Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa kox
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
Brynia, w moim przypadku też nie ma mowy o przesadnym zapieprzaniu, bo będę nowe tracze i kolcki docierał. :gwizdanie: Proponuję się tylko jakoś dokładniej koło 11-stej się na wylot z miasta zgadać, Krzyniek i TOSik też są chętni. ustawmy się tam gdzie w tamtym roku tj. MacDonald`s na wylocie na Łomianki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu, naucz się wstawiać linki: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfaltowa-droge,1168101 zabrakło spacji między " :naughty:" a linkiem i tyle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga to Twoje okolice http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfaltowa-droge,1168101
-
Strefa Śmiechu
Facet budzi się w południe z potwornym kacem. Rozgląda się niepewnie i widzi na stoliku butelkę piwa stojącą w pojemniku z lodem. Obok leży pisany przez żonę liścik o treści: "Kochanie, odpoczywaj. Gdybyś czegoś potrzebował, zadzwoń. Postaram się urwać z pracy i przyjadę". Mocno zdziwiony facet pyta syna. Co się stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym jej kupił jakieś futro albo wycieczkę, czy co? - Nie tato. Przyszedłeś do domu o 5 rano, cudem trafiłeś na kanapę, a kiedy mama chciała ci zdjąć spodnie, powiedziałeś: "Spadaj zdziro! Jestem żonaty!!!"[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 20:33 _________________________________________________babciu czemu masz takie wielkie mięśnie? bo pracowałam w biedronce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rs4 Wicu ....Rs4 RS4 i paczka Pallmali Nosfera + te d*p... z avatara
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie zelówy ? toż napisał Ci Nosfer że na kolanach....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
-
Strefa Śmiechu
http://www.rotfl.com.pl/details,47191.html
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
jak tak będziecie wszyscy rzucać palenie to koncerny tytoniowe zbankrutują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To tak jak Nosferski Żebyś się tak zakrztusił tymi słowami.. Za te bluźnierstwa i plugastwa jakie wypisujesz to normalnie powinieneś do mojego miasta na kolanach zapierdzielać i to w tempie.. "i niech weźmie cegłę z Olsztyna" bo wam tam do budowy centrum sportowego podobno brakuje
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
i gra muzyka, no to musimy się dokładniej ustawić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie jak pisałem:P skopiowałem z postów wyżej jak widać z błędem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
super piesek [br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 11:36 _________________________________________________moje dwa ulubione Lablador i owczarek niemiecki
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
a reszta jak jedzie? Suli jak nie będziesz zapie.... za szybko to ja mogę się przyłączyć ok 10-11-stej
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
poważnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Solarek4 jak już skręcisz w Ostrobramską to potem w Fieldorfa, na Fieldorfa drugie światła w lewo do końca ulicy i też w lewo i jeszcze raz w lewo, wzdłuż budynku i w prawo na górę na parking wielopoziomowy (3 poziom)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ludziki co Wy oglądacie chyba wam się bardzo nudzi :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oni też pracują na zlecenie Malika :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
to Ukcio mąż Bryńki było już na spotach wawy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a przez to oglądanie wypadku żadnego nie było, bo takie oglądanie się zawsze kończy stłuczką ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ino lekko ich położyło na bok, ale wrażeń trochę mieli