 21:30 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/9824/Wielka_ciezarowka_wiezie_mala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był taki ktoś tylko też nie za bardzo pamiętam kto....
-
[B5 AML] Popiskująca dmuchawa i inne
ad 3. http://www.a4-klub.pl/smf/luzna_klamka_wewnetrzna-t669.0.html
-
[B5 AML] Komputer pokładowy
w Twoim przypadku wymiana licznika, manetki wycieraczek i odczytanie kodu immo i wgranie do nowego licznika (bo masz immo w zegarach)
-
[ALL B5] Otwórzcie mi auto - awaria centralnego zamka
po lifcie już nie było w zamku pasażera
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
na zdjęciu bardziej chodzi o te dwie diody jak o lampki :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda że tak mało aut było ale Rocco powiedział że fajny spocik był
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :>