Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. witamy na forum
  2. Brynia, w moim przypadku też nie ma mowy o przesadnym zapieprzaniu, bo będę nowe tracze i kolcki docierał. :gwizdanie: Proponuję się tylko jakoś dokładniej koło 11-stej się na wylot z miasta zgadać, Krzyniek i TOSik też są chętni. ustawmy się tam gdzie w tamtym roku tj. MacDonald`s na wylocie na Łomianki.
  3. Krzyniu, naucz się wstawiać linki: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfaltowa-droge,1168101 zabrakło spacji między " :naughty:" a linkiem i tyle
  4. ragga to Twoje okolice http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/rolnik-zaoral-asfaltowa-droge,1168101
  5. Facet budzi się w południe z potwornym kacem. Rozgląda się niepewnie i widzi na stoliku butelkę piwa stojącą w pojemniku z lodem. Obok leży pisany przez żonę liścik o treści: "Kochanie, odpoczywaj. Gdybyś czegoś potrzebował, zadzwoń. Postaram się urwać z pracy i przyjadę". Mocno zdziwiony facet pyta syna. Co się stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym jej kupił jakieś futro albo wycieczkę, czy co? - Nie tato. Przyszedłeś do domu o 5 rano, cudem trafiłeś na kanapę, a kiedy mama chciała ci zdjąć spodnie, powiedziałeś: "Spadaj zdziro! Jestem żonaty!!!"[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 20:33 _________________________________________________babciu czemu masz takie wielkie mięśnie? bo pracowałam w biedronce
  6. Rs4 Wicu ....Rs4 RS4 i paczka Pallmali Nosfera + te d*p... z avatara
  7. jakie zelówy ? toż napisał Ci Nosfer że na kolanach....
  8. witamy i zapraszamy na spoty warszawskie
  9. http://www.rotfl.com.pl/details,47191.html
  10. jak tak będziecie wszyscy rzucać palenie to koncerny tytoniowe zbankrutują
  11. To tak jak Nosferski Żebyś się tak zakrztusił tymi słowami.. Za te bluźnierstwa i plugastwa jakie wypisujesz to normalnie powinieneś do mojego miasta na kolanach zapierdzielać i to w tempie.. "i niech weźmie cegłę z Olsztyna" bo wam tam do budowy centrum sportowego podobno brakuje
  12. i gra muzyka, no to musimy się dokładniej ustawić
  13. nie jak pisałem:P skopiowałem z postów wyżej jak widać z błędem :gwizdanie:
  14. super piesek [br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 11:36 _________________________________________________moje dwa ulubione Lablador i owczarek niemiecki
  15. a reszta jak jedzie? Suli jak nie będziesz zapie.... za szybko to ja mogę się przyłączyć ok 10-11-stej
  16. Solarek4 jak już skręcisz w Ostrobramską to potem w Fieldorfa, na Fieldorfa drugie światła w lewo do końca ulicy i też w lewo i jeszcze raz w lewo, wzdłuż budynku i w prawo na górę na parking wielopoziomowy (3 poziom)
  17. ludziki co Wy oglądacie chyba wam się bardzo nudzi :gwizdanie:
  18. oni też pracują na zlecenie Malika :gwizdanie:
  19. to Ukcio mąż Bryńki było już na spotach wawy :gwizdanie:
  20. a przez to oglądanie wypadku żadnego nie było, bo takie oglądanie się zawsze kończy stłuczką ...
  21. ino lekko ich położyło na bok, ale wrażeń trochę mieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.